[i8000] uporządkowanie wiadomości na temat omni 2

  • 226 Odpowiedzi
  • 72408 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

mgcompany

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 28, 2009, 20:47:29 »
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi częściami romu... Sorg wrzucił ROM w jednym archiwum, podzielonym na trzy części po ok. 100MB, więc skoro ściągnąłeś wszystkie, rozpakowałeś i masz plik PDA o rozmiarze ok. 350MB, to jest dobrze. Nie można rozpakować całego archiwum, tylko z jednej jego części, bo to nie możliwe. A żeby się upewnić, że masz wszystko na 100% OK, to możesz otworzyć pierwsze archiwum, przeciągnąć jego zawartość z okna archiwizatora gdzieś np. na pulpit i jeśli nie wyskoczą Ci żadne błędy, to będzie dobrze.

Co do drugiego pytania, to nie musisz wgrywać eboot, ani phone, ale w pierwszych ROMach, phone było z wydania na wydanie sprawniejsze, więc czemu nie flashować?

*

Offline icek80

  • **
  • 188
  • Sprzęt: SPV C-500,HTC HERMES,OMNIA II,MOTOROLA MILLESTONE
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 28, 2009, 21:27:07 »
Ha ha, dobre, no ja właśnie nie rozpakowywałem wszystkich trzech partii tylko pierwszą,i ona sama taka powstała,a te dwie pozostałe dopiero potem próbowałem,co powstało napisałem.phone można zmienić tylko
ni huhu nie idzie ściągnąć
Napisane: Grudzień 28, 2009, 20:54:35
w zwiazku z tą sytuacją postanowiłem rozpakować wm6.1 też od sorga z tej samej strony,ta sama sytuacja partia pierwsza to cały rom po co w takim razie pozostale/
Napisane: Grudzień 28, 2009, 21:19:18
tylko jeden wniosek przychodzi mi do głowy ,sorg dokonał jakiegoś hokuspokus pierwsza partia rozpakowuje calośc .

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 28, 2009, 21:41:00 »
Witam wszystkich... Podziekowania specjalne za opis pozbycia sie smieci orangowskich dla zyg zag -a  :ok:; obecny rom iL5 wydaje sie byc stabilny , duzo szybszy, bardziej dotykalski.... nawet glos rozmowy wydaje sie byc lepszy i czystszy  :grin:

Teraz pytanie z innej beczki , wszedzie szukalem i nie moglem nigdzie znalezc :
Czy jest mozliwosc ustawienia alarmu budzika narastającego w O2???
pozdro...

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 28, 2009, 21:47:18 »
Grudzień 28, 2009, 21:19:18[/size]
tylko jeden wniosek przychodzi mi do głowy ,sorg dokonał jakiegoś hokuspokus pierwsza partia rozpakowuje calośc .
Bosz... Litości... To wieloczęściowe archiwum.
Żebyś zrozumiał jak to działa. Skasuj. part2 i resztę, i spróbuj rozpakować tylko part1.
Co, prosi o part2? Teraz już wiesz jak to działa?

*

Offline icek80

  • **
  • 188
  • Sprzęt: SPV C-500,HTC HERMES,OMNIA II,MOTOROLA MILLESTONE
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 28, 2009, 22:07:02 »
AAAAAA takie buty ,to dlaczego nikt o tym laikom nie napisze? tylko muszę walczyć o wszystko .właśnie po to jest ten temat.Jak wgram pierwszy rom to wtedy napiszę laicką instrukcję w której i takie sprawy będą opisane,wtedy laik nie będzie się bał że przez nieuwagę ,albo że czegoś nie doczytał ,uwalił fona. :ok:

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 29, 2009, 21:18:00 »
Witam, chce wgrac nowy rom i nijak nie idzie. robie wszystko wg instrukcji, podlaczam tel, w octanie w logach pojawia sie OnDeviceChange \\?\USB#VID_04E8&PID_6619#5&377c05b5&0&8#{25dbce51-6c8f-4a72-8a6d-b54c2b4fc835} i albo wyskakuja bledy winUSB, albo nic sie nie dzieje. Pomocy!

*

Offline domadm

  • **
  • 182
    • http://twitter.com/domadm
  • Sprzęt: Omnia II, Motorola Defy, Archos 101
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 29, 2009, 21:20:41 »
Witam, chce wgrac nowy rom i nijak nie idzie. robie wszystko wg instrukcji, podlaczam tel, w octanie w logach pojawia sie OnDeviceChange \\?\USB#VID_04E8&PID_6619#5&377c05b5&0&8#{25dbce51-6c8f-4a72-8a6d-b54c2b4fc835} i albo wyskakuja bledy winUSB, albo nic sie nie dzieje. Pomocy!

Jaki masz system?
----------------------
Programista też ma dni płodne i niepłodne

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 29, 2009, 21:24:29 »
W kompie winde7, na tel WM 6.5

*

Offline domadm

  • **
  • 182
    • http://twitter.com/domadm
  • Sprzęt: Omnia II, Motorola Defy, Archos 101
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 29, 2009, 21:32:23 »
W kompie winde7, na tel WM 6.5

No to do windy 7 musisz doinstalować starszą wersję drivera do omni (ja mam np. wersję 4), wtedy ci wykryje phona.
Driver w załączeniu.

Możesz mieć w systemie oba (nowszy i starszy), ale bezpośrednio przed podłączeniem Omnii musisz aktywować wersję 4 (w managerze urządzeń jako urządzenie Samsung MIT czy jakoś tak), wybierasz wersję od producenta Microsoft (wersja 6 ma Microsoft Corporation)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2009, 21:34:08 wysłana przez domadm »
----------------------
Programista też ma dni płodne i niepłodne

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 30, 2009, 11:46:37 »
Dobrze mówisz:)

zrobiłem tak (przy wyłączonym tel):
- menadżer urządzeń -> Samsung GT-i8000
- wyinstalowałem sterownik i wyłączyłem automatyczny update
- wskazałem na plik w załączniku i wgrałem
- ustawiłem octana w trybie zgodności z xp sp3 i poleciało

Dzięki za natchnienie

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 31, 2009, 14:52:53 »
Ja z kolei korzystałem z tego opisu na MoDaCo i z załączonego tam sterownika.


Zauważyłem ciekawą rzecz: nie trzeba ręcznie kombinować ze sterownikiem. Kiedy Omnia jest podłączona i włączona mam ten nowy ster od Microsoftu. Ale kiedy podpinam ją wyłączoną mam wersję 3xx :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2009, 15:13:20 wysłana przez Shiryu »
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

*

Offline icek80

  • **
  • 188
  • Sprzęt: SPV C-500,HTC HERMES,OMNIA II,MOTOROLA MILLESTONE
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 02, 2010, 14:08:26 »
Witam wszystkich po świątecznych i noworocznych hulankach.
Dzisiaj udało mi się ściągnąć ostatnią brakującą część czyli phone do I8000NXXIJ9.Czas na wgranie pierwszego romu .I tutaj pojawiają się pytania .Ktoś wyżej napisał że jeśli mam plik NBO to powinienem użyć do wgrywania romu octans mini .Otworzyłem octans mini i mam dwa problemy na które szukam odpowiedzi.Pierwsza sprawa,co należy wybrać w zakładce MST.file chyba nic ale wolę się upewnić ,druga sprawa jak wgrać Phone bo
nie widzę tutaj żadnej zakładki w odróżnieniu do octans downloader.I ostatnie pytanie  czy mając plik NBO można użyc programu octans downloader czy musi być mini.romy mam od sorga ,octans mini  także.

*

mgcompany

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 02, 2010, 16:35:35 »
Teraz spojrzałem na Octans Downloader i tam jednak też można wgrywać pliki NB0 (w miejscu PDA). :grin: MST zostawiasz puste.

*

Offline icek80

  • **
  • 188
  • Sprzęt: SPV C-500,HTC HERMES,OMNIA II,MOTOROLA MILLESTONE
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 02, 2010, 20:24:25 »
Dzięki mgcompany,jutro siadam do wgrania pierwszego romu,czekam jeszcze na kod do simlocka i wreszcie będę
mógł używać normalnie omnię.Ponawiam z czystej ciekawości pytanie czy przez octans mini da się wgrać Phone?
poza tym wygląda na to że octans mini omija wgrywanie Eboota.
Napisane: Styczeń 02, 2010, 20:08:25
Aha i jeszcze jedna ważna sprawa.Zygzag w swojej instrukcji pisze o sterownikach samsung modem ,nigdzie nie znalazlem o tym wzmianki,o co chodzi?

*

mgcompany

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 02, 2010, 22:59:22 »
Z tego co widzę, to nie, więc jeśli chcesz aktualizować całość to Octans Downloader'em. Octans Mini jest okrojoną wersją Octans Downloader'a, dzięki której można wgrywać bezpiecznie PDA i CSC, które udostępniał Sorg na MoDaCo.
Sterowniki powinny być zainstalowane, tak jak napisał zygzag, do ściągnięcia z MoDaCo, chociażby tu.

*

Offline icek80

  • **
  • 188
  • Sprzęt: SPV C-500,HTC HERMES,OMNIA II,MOTOROLA MILLESTONE
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 02, 2010, 23:06:28 »
niestety link nie dziala masz jakiś inny na podorędziu?bo chyba przez to nie mogę wgrać romu

*

mgcompany

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 02, 2010, 23:10:27 »

*

Offline icek80

  • **
  • 188
  • Sprzęt: SPV C-500,HTC HERMES,OMNIA II,MOTOROLA MILLESTONE
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 03, 2010, 08:27:19 »
Dzięki,po nocy horrorów udało mi się wgrać system ,25 softresetów,użyciu otans downloadera i mini na przemian,nowej technice wgrywania,
mam I8000NXXIJ9 na pokładzie.Teraz jestem out ale za niedługo napiszę laicką instrukcję wgrywania romu,to będzie bomba :ok:

*

Offline icek80

  • **
  • 188
  • Sprzęt: SPV C-500,HTC HERMES,OMNIA II,MOTOROLA MILLESTONE
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 03, 2010, 21:30:45 »
OTO LAICKA INSTRUKCJA  WGRYWANIA  ROMU DO TELEFONU OMNIA 2
Rezultat miesięcznego zapoznania się z tym telefonem.
OCZYWIŚCIE NIE ODPOWIADAM ZA JAKIEKOLWIEK PROBLEMY WYNIKŁE W ZWIĄZKU
Z ZASTOSOWANIEM SIĘ DO TEJ INSTRUKCJI.JEST ONA TYLKO I WYŁĄCZNIE WYNIKIEM MOICH
SPOSTRZEŻEŃ I DOŚWIADCZEŃ PODCZAS WYMIANY SOFTU W OMNI 2 .RYZYKO BIERZESZ NA SIEBIE.
       
                          
                         Punkt pierwszy:
Kupiłeś omnię 2,z FAQ znajdującego się w tym temacie którego autorem jest Mgcompany dowiesz się
o niej podstaw.Przeczytaj !!!
                         Punkt drugi:
Jeśli kupiłeś omnię bez simlocka to masz spokój.Jeśli masz simlocka możesz go zdjąć np.na allegro kodem
za 70 pln.Wgrywanie romów niestety nie likwiduje simlocka.
                         Punkt trzeci:
Jeśli chcesz wgrywać romy,musisz się w nie zaopatrzyć .W głebi tego tematu znajdziesz dużo linków do
różnych romów.Niestety ściąga się je ze stron serwisu Rapidshare,jeśli nie masz tam konta premium to
zajmie ci to trochę czasu.Najlepiej próbować rano .Kompletne romy składają się z kilku części ,które musisz
ściągnąć.
                         Punkt czwarty:
Żeby wgrywać romy potrzebujesz jeszcze oprogramowania ,ktore do tego służy.Są  dwa.OCTANS Downloader v2
oraz OCTANS Mini v2.Najlepiej ściągnąć jeden i drugi.Ten drugi to okrojona wersja autorstwa Sorga.Pozwala
bezpiecznie wgrać PDA i CSC bez używania początkowej jego części zwanej Ebootem.W następnych punktach wyjaśnię o co chodzi.
                      
Oprocz romu i programu potrzebujesz jeszcze :CSC które się ściąga osobno ,Phone (rodzaj radia z htc ,odpowiada za komunikację) .
                       Punkt piąty:
Jeśli mamy rom zwany dalej PDA ,CSC oraz Phone to mamy komplet potrzebny do pełnej wymiany oprogramowania w telefonie.wszystko to mamy na razie w nierozpakowanej  formie w postaci archiwów rar.
                       Punkt szósty:
Czas na rozpakowanie .Ja rozpakowałem wszystko do jednego folderu.Podczas rozpakowania romu okazało się że mamy do czynienia z archiwami samorozpakowujacymi.Wystarczy rozpakować pierwszą część romu.Po rozpakowaniu romu
otrzymałem dwa pliki: Eboot plik EBO i PDA plikNBO.Do tego dorzuciłem CSC oraz Phone plikBIN.

Plik Eboot to coś w rodzaju partycji rozruchowej,tak twierdzą mądrzejsi ode mnie.Wgrywa się jako pierwszy.Zatrzymanie
procesu jego wgrywania może zamienić telefon w przycisk do papieru.Nie sprawdzałem!!!Zaraz po nim wgrywa się CSC.
Jeden i drugi wgrywa się bardzo szybko.Teraz kolej na PDA to po prostu system,na końcu Phone .Jeśli rozpakowałeś wszystko  czas na operację WGRYWANIE NOWEGO OPROGRAMOWANIA.

                       Punkt siódmy:
 Przygotowanie sprzętu do wgrywania.Osobiście miałem niemiłą przygodę z komputerami ,dlatego zalecam w razie czego ,jeśli to możliwe zaopatrzyć się w dwa  komputery ,np.stacjonarkę i lapka.Zmarnowałem pół nocy i najadłem się strachu tylko dlatego że stacjonarny blokował wgrywanie softu i do dziś nie wiadomo dlaczego.Na lapku poszło bez problemu.Zalecane jest  wgranie programu Activsync,który odpowiada za połączenia urządzeń z mobilnymi wersjami Windowsa z komputerem.potrzebne też są sterowniki do modemu Samsung ,są w tym temacie.I tu pierwsza ciekawostka.W pewnym momencie odinstalowałem activsync pozostawiając sterowniki,telefon był w dalszym ciągu odnajdywany przez oba Octans,czyli activsync niekoniecznie był potrzebny.Oczywiście na komputerze musimy mieć wgrany przynajmniej jeden Octans,
ja używałem  iednego i drugiego na przemian nie wiedząc że to nie ich wina że soft nie chce się wgrać.tak przygotowani podłączamy telefon kablem usb.

                      Punkt ósmy:
Po podłączeniu telefon jest automatycznie odnajdywany przez activsync.Jeśli połączenie jest okej możemy rozpocząć zabawę.
Zygzag napisał w swojej instrukcji że przed rozpoczęciem wgrywania należy wyłączyć telefon.Kartę sim i kartę pamięci usunąć z telefonu .Nie usunąłem niczego i według mojej opini nie ma to zbyt wielkiego znaczenia.Wyłączyłem telefon będący caly czas na kablu usb.odpaliłem octans mini.W pierwszą rubrykę wskazalem plik PDA, druga pozostaje pusta,w trzecią wskazalem plik
CSC po wprowadzeniu którego można ustawić język.Pozostało nacisnąć przycisk DETECT który służy do wykrycia telefonu .
Niestety telefon nie został wykryty.dopiero po włączeniu został rozpoznany przez Octans mini.Nie wiem jakim cudem inni robią to z wyłączonym aparatem.U mnie to nie zadziałalo.Pozostało kilknać na start w programie Octans mini i ruszyła zabawa.Na
telefonie pojawia się napis nie wyłączać upload i na dole zaczyna pracować zielona linia procentowego ładowania.W Octans mini pierwszy ładuje się plik CSC to trwa chwilę.Potem PDA.Nie robimy nic do końca ładowania.Po zakończeniu telefon sam poprosi nas o reakcję wyświetlając różne monity.Kamień z serca kiedy zobaczymy na nowo logo windowsa.W Octans downloader możemy wgrać dodatkowo plik Eboot.Ci którzy przesiadają sie na w.m6.5 raczej muszą to zrobić.Plik Phone także jest możliwy do wgrania tylko w Octans downloader.Czy musimy go wgrać? Ja mam PDA IJ9,CSC,IJ8, a Phone IJ1.Na razie nie widzę różnic w działaniu mimo niezłej mieszanki.

TO BY BYŁO NA TYLE.POWODZENIA!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 20:20:09 wysłana przez icek80 »

*

Offline figer

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Note 3
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 03, 2010, 21:44:19 »
Polecam za tacchan23 z modaco.com:
Cytat: tacchan23
Photo Album: exclude unwanted folders
Open any registry editor, go to HKLM/Software/TecAce/PhotoAlbum/ExcludeFolders
Add a new string value for every folder you want to exclude, you must give them the name of 000, 001, 002,... etc
 As string data you must add the folder address, you must separate folder with the symbol \
 Example: If you want to exclude Program files folder, you have to make a new string value like "001" and you have to add \My storage\Program files
 Notice that you have to clean the thumbnails that Photo Album creates! You can use the clean option of SKTools
W skrócie dla nie znających angielskiego - w rejestrze HKLM/Software/TecAce/PhotoAlbum/ExcludeFolders mieszczą się wyłączenia fotoalbumu.
Pod wartościami 000,001 itp można sobie dodać foldery, z których nie chcemy, aby pokazywał nam zdjęcia

Ja sobie kopiowałem pierwszy string stamtąd za pomocą Total Commandera i zmieniałem tylko wartość

W ten sposób wyeliminowałem:
Moja pamięć\Program Files
Program Files
Moja Pamięć\AutoMapa EU
Moja Pamięć\2577
i inne tego typu foldery, ale to co powyżej powinno starczyć.

Potem trzeba tylko przeczyścić folder w Moja Pamięc\Program Files\TouchPlayerImage\ albo użyć cleanera z SKTools

4.4.2 - powrót z 5.0

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 08, 2010, 22:04:38 »
Witam, od kilku dni mam Omnie II (bez locka). Telefon jest bardzo fajny, ale chciałbym go ostro spersonalizować pod własne potrzeby, czyli wywalić wszystkie rzeczy, które nie są mi potrzebne, (bo jak dla mnie, to chodzi zdecydowanie za wolno), ale zupełnie nie mam pojęcia jak to zrobić. Instrukcja kolegi icek80 jest super, tylko nie wiem, jaki jest efekt końcowy tego całego wgrywania (np. jeśli chodzi o interfejs). Chcę mieć szybszy telefon i więcej dostępnej pamięci oraz pozbyć się śmieci. Obecnie mam: PDA:I8000BVIJ1 CSC:I8000DEIJ2 TEL:I8000XXIJ1 i Winde 6.5, tu kończy się moja wiedza. Pomocy! :p

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 08, 2010, 22:16:54 »
Jak nie zależy Ci na WM 6.5, to zainteresuj się ROMem kolegi mirek190. Bardzo lekki i szybki WM 6.1.
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 08, 2010, 22:26:49 »
Nie wiem, czy mi zależy. Chyba nawet ci, którzy się na tym znają mają podzielone zdania, a co dopiero ja. Jeśli wgram coś nowego, nie będę mógł już wrócić do tego, co mam teraz?

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 08, 2010, 22:54:59 »
Znajdź w necie IJ1, zrób pełny backup systemu i możesz spokojnie wgrać 6.1. Jak Ci się nie spodoba, to przeflashujesz z powrotem, przywrócisz backup i będziesz miał wszystko po staremu.
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 09, 2010, 10:56:17 »
Sorry, ale oprócz tego pierwszego, to bez instrukcji dla baranów, nie jestem w stanie zrobić reszty...

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 09, 2010, 13:47:41 »
To przejrzyj moje ostatnie posty :P Link do instrukcji wgrywania romów dla baranów (i nie tylko) wrzucałem ostatnio już kilka razy. A jak w google wpiszesz PPC+backup to wyrzuci Ci tyle wyników, że przez resztę życie będziesz mógł czytać tylko o tym :P
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

*

Offline icek80

  • **
  • 188
  • Sprzęt: SPV C-500,HTC HERMES,OMNIA II,MOTOROLA MILLESTONE
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:24:57 »
W tym temacie na trzeciej stronie wysmażyłem laicką instrukcję wgrywania romu .wystarczy luknąć. :)

Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 10, 2010, 19:16:53 »
A czy ktoś zna sprawnie działającą nawigację do Omni 2 ze szczegółową Pl i Uk?

*

Offline DiMeteo

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I8000, Orange
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 10, 2010, 20:31:12 »
Witam.
Co do działającej navi to polecam AutoMapę. Miałem wersje 5 a teraz 6 i wszystko działa sprawnie.


Mam pytanie związane z flashowaniem - jest ograniczona ilość upgradów ROMu?

*

Offline mietko666

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II - Galaxy S3
Odp: uporządkowanie wiadomości na temat omni 2
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 10, 2010, 20:34:11 »
Tak  :ok: Najlepsza jest Auto Mapa ... nawet ostatnio mocno staniała.
Polskę można kupić juz za mniej niz 200 zł.
ROM JB 4.3 I9300XXUGMK6