Samsung Mondi

  • 6 Odpowiedzi
  • 2393 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Samsung Mondi
« dnia: Sierpień 15, 2009, 16:53:07 »
Dzisiaj zachorowalem na tego pda. Teraz mam universala i szukam czegos z duzym ekranem i qwerty. Przeszukuje rozne strony w internecie i w koncu trafiam tutaj: http://wmpoweruser.com/?p=6208 Hmm, ladne to to, ma klawiature i spory ekran, czyli nie jest zle. Po chwili trafiam tutaj: http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=1827&view=1&c=samsung_swd-m100_mondi Rzut oka na specyfikacje i jest pod sporym wrazeniem. Wow, przeciez to jest prawie idealny pda. A pozniej trafiam tutaj: www.tnij.org/mondi Jak tylko uzbieram bedzie moj. :O~ Przeciez to jest prawie idealny nastepca universala.
Jeszcze jedno w specyfikacji na pdadb nie ma mowy o procesorze. A jest on nielichy, bo to 800Mhz Samsunga ARM11.
A co wy sadzicie o Samsungu SWD-M100 Mondi?
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: Samsung Mondi
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2009, 17:13:02 »
Fajny, ale z tego co widzę nie zadzwonisz z niego, więc "trochę" mu brakuje, ale nie można mieć wszystkiego ;)

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samsung Mondi
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2009, 17:16:26 »
Fajny, ale z tego co widzę nie zadzwonisz z niego, więc "trochę" mu brakuje, ale nie można mieć wszystkiego ;)

ROTFL ... jak z samochodu nie mozna zadzwonic (bo nie ma wbudowanego) to tez mu brakuje ?

gdyby ten sprzet byl oferowany jako konkurencja telefonu to i owszem .. troche by mu brakowalo ale przeciez nikt nie mowi ze to bedzie / jest telefon

swoja droga OS w wersji classic mialby oznaczac iz jest bez dotyku ?! gdyby nie ten brak dotyku to bylaby to lekko rozbudowane (chodzi o parametry) wersja nokii tablet n810
cena ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2009, 17:19:43 wysłana przez andy_bez_wandy »

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: Samsung Mondi
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2009, 17:34:15 »
Chodziło mi o to że Bacao chce go jako następce Uniego, dlatego napisałem że trochę mu brakuje...

*

Offline Zer01

  • 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kohaku!
  • Sprzęt: Motorola Razr I
Odp: Samsung Mondi
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2009, 17:58:52 »
swoja droga OS w wersji classic mialby oznaczac iz jest bez dotyku ?!

Classic - z dotykiem, ale bez GSM. Bez dotyku jest edycja Standard (dawniej Smartphone). A samo urządzonko to imho ciekawy tablecik z bardzo fajnymi parametrami ;).
C35i=>6310=>K300i=<K700i=>K750i=>i780, Visor TCM, N73, 6310i=>Desire Z=>Razr I

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samsung Mondi
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2009, 19:59:17 »
Chodziło mi o to że Bacao chce go jako następce Uniego, dlatego napisałem że trochę mu brakuje...

mea culpa ...

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: Samsung Mondi
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2009, 22:05:04 »
Z uniego i tak praktycznie nie da sie dzwonic  :P Co najwyzej mozna wlozyc karte  internetowa, ale w wypadku samsunga mondi mozna go sparowac z telefonem i buszowac po internecie.
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone