PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Pozostałe platformy => Windows CE (bez PNA/PND) => Wątek zaczęty przez: adam_g w Luty 18, 2006, 13:15:26

Tytuł: Problem z IE w NEC-u Mobile Pro 780
Wiadomość wysłana przez: adam_g w Luty 18, 2006, 13:15:26
Witam !
Jestem totalnym laikiem i nie wiem co zrobic. Mam taki problem, łączę sie z netem przez irdę - GPRS w Orange, wszystko działa OK, poczta, ale od pewnego momentu niektóre strony się nie pojawiają, widzę tylko puste okno przeglądarki IE. Nie ma ani jednego komunikatu, że np. nie można znaleźć strony, poprostu wygląda na to, że jest.... tylko IE jej nie wyświetla. Do jakiegoś czasu było wszystko dobrze. Te "feralne strony to (niestety): onet, google, mbank. Czy ktoś z Klubowiczów może mi pomóc ? Co jest grane?

Dzieki i pozdrawiam,
adam g
Tytuł: Problem z IE w NEC-u Mobile Pro 780
Wiadomość wysłana przez: vladymir w Luty 19, 2006, 09:34:03
Znam problem; kiedyś szykowałe NEC-a dla kolegi. Chodzi o time-outy między PDA i telefonem. W efekcie z jednymi telefonami wszystko będzie działać bez problemu a z innymi nie. No. z moim E/// R520 był opisywany przez Ciebie efekt, a z Nokią kolegi dla którego szykowałem komputer - nie.
Tytuł: Problem z IE w NEC-u Mobile Pro 780
Wiadomość wysłana przez: adam_g w Luty 19, 2006, 15:42:08
Dzieki za odpowiedź ! Ale jak temu zaradzić, czy ktoś zna jakiś sposób, tymbardziej że ciągle używam tej samej komórki (Nokia 6610i) i kiedyś było dobrze, wszystko się wyświetlalo.

Pozdrawiam,
adam g
Tytuł: Problem z IE w NEC-u Mobile Pro 780
Wiadomość wysłana przez: adam_g w Luty 25, 2006, 15:23:56
no coz okazuje sie, ze problem wystepuje zarowno, kiedy lacze sie z netem przez komorke, jak karte sieciowa xircom lub wbudowany w NEC-a modem.
Niektore strony wyswietlaja sie, a niektore nie (np mbank) a jeszcze kilka nascie dni temu bylo ok.

Mam nadzieje, ze ktos zareaguje i doradzi cos sensownego, wierze ze zagladaja tutaj jacys fachowcy od problemow z tak starym sprzetem i OS-em.

Bardzo prosze pomozcie !

Dzieki i pozdrowienia,
adam g
Tytuł: Problem z IE w NEC-u Mobile Pro 780
Wiadomość wysłana przez: matmat w Luty 25, 2006, 17:07:10
Ja bym spróbował zrobic twardy reset i zainstalowac wszystko od poczatku, jak bylo dobrze to musi byc dobrze cudów nie ma.