PDA Ogólnie > Nowości ze świata mobilnych technologii

Nokia N9- w końcu coś interesującego z Finlandii...

<< < (6/6)

revanmj:
W końcu Nokia z dotykowym systemem, jakby od początku tworzenia smartów z ekranem dotykowym wrzucali do nich MeeGo zamiast pseudo-dotykowego Symbiana, to może teraz nie mieli by takich problemów ze spadającym udziałem  rynku i sprzedażą :)

globalbus:
co nieco o kamerce http://thehandheldblog.com/2011/06/27/nokia-n9-camera/
jak jeszcze moduł do fcamera zrobią to się zastanowię na kupnem :wink: Ciekawe jak szumy...

tpiatal:
Nie wiem jak Wy, ale ja jednak oczekuję o wiele, wiele więcej od takiej firmy jak nokia. N9 wygląda na niezły telefon, ale tylko tyle. Sprzętowo niczego nowego nie wnosi i daje to samo, co kitajce z HTC albo jankesi z Motoroli dawali rok temu w swoich modelach. Jeśli nokia miałaby być tym, czym chce być, to powinna przecierać szlaki i wyznaczać nowe trendy, a nie ledwie gonić konkurencję.

Może ten nowy system jest i dobry (nie wiem, nie widziałem), ale sprzętowo oni nadal są bardzo daleko w tyle. Zostają za HTC, Samsung, Apple, LG, Motorolą i SE, czyli praktycznie całą poważną konkurencją. Tylko ceny są na najwyższym światowym poziomie  :E

aqq:
Problem z Nokia jest od dluzszego czasu zawsze taki sam. Telefony bardzo srednie z nedzna jaka jest symbian i w cenie sgs II :)

CarwynGalvin:
Czekam na telefon w wersji premium.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej