PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Pozostałe platformy => Windows CE (bez PNA/PND) => Wątek zaczęty przez: marcinsroka w Lipiec 13, 2005, 12:36:46
-
Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób mogę zmienić system w HP Jornada 720 z niemieckiego na angielski? Najlepiej bezpłatnie. Proszę o pomoc i dzię kuje za odpowiedzi.
-
Nie ma takiej mozliwosci. Palmtop ten posiada kosci pamieci ROM typu non-flash, wiec nie da sie zmienic obrazu systemu.
-
Ale polonizację wgrać się da?
-
Niestety tego nie wiem. W przypadku palmtopow z systemem Pocket PC z niemieckim systemem wgranie PL lokalizacji konczy sie zazwyczaj niestabilna praca urzadzenia itd. Sprobuj, nic sie nie stanie - zawsze mozesz zrobic twardy reset.
-
A nie ma czegoś takiego jak angielska lokalizacja?
-
Nie. Nie istnieje cos takiego.
-
A można by przeinstalować system operacyjny?
-
Czytales to co napisalem na gorze? Palmtop ten ma system zapisany w kosci pamieci do ktorej nie ma dostepu - pamiec typu non-flash (zapisana na stale, koniec kropka).
-
skoro to jornada to ma windowsCE, możesz spróbować poszukać Polish Language Extender - nakładka spolszczająca system (płatna niestety)
-
skoro to jornada to ma windowsCE, możesz spróbować poszukać Polish Language Extender - nakładka spolszczająca system (płatna niestety)
ale z tego co mowil Jakub i z tego co wiem ja .... systemy w niemieckiej wersji jezykowej sa paskudne do spolszczenia ..... zle chodza czasami i sie wieszaja ;) wiec nie wiem czy jest sens ....
-
jest to chyba jedyne mozliwe rozwiązanie, ale podejrzewam ze więcej bedzie z takim sposobem kłopotu niz pozytku...
poszukaj demo LE, nie wiem czy jest, ale na pewno lepiej sprawdz jak to dziala zanim wydasz jakies pieniądze, bo mozesz być rozczarowany
-
poszukaj demo LE, nie wiem czy jest, ale na pewno lepiej sprawdz jak to dziala zanim wydasz jakies pieniądze, bo mozesz być rozczarowany
powinny byc dema na stronie language extendera czyli producenta w postaci firmy paragon software