Następca SII ?

  • 7 Odpowiedzi
  • 3739 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Harisma

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mr.Pain
  • Sprzęt: HTC Leo's > SII > S4 > Note 3 (SM-N 9005)
Następca SII ?
« dnia: Wrzesień 21, 2011, 18:30:18 »
W sieci przeciekly kolejne nowinki o następcy Galasy SII...ciekawe czy to prawda...
http://komorkomania.pl/2011/09/17/samsung-galaxy-s-iii-zmiazdzy-konkurencje
Myślicie że to jeszcze smartfon czy juz bardziej Mobilne urzadzenie  ?
___________________________________________

Living Innovation

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: Następca SII ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2011, 20:30:09 »
Myślicie że to jeszcze smartfon czy juz bardziej Mobilne urzadzenie  ?
Ja tam się boję, że właśnie mniej mobilne urządzenie :P SGS2 przy dobrym wietrze trzyma mi ok 24h, więc nie wiem, jak będzie z przenośnością takiego potwora...
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Następca SII ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2011, 20:35:39 »
Gdyby specyfikacja była prawdziwa (nigdy nie uwierzę w upchanie tego wszystkiego w jednym urządzeniu z jedną baterią), to byłoby głupotą, gdyby przy takich bebechach procesor był ARMem.
Oczywiście ja w to nie wierzę, jakieś bajeczki do podniecania się dla dzieciaków wzięte z kosmosu.
A odpowiadając na Twoje pytanie, to nie, to nie będzie smartfon. To będzie definitywnie pierwsze na świecie mobilne urządzenie.

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Następca SII ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2011, 20:27:27 »
Troche mi tu pachnie ściemą... Fakt, gdyby mial 4 rdzenie i taktowanie 2ghz oraz ten ekran z tą rozdzielczością to mogłby być naprawde wydajnym tabletem, ale nie telefonem - bateria, rozmiar, ciepło...

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Odp: Następca SII ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2011, 23:16:32 »
Jak dla mnie niemożliwe. Za mało czasu by dojść do takich parametrów, a i zamiast baterii to musieli by dawać plecak z wielkimi akumulatorami, by jako tako to trzymało. :E
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Następca SII ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2011, 20:36:34 »
nVidia chwali się, że nowa Tegra 3 będzie pobierać 30% mniej prądu niż Tegra 2, a przerasta ją technologicznie o lata. Procesor zrobiony w nowszej, mniejszej technologii też (teoretycznie) może pobierać mniej prądu.

Dla mnie ten nius jest mało wiarygodny ze względu na podaną rozdzielczość ekranu-  4,65" z proporcjami ekranu 4:3 nie dało by się trzymać w ręce. Więc ktoś tu coś kręci :)

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Następca SII ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2011, 08:56:40 »
Spokojnie, wszystko jest możliwe. Moim zdaniem takie parametry spokojnie można upchać w jednym urządzeniu, jedyne co się nie zgadza to rozdzielczość ekranu jak pisał vonski, ale o tym przekonamy się najwcześniej za pół roku.
What we do in life echoes in eternity...

Odp: Następca SII ?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2011, 14:43:53 »
Ciekawe, czy aparat bedzie jeszcze lepszy . Uwielbiam juz SII, wiec ciezko wyobrazic sobie trojke. Ogladanie filmu w HD w samolocie to wystarczajaco przekonywujacy aspekt. Tylko ta bateria...hmmm