HTC HD3

  • 12 Odpowiedzi
  • 1721 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline clue

  • *
  • 58
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC diamond + LG P990
HTC HD3
« dnia: Styczeń 26, 2010, 11:34:47 »
co myślicie o tym? czy tak specyfikacja jest naprawdę możliwa już w listopadzie:)

*

Offline rosomak6000

  • *
  • 59
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire,HTC Touch Diamond 2, HTC S620 Exalibur,
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:42:10 »
Z tego co czytałem Windows 7 ma sie pojawić dopiero na początku przyszłego roku i ma być oficjalne uaktualnienie Touch HD2, wiec nie sadze żeby tak szybko się pojawił HD3, byłby konkurencja dla starego telefonu z nowym ROMem.
"A jeśliby ci zabrakło wszystkich drabin, to naucz się wspinać po własnej głowie."
Fryderyk Nietzsche

*

Offline dantemg

  • ****
  • 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia E65 -> HTC Touch Pro 2 -> HTC Sensation XE
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:16:12 »
Myślę, że za szybko. Do tego jak na HTC troszeczkę przesadzona specyfikacja :) Za rok z kawałkiem, czemu nie :grin: Choć wtedy to pewnie nie będzie aż tak imponujące :E
ROM:  Jackos EVO ManilaRUSH 1.4.0 PLK / Rhodium
ROM:  Oficjalny / Sensation

*

Offline IronWolf

  • ****
  • 893
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5s, iPad mini
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:25:01 »
Zwrócił z was ktoś uwagę na to że jest podana pojemność procesora a nie jego zegar? (jest GB zamiast GHz)

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:49:47 »
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2010, 13:43:25 »
Taaa... masakryczna, szczegolnie ten procesor 1,5GB ... ciekawe.... tyle ma cahce czy jak  :O
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Xaburoo

  • **
  • 115
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;p
  • Sprzęt: Samsung Galaxy i5700
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2010, 13:44:56 »
coś chyba za szybko jak na taki sprzęt.. sądzę że takie coś i może jest możliwe ale za rok
Toshiba G900 >> HTC Diamond >> > iPhone 3G >> Samsung GALAXY i5700 (Spica)

Poczytaj Regulamin odnośnie avatara - jeszcze raz będzie tam reklama dostaniesz bana.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:21:06 »
Dla mnie fake z kilku względów- za wcześnie na pełną specyfikację, nie ma ciągle oficjalnej daty premiery WM7, literówka w taktowaniu procesora. No i pojemność baterii- jak wiadomo obecny pęd do ultracienkich urządzeń na pewno nie pozwoli na pomieszczenie takiego ogniwa.
Ale technicznie taki sprzęt wydaje mi się możliwy do złożenia, choć 16GB wewnętrznej pamięci + microSD w przypadku HTC zakrawa na lekką herezję ;)
Aczkolwiek jeśli specyfikacja by się sprawdziła, to konsekwentnie kupię sobie kolejnego HDka :P

*

Offline mikkuss

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
  • Sprzęt: XT610 CM7, HD2 NexusHD2 KK, n900
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2010, 17:10:41 »
Przez takie specyfikacje niedługo pockety stracą swój sens, bo możliwe że za kilka lat pocketPC to pewnie będzie z dwurdzeniowym procesorem i po co komu takie coś jak lepiej laptopa kupić?

Zaznaczmy że HD pewnie będzie koło 2000zł kosztować - lepiej dołozyć 1000zł i kupić dobry laptop.
N900 - najlepszy sposób na nudę... Boxboxbox...
https://www.youtube.com/watch?v=MRil6iP4GXw

*

lipalipski

Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 26, 2010, 17:32:09 »
Przez takie specyfikacje niedługo pockety stracą swój sens, bo możliwe że za kilka lat pocketPC to pewnie będzie z dwurdzeniowym procesorem i po co komu takie coś jak lepiej laptopa kupić?

Zaznaczmy że HD pewnie będzie koło 2000zł kosztować - lepiej dołozyć 1000zł i kupić dobry laptop.

Niezły wniosek. A co powiesz, że obecnie sprzedawany HD2 kosztuje ponad 2k?

Dziwne, że są ludzie, którzy wydają 60k na motocykle, przecież za to można kupić samochód, albo 300k na samochód, przecież za to można kupić mieszkanie...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 17:34:17 wysłana przez lipalipski »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2010, 17:36:39 »
Raczej 3000 a nie 2000. HD2 kosztował w dniu premiery 2900.
I wcale nie uważam, że pocket traci sens. Ja właśnie chcę mieć coś zbliżonego możliwościami do normalnego PC ale zamkniętego w małej przenośnej obudowie z opcją dzwonienia i internetem via GSM. Dlatego dla mnie ani HD2 ani nawet Tośka TG01 nie są zbyt dużymi urządzeniami, bo ciągle mieszczą się w kieszeni i ważą ~150g.

*

Offline ov_darkness

  • **
  • 229
  • Płeć: Mężczyzna
  • Straszny Wujek
  • Sprzęt: SGH-i600,HD2
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2010, 14:04:26 »
Fake. Nie spodziewam siępo HTC, żeby w ciągu najbliższych 3 lat wrzuciło inny procek, niż kolejne odmiany Snapdragona, ale powyżej 1.3GHz, raczej nie wejdą.

Ekran 4.5" 1280x800. nieużyteczny absolutnie. Widziałem MID'a Fujitsu z takim ekranem (tylko że miał 5") i do dupy, trzeba było zwiększać DPI, bo nawet młody facet ze zdrowymi oczami nic na nim nie widział.
Ekran z takim DPI jest po prostu totalnie nieergonomiczny.

WIMAX, 4G....
Jak Pokryją 90% populacji kraju 3G, to będę się zastanawiał. Na razie do korzystania z netu na urządzeniu przenośnym wystarczy 1-2Mbit spokojnie.

Nie potrzebuję (i chyba nikt nie potrzebuje) mocniejszej platformy niż obecny Snapdragon.
Potrzebujemy za to wydajnego, nowoczesnego OS, który wykorzysta w pełni możliwości tego sprzętu.
Bo skoro Cortex A8 w 3GS odtwarza 1080p płynnie, to dlaczego mocniejszy Snapdragon nie może??
Urządzenie z ekranem większym (czy w ogóle większe) od HD2 przestaje być "smartphone" a staje się "tablet" albo "MID".
Podejrzewam, że dla większości ludzi, którzy nie chodzą w garniturach HD2 jest już za duży.
Dla wielu kobiet, które znam za duży jest nawet iphone.

Tego nie przeskoczymy.

Kwestia zasilania: wydajność współczesnych ogniw jest, jak napisał przedmówca, zbyt niska, by w 10-13mm grubości urządzenie wsadzić ogniwo o tej pojemności. Możemy jedynie iść w stronę coraz mniej energochłonnych podzespołów, zanim dopracowane zostaną ogniwa paliwowe.

To na czym mnie osobiście zależy, to wysoka jakość urządzenia. Chętnie zobaczyłbym obudowę z tytanu alfa-beta (grade5, czy 6Al4V, jak zwał, tak zwał), albo, jeszcze lepiej, jakiegoś stopu cyrkonu, np. Liquidmetal.

Jeszcze raz, z całą mocą: to fejk.
I never wanted to be different. I just wanted to be me.

Leo: Hypnosis Z 6.5.6 by Bysio, Radio: 2.12.50.02

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: HTC HD3
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 27, 2010, 14:09:31 »
Ja mam dla tego urządzenia lepszą nazwę: HTC Fake.

To niespełnione marzenia geeka. ;)

Cytuj
trzeba było zwiększać DPI
I tak się zwiększa a od dawna chodzą plotki, że WM7 miałby obsługiwać WXGA. Sens takiego kroku to już inna sprawa...


Co do dużych ekranów - jestem ich zwolennikiem, ale tak jak przedmówca: cztery cale to wystarczająco jak na telefon.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E