Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?

  • 288 Odpowiedzi
  • 59786 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline HOHLIKS

  • **
  • 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i780+n810
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #240 dnia: Grudzień 13, 2009, 17:02:38 »
Są ludzie, którzy przekroczyli tą granicę, np. Einstein.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #241 dnia: Grudzień 13, 2009, 23:08:30 »
Navaros nie ja przeginam a producenci urzadzen... wystarczy poczytac a jak sie nie umie to chociaz obrazki poogladac :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #242 dnia: Grudzień 14, 2009, 08:49:47 »
to zalezy gdzie czytasz, jakies androidowe forum to pewnie jest taki podział tortu jak piszesz   :D i inne androidowe trelemorele
Cytuj
coraz bardziej intensywnego podziału tortu między Androida, Windows Mobile i iPhone
Normalnie jakby Noki i Symbiana juz nie było, na ulicach ludzie z androidami tylko chodzą od czasu do czasu iphone albo jakies wm
jedna nokia 5800 ma wiekszy udział w tym torcie niz wszystkie androidy razem wzięte a to na pewno nie jedyny symbian

powstają fora dla samej OmniHD polskie i zagraniczne nawet kucharz ma serwis z wlasnym forum do tego co gotuje
http://hyp3rx.allroms.nl/language-packs/big_language_pack_iii/
myślę ze za szybko pogrzebaliście symbiana z tego co czytam i ogladam obrazki rozwija się i 2010 na pewno zaskoczy
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #243 dnia: Grudzień 14, 2009, 16:30:48 »
no tylko jak zmobilizować? Szczerze i uczciwie mówię że jakieś paranormalne zachowania człowieka może być spowodowane pobudzaniem pewnych partii mózgu.. Może jakieś zawirowania w polu magnetycznym czy coś...Wizja Spielberga Jedi miotających mocą nie jest wcale głupia  :)

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #244 dnia: Grudzień 14, 2009, 16:39:43 »
jak zmobilizować ?
wystarczy żeby człowiek poświęcił tyle energii na tworzenie co poświęca jej na niszczenie i już bylibyśmy dalej niż teraz
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #245 dnia: Grudzień 14, 2009, 17:09:07 »
Beju, jak ty łazisz po forach dal terminatorów to wiesz, nie każdy jest takim pasjonatem robota jak ty :ok: Zaczynasz być nieobiektywny w tym co piszesz, (wszyscy jesteśmy subiektywni, ale mniejsza z tym) potem wszyscy myślą że wszystko jest be, tylko nie android... Rozumiem jakieś zauroczenie ale to przesada... Chciałbym Cię zobaczyć za kilka lat, kiedy miałyby się spełnić twoje przepowiednie, jak idziesz ulicą i:
-g200 (g1 to będzie stary trup) w kieszeni
-w uszach słuchawki od zrobociałego odtwarzacza empeczy
-w plecaku g200 deluxe (laptop)
-w butach głośniczki wydające dźwięk idącego robota
-obwieszony emblematami androida jak raperzy złotem
Mówię to bez jakiejkolwiek złośliwości, tylko jest to obraz człowieka za kilka lat według przepowiedni że będzie więcej, więcej androida poda każdą postacią

PS. Podkreślam że nic do Ciebie nie mam

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #246 dnia: Grudzień 14, 2009, 17:32:32 »
nie navaros to nie tak
system będzie nieważny karta sim przypisana do człowieka nie do firmy
sprzęt będzie zminiaturyzowany i nieinwazyjnie połączony z ośrodkami wzroku słuchu i z mózgiem człowieka
to co będziemy chcieć to będziemy widzieć i słuchać a nowości będą rozwijane w kierunku maksymalizowania odbioru i lepszego odbierania tego co się widzi i słyszy
pilot samolotu już steruje uzbrojeniem dzięki odbiornikom fal mózgowych a drgające kierownice symulatorów pokazują w jakim kierunku idzie technika
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #247 dnia: Grudzień 14, 2009, 17:35:48 »
Beju, jak ty łazisz po forach dal terminatorów to wiesz, nie każdy jest takim pasjonatem robota jak ty :ok: Zaczynasz być nieobiektywny w tym co piszesz,

no tu się zgodzę w 50% - jestem nieobiektywny jeśli chodzi o platformę, a obiektywny jeśli chodzi o zapowiedzi nowych urządzeń. Odsyłam na stronę główną portalu :ok:

Cytuj
(wszyscy jesteśmy subiektywni, ale mniejsza z tym)

zgoda :ok:

Cytuj
potem wszyscy myślą że wszystko jest be, tylko nie android...

Kiedyś uważałem podobnie - ajfon be, android be tylko WM rulez i do tego w oldschoolowej wersji N311 z modemem przez BT.
Teraz inaczej klasyfikuję urządzenia, póki co numero uno to Zielony Robot, secundo Ugryzione Jabłko a daleko za podium WM.
Dlaczego daleko za podium? Bo jest... nudny. Ile można wciąż to samo? może w końcu zmieni się to za sprawą WM7 ale to trzeba poczekać.

Cytuj
Rozumiem jakieś zauroczenie ale to przesada... Chciałbym Cię zobaczyć za kilka lat, kiedy miałyby się spełnić twoje przepowiednie, jak idziesz ulicą i:
-g200 (g1 to będzie stary trup) w kieszeni

e raczej to będzie motorola Milestone T-X (piękna i bestia, uśmiech dla znawców)

Cytuj
-w uszach słuchawki od zrobociałego odtwarzacza empeczy

też pudło - raczej nowe urządzenia będą konwergentne

Cytuj
-w plecaku g200 deluxe (laptop)

J/W, po co laptop jak będzie można mieć projektor 3D w telefonie?

Cytuj
-w butach głośniczki wydające dźwięk idącego robota

No już wolałbym dźwięk lewitacji czyli wrrrrrrrrfrrrrrrruuurrfrfrrrrrr

Cytuj
-obwieszony emblematami androida jak raperzy złotem

Generalnie pomyślę nad tatuażem pod pachą - akurat taki zielony androidek mały mi chodził po głowie...

Cytuj

Mówię to bez jakiejkolwiek złośliwości, tylko jest to obraz człowieka za kilka lat według przepowiedni że będzie więcej, więcej androida poda każdą postacią

Bardziej chodzi mi o synergię między urządzeniami, ale zapomniałem że jako użytkownik WM nie wiesz co to synchronizacja OTA... :)

Cytuj
PS. Podkreślam że nic do Ciebie nie mam

Podkreślam, że nadal jesteś ostrzeżony, więc nie prowokuj  :ohreally:
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #248 dnia: Grudzień 14, 2009, 17:47:00 »
wszystko cacy, ale chyba nie chciałbyś mieć w głowie komputera, wierz mi... Co do dalszej części wypowiedzi, to w końcu będziemy amebami, bo wszystko będziemy mieli w głowie i nawet po głupią puszkę piwa nie ruszymy tyłka...

Beju, jeśli chodzi o synchro OTA jestem amebą (ale nie pogniewałbym się jakbyś wyjaśnił, ewentualnie rozejrzę się tu i tam), w kwestii innych platform, zadziwię Cię staram się być coraz bardziej otwarty, ba! chcę w niedalekiej przyszłości kupić liquida. Dalej, to się nazywa przejedzenie systemu. Projektor 3d? yyy dziękuję (chyba że stosowany w medycynie, normalnie zbędny gadżet-jak ten sonar przy twarzy)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 17:55:04 wysłana przez navaros »

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #249 dnia: Grudzień 14, 2009, 17:54:30 »
ważne żeby nie przesadzać i się nie dać omotać
stąd brak przywiązania do systemu operatora czy marki telefonu
bierzesz to co aktualnie jest Ci niezbędne niezależnie od mody czy opinii środowiska czy kolegów z portalu
nie wyróżniasz swojego stylu ale i nie potępiasz stylu innych
ważne żeby być sobą i tylko sobą a nie klonem w społeczeństwie klonów
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #250 dnia: Grudzień 14, 2009, 17:57:25 »
powiedz to młodym ludziom którzy poszli za modą na Iphona... :S

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #251 dnia: Grudzień 14, 2009, 17:58:13 »
ba! chcę w niedalekiej przyszłości kupić liquida.

wstrzymaj się, może niedługo będzie test...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #252 dnia: Grudzień 14, 2009, 18:02:43 »
mają pełne prawo i to jest ich wybór ale dlaczego zaraz ich potępiać?
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #253 dnia: Grudzień 14, 2009, 18:10:10 »
beju dzięki za info :ok: Co do potępiania to te dzieci były na tyle głupie żeby nabić Stivowi worek z kasą zamiast poczekać jak fala zachwytu opadnie, ehh..

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #254 dnia: Grudzień 14, 2009, 18:12:12 »
navaros nie głupie ale zainteresowane i poszły za modą  nie mając  lub nie znając alternatywy
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #255 dnia: Wrzesień 15, 2010, 16:17:36 »
2. Czego można się spodziewać w 2010 roku?

a) Dalszej dywersyfikacji rynku - coraz bardziej intensywnego podziału tortu między Androida, Windows Mobile i iPhone
b) iPhone 4G(generacji) - już był przeciek!
c) Kolejne urządzenia z Maemo (wiadomo o jednym - następcy N900)
d) Więcej, więcej androida pod każdą postacią - odtwarzacze, MIDy i ebook readery.
c) Nowych graczy - BADA i Qualcomm OS - no może być ciekawie :)

Dyskusja ponownie otwarta :P

a) - iPhone i Android górą w 2010 roku - ilośc premier urządzeń z androidem jest zatrważająca (zauważmy proporcję premier urządzeń z WM i Androidem)
b) - Jest i bije na głowę wszystkie inne urządzenia w tej klasie. Pojawił się też iPad
c) No tu jeszcze nie ma dokładnej informacji, premiera przesuwa się w czasie, Nokia ma duże problemy z utrzymaniem się na rynku. Pojawia się symbian^3
d) Zgadza się - w androida zainwestował praktycznie każdy większy gracz na rynku, pojawiły się Samsungi, LG, HTC, Acery, SonyEricsson i Motorola. Mocne uderzenie w rynek urządzeń mobilnych.
c) BADA i BREW na obecną chwilę jeszcze raczkują, po jednym zaprezentowanym urządzeniu.

Całkiem trafnie przewidziałem rozwój wydarzeń :)

Czekam z niecierpliwością na 4Q 2010, jeśli pojawi się Windows Phone 7 to będzie iście wybuchowa mieszanka na święta :)

HD wziąłem ze względu na wielki ekran- sporo jeżdżę i używam AM. Do tego mieści się na nim wielki kawał Today Agendy, która jest moim podstawowym narzędziem organizującym pracę. A zainstalowany Qualcomm, mimo że daleko mu do bycia demonem szybkości, w zupełności mi wystarcza.

No no no, a gdzieś przeczytałem w niedalekiej przyszłości od tamtego posta że nic niżej Snapdragona się nie liczy :P


Z tym,ze o ile dobrze kojarze i pamietam sprzetowo zatrzymal sie w pol drogi,natomiast w sprzetach z WM cos sie jednak dzieje.

W pierwszych trzech kwartałach 2010 roku naprawdę dużo się działo :P W przeciwieństwie do Androida który stoi w miejscu od początku wydania.


beju, chyba przesadzasz z androidem... Wszędzie ma być? Ludzie to jest chore.... :-? Nie wyobrażam sobie androida w mp3, konsoli...

stało się, największe koncerny puszczają różnorakie urządzenia z androidem, MID od samsunga (Galaxy Tab), oraz Galaxy S bez moduły GSM to tylko pierwsze przykłady, Sony zapowiedziało telewizor z Androidem a także połączenie PSP z serią telefonów Xperia

To tylko wierzchołek góry lodowej :P

Na 2011 rok też będzie przepowiednia :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2010, 16:36:24 wysłana przez beju »
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #256 dnia: Wrzesień 15, 2010, 17:26:03 »
A Ty coś za kotleta odgrzebał? ;)

HD wziąłem ze względu na wielki ekran- sporo jeżdżę i używam AM. Do tego mieści się na nim wielki kawał Today Agendy, która jest moim podstawowym narzędziem organizującym pracę. A zainstalowany Qualcomm, mimo że daleko mu do bycia demonem szybkości, w zupełności mi wystarcza.

No no no, a gdzieś przeczytałem w niedalekiej przyszłości od tamtego posta że nic niżej Snapdragona się nie liczy :P
No i co w ty dziwnego? ;) Ty wtedy też byłeś pewnie na etapie mega- zadowolenia z G1, a teraz ludzie marudzą na wydajność Desire.
Normalna kolej rzeczy: apetyt rośnie w miarę jedzenia.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #257 dnia: Wrzesień 15, 2010, 17:30:22 »
tego kotleta nie pierwszy raz odgrzebałem, zauważ że to cykliczne już :P
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #258 dnia: Wrzesień 15, 2010, 18:18:30 »
a ja czekam na telefon z nagrywaniem  w HD z 3D
i sie zastanawiam czy jeszcze nas czyms zakoczą ?
bo chyba co mozna bylo to zrobili ? Czy jest cos jeszcze co moze miec telefon ?
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #259 dnia: Wrzesień 15, 2010, 18:21:48 »
Rzutnik? Już jest jakiś Samsung z tym na rynku. Mi osobiście przydałby się jeszcze termonetr :P

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 15, 2010, 18:22:57 »
Czy jest cos jeszcze co moze miec telefon ?

Grabki?

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #261 dnia: Wrzesień 15, 2010, 18:38:28 »
rozumiem grzebien albo golarke ale grabki po cholere masz juz dwie po co Ci trzecia ?
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Qklux

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • CS 1.6 addict
  • Sprzęt: LOOX_420 HTC_Hermes LG_Swift_L5
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #262 dnia: Wrzesień 15, 2010, 19:00:14 »
Czy jest cos jeszcze co moze miec telefon ?

Moze jakas mala drukareczka :E , albo skaner.

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #263 dnia: Wrzesień 15, 2010, 19:11:49 »
wieczny temat/kotlet :P

co smartphone może jeszcze mieć? Hmm, stacje pogodową(termometr, barometr, higrometr), może?

Tak poza tym, niezły postęp na przełomie tych  2 lat. Teraz nagrywanie HD, procki po +1Ghz, prawie GB ram, dziesiątki GB pamięci, ekrany o rozdzielczościach bliskich XGA, to standard.
Tylko dpada i normalnych guzików  brakuje :|
Abre tu mente

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #264 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:12:21 »
Rzutnik? Już jest jakiś Samsung z tym na rynku.

Taaa, i wiesz jaki ma system? Jedyny słuszny.



:P
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #265 dnia: Wrzesień 24, 2010, 19:31:05 »
Beju jest jak HTC cyklicznie odgrzewa kotlety :)
Wtedy kiedy pisalem tego posta jeszcze cos sie w swiecie WM dzialo Leo, Omnia2, NeoTouch itp, natomiast w swiecie robota nie bylo takiego wysypu nowosci.To ze sytuacja sie tak zmienila to nie tylko dlatego, ze Android sie tak rozwija, ale posrednio tez to, ze poprzez skupienie MS nad WP7 i olaniem WM dla producentow sprzetu robot stal sie glownym celem, odpadl chwilowo inny glowny gracz na rynku. Zobaczymy jak bedzie po premierze WP7, jak sie przyjmie i czy z czasem te proporcje, zachwyt na Androidem sie nie zmienia. Radzilbym byc bardziej ostroznym w przepowiadaniu przyszlosci, szczegolnie jak sie nie ma szklanej kuli albo zaparowala obecnie posiadana...

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 10, 2014, 14:15:51 »
Odkopałem, bo czytając teraz ten wątek, jestem w szoku jaki postęp się dokonał przez te kilka lat.

Qualcomm od producenta który ustępował każdem pod względem Soców urósł do niekwestionowanego lidera... :)


Śmieszny teraz wydaje sie tekst "super aparaty po 3mp+"
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2014, 14:25:45 wysłana przez Ktoś »
Abre tu mente

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 10, 2014, 14:45:43 »
Pytanie czy to rzeczywisty postęp i te śmigające, co premiera cyferki przy nazwach procesorów, aparatów i ekranów na prawdę coś wnoszą. Czy to się przekłada na wygodę i realne korzyści.

Moje wykorzystanie smartfona i wygoda jego obsługi nie zmieniły się od czasu chyba HTC Rhodium.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 10, 2014, 14:50:03 »
U mnie zmieniło się tyle, że w końcu można do tego podłączyć porządne słuchawki i posłuchać muzyki, a zdjęcia nadają się do czegoś więcej niż do MMSów.

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 10, 2014, 15:09:50 »
u mnie się zmieniło jednak.

Jak u Vonskiego - odtwarzacz mp3 zniknął z kieszeni, aparat się nadaje do czegoś. Przeglądanie internetu jest jednak wygodniejsze.

Sam postęp jest naprawdę spory 4-5 lat i od 400Mhz dotarliśmy do 4x2.3Ghz i grafiki o wydajności PC midrangu z 2005  roku:)
Abre tu mente