Sony SmartWatch

  • 6 Odpowiedzi
  • 2329 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Sony SmartWatch
« dnia: Kwiecień 05, 2012, 12:45:03 »
Czyżby nareszcie stworzono zegarek z Androidem na miarę naszych czasów? Wiem, wiem, LiveView było niewypałem, ale jeżeli nie będzie zrywać połączenia Bluetooth, wyglądać przyzwoicie to dlaczego nie? :E

http://technowinki.onet.pl/gadzety/multimedialny-zegarek-od-sony,1,5081407,artykul.html

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Odp: Sony SmartWatch
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2012, 13:34:46 »
Na razie się o tym nie przekonasz, bo jedynym urządzeniem zgodnym z Bluetooth 4.0 jest poki co tylko iPad 3.
Nawet jeżeli nowe telefony z tym standardem wyjdą teraz, to w Polsce będą dostępne po wakacjach - jak dobrze pójdzie.

Odp: Sony SmartWatch
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2012, 02:06:38 »
Pomysł może dobry w Azji, gdzie nawet kible niedługo będą miały androida, ale po co to komu u nas?
Jak po co mi urządzenie do czytania SMS'ów z telefonu, który jest w kieszeni? I to na wyświetlaczu o rozdzielczości i wielkości forumowego avatara...

Jedyne sensowne zastosowanie to wg mnie bieganie z endomondo, ale jeśli ktoś chce tego używać tylko do biegania, to o wiele bardziej wszechstronnym urządzeniem wydaje się chociażby motorola flipout, która jest mała i poręczna a możliwościami miażdży ten zegarek.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sony SmartWatch
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2012, 11:55:19 »
Popularności mu nie wróżę, jaka jest grypa docelowa?. Rynek zegarków ma się bardzo dobrze, raczej nikt nie zmieni klasycznego czasomierza na to "coś" :)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Sony SmartWatch
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 06, 2012, 12:31:51 »
Na razie się o tym nie przekonasz, bo jedynym urządzeniem zgodnym z Bluetooth 4.0 jest poki co tylko iPad 3.
HTC One X też ma BT w wersji 4.0.

Odp: Sony SmartWatch
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2012, 17:01:57 »
Nie widzę tam nigdzie funkcji kontaktu z Zordonem więc nie kupuje  :E

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Sony SmartWatch
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 06, 2012, 17:49:15 »
Fakt, może taki "zegarek" to trochę przesada, ale kiedyś dawno temu SE wypuścił zegarek, który łączył się z telefonem za pośrednictwem Bluetooth, a od zwykłego czasomierza różnił się tylko wbudowanym niewielkim wyświetlaczem, na którym podany był tytuł i wykonawca aktualnie granej przez odtwarzacz w telefonie piosenki. Gdyby teraz wypuszczono coś kompatybilnego, o normalnym wyglądzie (metalowa bransoleta i jakiś normalny wygląd) to byłaby ciekawa opcja. Do tego jeszcze przyciski Play/Pause oraz następny/poprzedni utwór i byłoby idealnie.