Android dla Omnii 2 - Froyo beta 3 (akt. 18.10.2011)

  • 216 Odpowiedzi
  • 76742 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline jacek87

  • **
  • 151
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 22, 2011, 13:56:50 »
Mi też wszystko działa, ale ta wersja nie jest na pewno jeszcze do codziennego użytkowania. Coś niedobrego się dzieje z baterią i mam nadzieję, że to naprawią, bo żeby pograć w jakieś gierki czy coś to trzeba mieć podpięte ładowanie. Ze 100 % potrafi w godzinę zejść do 20% i wołać o podłączenie. Nie wiem czego to jest wina. Czy naprawdę tak bateria spada czy to wina statusu baterii. Dużym mankamentem jest też problem z wybudzaniem się telefonu. Czasami telefon zastyga na kilkanaście sekund i nie chce się włączyć ekran blokady. Ja wtedy przytrzymuję blokadę + czerwoną słuchawkę i jakoś idzie. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że wyjdą lepsze, znacznie stabilniejsze wersje. Tą w sumie dałoby radę używać, gdyby nie wcześniej wspomniana bateria.

*

Offline MarioWRC

  • 12
  • Sprzęt: Galaxy NOTE ICS LQ3, i8000 WM6.5.3 JJ1 SENS
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 22, 2011, 15:05:52 »
Problem z ladowaniem rozwiazany niezawodna metoda postawienia systemu od nowa :proud:
Co do trzymania baterii to cos w tym jest ze slabo trzyma bo po kilku godzinach zabawy potrafi ja zdoic do zera :(
Ale pomimo tych i innych bledow i tak jest sporo frajdy :ok:

*

Offline xenium11

  • ***
  • 268
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Defy
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 22, 2011, 15:26:01 »
fajnie jak by jeszcze dzialal GPRS,EDGE :)

*

mgcompany

Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 22, 2011, 19:40:51 »
No niestety bateria trzyma słabo, ale po instalacji widgetu, który pokazuje prędkość i obciążenie procesora to widać, że działa prawie cały czas na 800MHz i jest obciążony w 100%. Być może gdy grafika będzie lepiej chodziła, to i system będzie mniej obciążał procesor. Beta wymaga dosyć dużo do dopracowania, wybudzanie z uśpienia jest czasem trudne i rzeczywiście system nie chce działać, ale przyciśnięcie dłużej "czerwonej" słuchawki pomaga. Stabilność aplikacji też nie jest najlepsza, ale to przez obciążenie procesora i Android chce je ubijać, a wystarczy chwilkę poczekać i wszystko działa dalej.

*

Offline yarex

  • 17
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 23, 2011, 23:04:16 »
Witam

Zainstalowałem, ale zmuszony byłem zmienić rom na wcześniejszy (pod jj1 nie odpala się aplikacja haret.exe).
Niestety na tę chwilę obecną wiele podziałać nie można - klawiatura jak by mniej precyzyjna, musiałem używać rysika (może to kwestia tego, że na co dzień używam galaxy s i przyzwyczajony jestem do klawiatury z 4" ekranu pojemnościowego) . W systemie co chwilkę wyskakuje komunikat o procesie który nie odpowiada (procesy różne: system/mail/phoe/etc...) na szczęście naciskamy "wait" i system idzie dalej, w miedzy czasie zaliczyłem 3 samoczynne restarty telefonu i kilkanaście totalnych zwiech systemu, o zacięciach nie wspominam. (aktualizację z bibliotekami graficznymi wgrałem, ale nie wiele wpłynęło to na stabilność systemu - graficznie pewnie wydajniej). Wiec albo moja omnia jest lekko uszkodzona, albo to jeszcze nie ten czas, nie te wydanie.

Liczę jednak, że coś stabilnego się ukarze niebawem i będzie obsługiwało akcelerometr co by się uwolnić od dzieciaka męczącego o granie w "Abduction" na Galaxy S. :)

Pozdrawiam
Jarek

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 23, 2011, 23:39:14 »
Udało Wam się uruchomić Swype? Bo przetestowałem wszystko, co mi w ręce wpadło, ale w najlepszym wypadku instalacja się kończy i nic się w systemie nie zmienia. W najgorszym dostaję komunikat "Instalacja nie powiodła się" i Omnia się restartuje. Po restarcie oczywiście Swype nie działa.
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

*

Offline voyteckst

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO A701 + 8GB -> HTC KAISER + 8GB -> Omnia 2
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 24, 2011, 10:39:25 »
Udało Wam się uruchomić Swype? Bo przetestowałem wszystko, co mi w ręce wpadło, ale w najlepszym wypadku instalacja się kończy i nic się w systemie nie zmienia. W najgorszym dostaję komunikat "Instalacja nie powiodła się" i Omnia się restartuje. Po restarcie oczywiście Swype nie działa.
Tak udało się i działa. Pierwszy link z google'a po wpisaniu frazy: swype-pl android wvga

*

Offline Mr Groch

  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S (I9000)
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:12:22 »
U mnie chyba ten update do grafy nie dzialy... skopiowalem tego update'a, utuchomilem hereta, widze ze po odpaleniu usunal sobie ten plik, czyli chyba go zainstalowal, ale jak odplam np angry bird to widze same krzaczki... Komus udalo sie odpalic jakie gry korzystajace z opengl?

Druga sprawa, chyba cos spieprzylem w android market - nie chce mi sie zainstalowac adobre reader, i klient twittera oraz facebooka... Niby daje install, pojawia sie na chwile pasek instalacji po czym znika i koniec...

*

Offline yarex

  • 17
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:31:41 »
Zainspirowany tym iż większości z Państwa jednak działa a mi wyskakiwały co chwilkę informacje o procesach które nie odpowiadają i samoczynnym restartom postanowiłem do Omni2 włożyć inna kartę, miałem Kingstona SDC4/8GB dałem  GoodRAM-a 16GB C16G class 4 i jak ręką odjął, ani pół komunikatu o nie odpowiadających procesach. Zobaczymy co z całą reszta.


*

mgcompany

Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 24, 2011, 15:09:21 »
Ja mam zwykłą kartę 1GB i nie mam problemów z działaniem systemu. Owszem komunikaty o nieodpowiadaniu aplikacji się pojawiają, ale działa normalnie. Samoistnego restartu nie zaliczyłem żadnego. Chyba mam farta. :D

U mnie chyba ten update do grafy nie dzialy... skopiowalem tego update'a, utuchomilem hereta, widze ze po odpaleniu usunal sobie ten plik, czyli chyba go zainstalowal, ale jak odplam np angry bird to widze same krzaczki... Komus udalo sie odpalic jakie gry korzystajace z opengl?

Druga sprawa, chyba cos spieprzylem w android market - nie chce mi sie zainstalowac adobre reader, i klient twittera oraz facebooka... Niby daje install, pojawia sie na chwile pasek instalacji po czym znika i koniec...

Angry Birds działa, ale tylko "spaczowane" dla Samsunga Spica, znajdziesz na xda. Krzaczki, białe kwadraty będą dalej, bo sterownik grafiki trzeba zrobić od podstaw, a układ jest taki sam jak w w Spicy i dla niej sterownik robi Tom3q (potrwa to jeszcze kilka miesięcy), jak zrobi tą powinno działać dobrze.
Android Market mi cały czas działał, choć wczoraj czytałem, że komuś nie działał. Jeśli pierwszy raz uruchomiłeś Androida, to możliwe że Market się zaktualizował i dla tego nie ma programów, które chciałeś. A jak nie to powinno się pojawić w notyfikacjach, w górnej belce informacja o ściąganiu aplikacji, a potem o instalacji i na końcu o poprawnym zainstalowaniu.

*

Offline Mr Groch

  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S (I9000)
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:48:22 »
@mgcompany Dzieki za cynk do tego spatchowanego Angry Birds - dziala juz w miare ok :) Chodzi plynnie tylko troche bialych plam czasem...

Android Market juz dziala... Chyba trafilem na jakas awarie serwerow... To bylo dosyc pozno w nocy... Na drugi dzien wszytsko sie sciaglo :)

@voyteckst Moglbys prosze podac link do tego swype, tego konkretnego do sciagniecia :)
Wchodzilem w ten temat i jest tam tyle roznych wersji... Jedna sciafnalem 2.10 i strasznie muli, druga jakas 1.60 ale zaraz po uruchomieniu pojawilo sie ze trial sie skonczyl i zwatpilem... Jak juz udalo Tobie sie znalezc cos sensownego, prosilbym o podzielenie sie :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 13:01:44 wysłana przez Mr Groch »

*

Offline voyteckst

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO A701 + 8GB -> HTC KAISER + 8GB -> Omnia 2
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 25, 2011, 16:28:53 »
@Mr Groch Jak tylko odpalę androida, to wydłubię z niego apk i dam znać.

*

Offline yarex

  • 17
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 25, 2011, 22:41:29 »
Witam

Wypróbowałem różne karty Micro SDHC wszystkie class 4 i w sumie tylko na good-ramie nie mam oczekujących procesów w ogóle, tak samo gdy zainstaluje Androida na wewnętrznej pamięci omni2 - na innych kartach: toshibach, kingstonach, nonamach android sypie requestami o braku odpowiedzi z procesu, jak i sporadycznie restartuje samą omnie2.

Inne zaobserwowane ciekawostki to:
a) usypianie systemu z brakiem możliwości jego wybudzenia (sporadycznie ale jednak),
b) podczas dzwonienia na uśpiony telefon nie ma żadnej reakcji o przychodzącym połączeniu, dopiero po ręcznym wybudzeniu możemy odebrać połączenie,
c) 10-15s rozmowy telefonicznej i zanika mi dźwięk w Omni - ja nie słyszę, druga strona też nie słyszy - testowane pomiędzy playem,
d) 100% zajętości procka nonstop, (bateria i temperatura omni)

Ktoś ma podobnie?

pozdrawiam
Jarek




Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:07:50 »
(...)
Ktoś ma podobnie?

Mam dokładnie tak samo - wszystkie wymienione przez Ciebie objawy.

*

Offline Mr Groch

  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S (I9000)
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:39:55 »
a) nie zdazylo sie
b) robilem wieczorem specjalnie testy, uspilem telefon, na wszelki wypadek pol godziny odczekalem i zadzwonilem z innego - obudzil sie i zadzwonil, choc kilka sekund potrwalo zanim pojawil sie ekran z mozliwoscia odebrania
c) wyglada to na wine uspienia - masz za maly czas wygaszenia ekranu ustawiony. Ja mialem na minute i dzialo sie to po minucie i kilku/-nastu sekundach, ustawilem teraz wygaszanie po 10 minutach i nie zdazyl mi sie jeszcze zanik dzwieku (jedyny minus taki, ze trzeba teraz pamietac by po "zabawie" recznie go uspic, chyba ze 10 minut czekania komus nie przeszkadza :)
d) nie powiem bo nie sprawdzalem...


Przy okaazji mam takie pytanie dla obeznanych... Zainstalowalem wersje 512 MB i teraz zaluje :D Myslalem, ze dla testow styknie, ale tak mnie system wciagnal, zaczalem namietnie z marketu pobierac programy i od jakiegos czasu nawet sms nie moge odebrac bo pisze memory full :P

Da rade zmienic na juz zainstalowanym androidzie wielkosc pamieci wewnetrznej? Jesli to tylko kwestia zwiekszenia rozmiaru partycji na karcie to super, ale boje sie, ze gdzies cos gleboko bedzie trza przeedytowac... Ktos cos wie na ten temat? Wolalbym uniknac koniecznosci ponownej instalacji wersji z 1024 mb pamieci wewnetrznej, gdyz juz sporo pracy wlozylem w customizacje systemu :)

*

Offline voyteckst

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO A701 + 8GB -> HTC KAISER + 8GB -> Omnia 2
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:58:36 »
Trzeba zmienić rozmiar partycji lub zainstalować betę ręcznie na większej partycji stworzonej ręcznie.

Co do usypiania, to rozmawiałem z Sandorem i chłopaki są na dobrej drodze - cały czas nad tym pracują - może to im zająć nawet kilka dni.

*

Offline xenium11

  • ***
  • 268
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Defy
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 26, 2011, 11:20:15 »
A czy cos wiadomo na temat GPRS,bo nie zawsze mozna miec dostep do WIFI.

*

Offline voyteckst

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO A701 + 8GB -> HTC KAISER + 8GB -> Omnia 2
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 26, 2011, 14:40:44 »
A czy cos wiadomo na temat GPRS,bo nie zawsze mozna miec dostep do WIFI.
Z tego co wiem, to jest następny na liście, bo wiedzą chyba dlaczego nie działa.

*

mgcompany

Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 26, 2011, 15:03:57 »
Witam
...
Ktoś ma podobnie?

pozdrawiam
Jarek

a) Jeśli tak się zdarzy, przytrzymujesz dłużej "czerwoną" słuchawkę i działa.
b) Nie zdarzyło się, wybudza się od razu lub najpóźniej przy końcu pierwszego sygnału, bo sprawdzałem kilka razy.
c) Raz się zdarzyło po 20 sekundach. Inni pisali że zdarza się ok. 50 sekundy.
d) System wymaga optymalizacji, sterowniki grafiki też nie są jeszcze dobre, więc po części procesor się zajmuje przetwarzaniem niektórych rzeczy. To dopiero pierwsza beta, więc cudów nie ma co oczekiwać.

*

Offline Mr Groch

  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S (I9000)
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 26, 2011, 15:48:57 »
Z ciekawosci wszedlem na strone projectu popatrzec czy jakies ciekawe updaty sie pojawily...

No i trafilem chyba na fix problemu, ze rozmowa jest zawieszana po minucie, od elbee1:
http://www.androidzoom.com/android_applications/tools/call-light_blbi.html

Program z linku dostepny w adnroid market

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 28, 2011, 07:55:00 »
Kolejny update:
Cytuj
2011-01-27: The timer after sleep was inaccurate,battery charge corrected. Beamrider implemented the missing interface for the radio signal level,powerstate,etc. For rooting there is a new su.
From now the actual (quite) latest kernel and the necessary modifications in the filesystem ( without the 2D/3D things ) you can find here: o2droid.zip changed:2011-01-27. Just unpack it to the root of the My Storage and start haret....
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

*

Offline Mr Groch

  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S (I9000)
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 19.01.2011)
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 28, 2011, 13:11:49 »
OK Super, po 2 ostatnich fixach (Call Light i Timer) mamy juz cos bardziej nadajacego sie do codziennego uzytkowania :)

Ja teraz probuje sie meczyc z Flashem i YouTubem... Zainstalowalem znaleziona na xda aplikacje YouTube 2.0.26,  uruchamia sie prawidlowo, filmy da sie przegladac ale jak probuje jakikowliek otworzyc to tylko ciagle This video can't be played (chociaz to samo mam od jakiegos czasu z odtwarzaniem youtube w aplikacji na dekoderze telewizji n)... Probowalem tez z jakas stara wersja playera (1.3 bodajze) i to samo... Komus jakis player zadzialal moze?

Druga sprawa to flash, wiem, ze na pelna wersje 10.2 nie ma co liczyc, ale ponoc srawdza sie dobrze wersja Flash Lite 4, ktora niestety nie potrafie dorwac, a jak juz cos mam to instalacja sie nie udaje :/

*

mgcompany

Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 27.01.2011)
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:47:12 »
Kolejny update coś popsuł, bo Android się ładuje, pojawia się pulpit, za chwilę ekran do podania PINu, ale po paru sekundach wiesza się na amen. :(
Opinie o aktualizacji są różne. Podobno lepiej działa usypianie i nie ma problemów z połączeniami jak wcześniej, tzn. nie zawiesza się po jakimś czasie. Za to inni piszą, że albo Android nie wstaje, albo WiFi nie działa, albo coś jeszcze. Tym co wszystko działa piszą, że bateria trochę szybciej się rozładowuje. Pozostaje albo próbować postawić jeszcze raz Androida i dodać aktualizacje, albo pozostać przy poprzednich i czekać na coś lepszego.

*

Offline Mr Groch

  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S (I9000)
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 27.01.2011)
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:54:50 »
U mnie po updacie wszystko dziala super, tak jak wczesniej + te poprawki o ktorych pisze w changelogu, nic sie nie popsulo, a testuje sporo gdyz juz android u mnie zagoscil na stale :)

*

mgcompany

Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 27.01.2011)
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 28, 2011, 19:07:11 »
Heh... Wrzuciłem poprzedni zImage i Android ruszył. :)

*

Offline voyteckst

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO A701 + 8GB -> HTC KAISER + 8GB -> Omnia 2
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 27.01.2011)
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 29, 2011, 08:44:03 »
Kolejny update coś popsuł, bo Android się ładuje, pojawia się pulpit, za chwilę ekran do podania PINu, ale po paru sekundach wiesza się na amen. :(
Opinie o aktualizacji są różne. Podobno lepiej działa usypianie i nie ma problemów z połączeniami jak wcześniej, tzn. nie zawiesza się po jakimś czasie. Za to inni piszą, że albo Android nie wstaje, albo WiFi nie działa, albo coś jeszcze. Tym co wszystko działa piszą, że bateria trochę szybciej się rozładowuje. Pozostaje albo próbować postawić jeszcze raz Androida i dodać aktualizacje, albo pozostać przy poprzednich i czekać na coś lepszego.
U mnie to samo - przy uruchamianiu zwisy, ale tylko z baterii. Jak uruchomię przy podłączonym usb i później odłączę usb, jest ok...
Co do samego update'u:
- wifi działa
- bateria się ładuje stabilnie
- usypianie działa
- 2d/3d - nie zauważyłem różnicy
- co do su i root'owania androida, to muszę się jeszcze pobawić, bo samo su nie wystarczy (brak użytkownika root itp.)

Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 27.01.2011)
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 30, 2011, 21:18:17 »
2011-01-30: Small update (script) for people that want to have rooted phone suupdate.zip. Just unpack it to the root of the My Storage and start haret....

[mod]to jest polskie forum wiec używamy języka ojczystego :) /koart[/mod]
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 10:27:19 wysłana przez koart »

*

Offline format87

  • **
  • 215
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S2
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 30.01.2011)
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 31, 2011, 19:23:50 »
Via twitter.com "Sandor solved 3g!!!!"

[mod]to jest polskie forum wiec używamy języka ojczystego :) /koart[/mod]
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 10:26:36 wysłana przez koart »

*

mgcompany

Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 01.02.2011)
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 01, 2011, 12:00:07 »
Został wypuszczony zbiorczy patch + transfer 2G/3G. Aktualizacja w pierwszym poście.

*

Offline format87

  • **
  • 215
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S2
Odp: Android dla Omnii 2 - pierwsza beta wydana (akt. 01.02.2011)
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 01, 2011, 16:49:49 »
Dodam tylko że ten nowy patch dał tyle że rozmawiałem 40min i andek nadal żyje. Pozdrawiam :)