PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Samsung => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Omnia 2 (i8000) => Wątek zaczęty przez: Szymon645 w Grudzień 24, 2010, 12:52:02
-
Po zainstalowaniu tej klawiatury ( http://www.przeklej.pl/plik/nikoan89-wvga-ezinput-2-1-v2-2-cab-00169g4pm5a5 (http://www.przeklej.pl/plik/nikoan89-wvga-ezinput-2-1-v2-2-cab-00169g4pm5a5) ) omnia się włącza. Po napisie Samsung omnia II i animacji samsung mobile nic się nie dzieje. Czy da się coś zrobić oprócz hard resetu albo przeistalacji Windowsa?
-
Jeśli po kilku resetach dalej nic się nie dzieje i Windows się nie uruchamia do końca, to na 99% nic nie zrobisz, bo system nawet nie połączy się z PC i ActiveSync, by odinstalować program. Pozostanie hard reset. Miałem podobne sytuacje z oryginalnym ROMem i po zmianie nawet głupiego skrótu w menu Start, Omnia mogła już się nie uruchomić poprawnie. Dochodziła do pewnego momentu i Windows do końca nie mógł się uruchomić, więc jedyny sposób na uratowanie go, to był HR.
-
Był kilka krotnie uruchamiany, na noc wyjąłem baterię, komputer wykrywa jako nowe urządzenie. Czy jak zrobię HR usuną mi się rzeczy na Moja Pamięć?
-
jeśli zrobisz tak że np. wgrasz nowego ebota, lub jakikolwiek inny składnik (może być nawet taki sam jaki masz obecnie) octanem i zaznaczysz żeby ci nie usuwało mojej pamięci to myślę że powinno być ok.
-
A Hard Reset przyciskami (głośność, blokada i dwie słuchawki) usunie mi moją pamięć (to drugą 8GB)?
-
HR usuwa tylko pamięć główna.