diamond 2 i touch pro 2 !!!

  • 56 Odpowiedzi
  • 10656 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Offline Klusek

  • *****
  • 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656
  • Sprzęt: Xperia Arc S
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2009, 15:21:20 »
Jest co dodać. Diamond 2 to nic innego jak Touch HD z malutkimi dodatkami i chyba nic więcej. Touch Pro 2 wygląda ciekawie w połączeniu z takim ekranem, ale parząc na wymiary i wagę to zapowiada się kawał cegiełki ;)
Niestety jest jedno małe "ale", które psuje mi dobry humor. Procesor... Wszyscy zainteresowani wiedzą, ze Qualcomm wydajnością nie grzeszy. Lepiej poczekać na jakąś rewolucje z innym procesorem np. z Tegrą a jak na razie jest to tylko ewolucja.
Sony Xperia Arc S powered by:
FXP208 - CM10

*

Offline m4t1.89

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • black & white
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2009, 15:29:30 »
...i ten tył TouchPro2 :-|
HTC Hero | ROM: MoDaCo Custom ROM 3.2 b5 | Radio: 63.18.55.06JH_6.35.09.26 | SPL: 1.76.2007 | Recovery: RA-hero-v1.5.3.1 | Sieć: Play.

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2009, 15:36:04 »
pro 2 - 3.6 calowy, dotykowy ekran TFT-LCD o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, reagujący na ruch - ciekawe co to bedzie
2 glosniki z tylu :D - obudowa tył - brzydka ale moze operatorzy coś wymyśla :)

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2009, 15:40:12 »
kolejne badzieiwie na qualcommie.

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2009, 16:10:47 »
Ten taczpro zalatuje trochę tą kaiserową nokią... ale fajnie, że do przechylanego ekranu wrócili.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2009, 16:39:08 »
fajne, ale ten qualcomm :(
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 16, 2009, 16:40:56 »
Bikekowal, skoro Ty już zdążyłeś narzeknąć na Qualcomma, to ja też mogę?  :grin:

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2009, 17:09:01 »
Bikekowal, skoro Ty już zdążyłeś narzeknąć na Qualcomma, to ja też mogę?  :grin:

no dobra, pozwalam
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2009, 17:13:39 »
O matkoo, znowu Qualcomm, kiedy w końcu zrobią coś, co dorównywałoby wydajnością starszym Pocketom, czy oni nie widzą że stoją w miejscu?  :-?

Już, dzięki.  :ok:

*

Offline ladgim

  • ***
  • 388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Rhodium PROven 2.5 m2.1, HTC Desire
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2009, 17:31:20 »
Kolejny model dezajnu, nic więcej. Wychylony ekran - już było, procesor - słaby na taką rozdzielczość, software - bez zmian, idea uproszczeń obsługi urządzenia- już obcykana w kilku produktach, brak możliwości nawigacji kursorem sprzętowym - poważna wada itd itp. W dobie rozlewającego się kryzysu, każda inicjatywa producenta mająca na celu przyciągnięcie kaski do kasy(pancernej) przedstawiana jest jako nowość. Czyli strare w nowym.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 16, 2009, 19:46:52 »
O matkoo, znowu Qualcomm, kiedy w końcu zrobią coś, co dorównywałoby wydajnością starszym Pocketom, czy oni nie widzą że stoją w miejscu?  :-?

Już, dzięki.  :ok:

nie no, znowu narzekasz? Nie masz nic lepszego do roboty?  :grin:

Kolejny model dezajnu, nic więcej. Wychylony ekran - już było, procesor - słaby na taką rozdzielczość, software - bez zmian, idea uproszczeń obsługi urządzenia- już obcykana w kilku produktach, brak możliwości nawigacji kursorem sprzętowym - poważna wada itd itp. W dobie rozlewającego się kryzysu, każda inicjatywa producenta mająca na celu przyciągnięcie kaski do kasy(pancernej) przedstawiana jest jako nowość. Czyli strare w nowym.

każdy producent tak robi, samochodziarze wkładaja te same silniki i płyty podłogowe do 5 różnych modeli obudowując je inną karoserią a firmy elektroniczne robią np ot takiego diamond 2 cxzy też touch pro 2.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline cyther

  • ***
  • 403
  • Płeć: Mężczyzna
  • W oczekiwaniu na nowe cudo z Jolla Mobile
  • Sprzęt: HTC Touch Pro/ Nokia n900/ Nokia n9/ LG 4X HD
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2009, 20:06:11 »
każdy producent tak robi, samochodziarze wkładaja te same silniki i płyty podłogowe do 5 różnych modeli obudowując je inną karoserią a firmy elektroniczne robią np ot takiego diamond 2 cxzy też touch pro 2.


Dlatego ciekawi mnie kiedy firmy takie jak HTC dostaną po tyłeczku za takie numery. Rynek motoryzacyjny już dostał, więc jest nadzieja :)
To co zaproponowało HTC z tym TP2 to jest normalnie śmiech na sali...Jedynie co kusi to ten odchylany ekranik i rozdziałka. Resztę pominę milczeniem...
TAEL ROM v5.23683 [30AUG10]
Radio 1.14.25.35

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 16, 2009, 20:10:40 »
Cytuj
każdy producent tak robi, samochodziarze wkładaja te same silniki i płyty podłogowe do 5 różnych modeli obudowując je inną karoserią a firmy elektroniczne robią np ot takiego diamond 2 cxzy też touch pro 2.
No, ale bez kitu to się robi wqrwiające... Nie poza tym wyszedł już szybszy procesor, więc po co dalej to gówno (tak, gówno GÓWNO Gie Ó Wu Ny O) ładować?? Jak oni chcą wygrać z Iphonem jeżeli ani interface, ani wydajnościowo nie dorównuje? Gdyby nie takie firmy jak resco, spb i masa napaleńców którzy przez prawie 10 lat pisali ciekawe aplikacje i porty to by się przecież kupy nie trzymało. A nie, zapomniałem. Warto kupić PPC, bo to przecież prawdziwa konsola do gier - wystarczy zobaczyć ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=kgN9PJoNPrE
Pomijam co to za gry, ale przecież nawet system się tnie na filmie T.T

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 16, 2009, 20:43:28 »
Dlatego ciekawi mnie kiedy firmy takie jak HTC dostaną po tyłeczku za takie numery. Rynek motoryzacyjny już dostał, więc jest nadzieja :)

gdzie dostał, bo chyba ten moment przeoczyłem. Ten proces się wszędzie nasila - robić jak najwięcej i jak najtaniej.

Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 16, 2009, 20:56:15 »
stare w nowym opakowaniu  :|

*

Offline najman

  • ***
  • 488
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 16, 2009, 22:03:12 »
Tak nie to co kiedys. Mercedesy np W124 produkowali tak ze mogly bez problemu przejechal pol miliona kilometrow i nic sie nie psulo, podobnie z japonskimi samochodami w latach 90. Teraz juz takich niestety nie progukuja bo nie zarabialiby na czesciach. Teraz nowa generacja modelu powstaje srednio co 4 lata i zwykle jest odgrzewanym kotletem... i podobnie z elektronika. Liczy sie czysty zysk. Sorry za OT;)

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 16, 2009, 22:11:01 »
Fakt,tylko kosmetyka i nic powazniejszego.
Szkoda,maja snapdragona,a go nie wlozyli.
Pewnie jakis nastepca HD go dostanie,o ile.

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2009, 10:52:31 »
jeśli chodzi o diamonda to mam kłopot, żeby uwierzyć ze bateria starczy.
obecnie jest 900 a proponują 1100 to nie jest zmiana jakościowa tylko symboliczna
end of fear
yo is here

*

Offline sebgato

  • 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC DIAMOND
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 17, 2009, 12:04:06 »
Zmiany naprawde symboliczne nawet aparatu nie zmienili poraszka w dzisiejszych czasach 3.2 mega pixela to masakra
Niepopisali się  :mad: Wielka LIPA

*

Offline bak

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Tosia G900             Samsung Omnia               Nokia E50                       Palm Centro
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 17, 2009, 13:37:28 »
Szczerze mowiac to spodziewalem sie czegos lpszego...
Cikawe czy jescze kieds HTC  wypusci jakiegos PDA z krwi i kosci (np. takiego nastpce Univrsala) a nie same Iphone killery :)
Chociaz ten TP2 calkiem fany jest,tylko gdby mial troszke lepszy procesor i... byl tak wydajny jak np X50v :) :E

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 17, 2009, 13:37:55 »
W Diamondzie 2 zmienili aparat na 5MPx, ale co z tego.
Zamiast d-pada, joy'a jakis pasek do przyblizania.


*

Offline m4t1.89

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • black & white
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 17, 2009, 18:28:09 »
Mi się w tym całym TP2 najbardziej podoba TO :P
HTC Hero | ROM: MoDaCo Custom ROM 3.2 b5 | Radio: 63.18.55.06JH_6.35.09.26 | SPL: 1.76.2007 | Recovery: RA-hero-v1.5.3.1 | Sieć: Play.

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 17, 2009, 19:47:41 »
Taka ładna rozdzielczość i taki gówniany interfejs w którym wszystko jest DUUUŻE. Czy ktoś jeszcze produkuje normalne palmtopy, dla tych którzy pracują rysikiem?

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 17, 2009, 19:55:13 »
@Konrad
Żartujesz? Jak ty sobie wyobrażasz PALMTOPA (np. takiego bez gsm) z systemem Windows (I)Phone?
Myślałem, że w tym roku będzie rewolucja, ale po prostu płakać się chce jak się zobaczy co microsoft zrobił z ppc... Albo inaczej. Płakać się chce jak się zobaczy do czego microsoft został zmuszony przez ludzi.. Bo niestety ale społeczność jest taka, że na zwykłe palmtopy ludzie się już nie znajdą (przynajmniej nie tyle, żeby to się opłacało).

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 17, 2009, 19:58:10 »
A jak to się odnosi do mojego posta? Ktoś tu mówił o palmtopie bez GSM? Ja mówiłem o normalnym palmtopie z GSM przystosowanym do obsługi rysikiem. Z normalną uginającą się warstwą dotykową i czcionkami normalnej wielkości, przecież to co jest w Diamondzie czy Raphaelu to śmiech na sali, w starcie mieści się pięć* pozycji.  :|

*Okej, może nie pięć, ale kilka razy mniej niż w Universalu czy nawet Wizardzie.

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 17, 2009, 20:06:01 »
Dla mnie nazwa (firma)Phone oznacza jednoznacznie wzorowanie się na japku, czyli dotykaniu paluchami. Ludzie oszaleli na punkcie dotykowych ekranów, a stare palmtopy zostały zamienione na fajne telefony komórkowe. Fajnie musiało być przez te wszystkie lata, niestety ja załapałem się na końcówkę historii ppc, na szczęście przynajmniej kupiłem stary sprzęt więc trochę liznę :) Jak pokazał przykład chociażby G900 normalne palmtopy się nie sprzedają (tzn. wycofali szybko) a zostają szybko zamienione na drogie, dotykowe gówno. Co gorsza samsung przechodzi na symbiana, więc pewnie microsoft czeka koniec niebawem, chociaż właśnie zaczął się rozkręcać... Dobra, pewnie czas niedługo przejść na umpc z linuxem będzie...

*

Offline cyther

  • ***
  • 403
  • Płeć: Mężczyzna
  • W oczekiwaniu na nowe cudo z Jolla Mobile
  • Sprzęt: HTC Touch Pro/ Nokia n900/ Nokia n9/ LG 4X HD
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 17, 2009, 20:13:01 »

gdzie dostał, bo chyba ten moment przeoczyłem. Ten proces się wszędzie nasila - robić jak najwięcej i jak najtaniej.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6272559,Sprzedaz_nowych_aut_w_Europie_najnizsza_od_20_lat.html

Stąd mój wniosek.

A wracając do "nowych" modeli HTC, zaprezentowany lifting może okazać się niewystarczający. Na chwilę obecną skłaniałbym się jednak ku nowej Toshibce...
TAEL ROM v5.23683 [30AUG10]
Radio 1.14.25.35

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: diamond 2 i touch pro 2 !!!
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 17, 2009, 20:58:57 »
Ja będę polował na jakiegoś OQO  B)

A Axim zajmie zaszczytne miejsce w samochodzie jako internet, car audio i GPS ;)