tworzenie i edycja dokumentow office na dzien dzisiejszy

  • 4 Odpowiedzi
  • 4372 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
tworzenie i edycja dokumentow office na dzien dzisiejszy
« dnia: Sierpień 06, 2010, 22:13:18 »
jak n900 sobie z tym radzi ?!

chodzi o wybor wlasciwego software do plikow w formacie word,  excel, powerpoint i access :-)
ich tworzeznie i edycie stworzonych uprzednio na wersjach 2003 i 2007 na desktopie

czy i jakie sa z tym na dzien dziejszy problemy ?
jaki jest najlepszy software do obslugi w/w ?

z gory dziekuje

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: tworzenie i edycja dokumentow office na dzien dzisiejszy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2010, 19:03:59 »
Radzi sobie doskonale - masz AbiWord, Gnumeric, FreeOffice(prosta edycja doc), DocsToGo(przeglądanie dokumentów) oraz pełnego OpenOffice 3.1.1

Według mnie komfort używania nawet takiej kobyły jak OO nie jest najgorszy, a ma tą zalete że w Wordzie wczytuje mi jako jedyny program wszystkie obrazki w dokumentach - WM, Symbian czy nawet AbiWord w Windowsie XP i Maemo z niewiadomych przyczyn lubiły sobie o czymś zapomnieć, a tu nie ma takiej opcji.

Gnumeric też jest rewelacyjny - występuje w dwóch odmianach - ze zmodyfikowanym interfejsem dla Maemo i przez EasyDebiana w wersji z interfejsem jak na PC. Ten arkusz to potęga, używam go nawet na kompie stacjonarnym.

No i kolejna sprawa to szybkość - na WM pliki o rozmiarze 10MB to było wielkie wyzwanie, któremu nigdy nie sprostałem bo zawsze resetowałem PDA(Omnia miała szybki procek XScale 624Mhz). Tutaj plik 10MB to nic.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2010, 19:06:21 wysłana przez temp333 »

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: tworzenie i edycja dokumentow office na dzien dzisiejszy
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2010, 02:11:41 »
Radzi sobie doskonale - masz AbiWord, Gnumeric, FreeOffice(prosta edycja doc), DocsToGo(przeglądanie dokumentów) oraz pełnego OpenOffice 3.1.1

dziekuje za odp ....

BTW czy Docs To Go .. jest gratisowy na te nokie ?! bo gdzies obilo mi sie o uszy ze daje rowniez mozliwosc edycji plikow  :mysli:

*

Offline waclaw

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One Max
Odp: tworzenie i edycja dokumentow office na dzien dzisiejszy
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2010, 16:06:28 »
Radzi sobie doskonale - masz AbiWord, Gnumeric, FreeOffice(prosta edycja doc), DocsToGo(przeglądanie dokumentów) oraz pełnego OpenOffice 3.1.1

dziekuje za odp ....

BTW czy Docs To Go .. jest gratisowy na te nokie ?! bo gdzies obilo mi sie o uszy ze daje rowniez mozliwosc edycji plikow  :mysli:

jest trail 30-dniowy, potem viewer 10 dolców a edytor 30
M600i>P535>Diamond>TouchPro>N900>Desire Z>HTC One S>Galaxy Note 2>HTC One Max

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: tworzenie i edycja dokumentow office na dzien dzisiejszy
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2010, 22:38:53 »
Radzi sobie doskonale - masz AbiWord, Gnumeric, FreeOffice(prosta edycja doc), DocsToGo(przeglądanie dokumentów) oraz pełnego OpenOffice 3.1.1

dziekuje za odp ....

BTW czy Docs To Go .. jest gratisowy na te nokie ?! bo gdzies obilo mi sie o uszy ze daje rowniez mozliwosc edycji plikow  :mysli:

jest trail 30-dniowy, potem viewer 10 dolców a edytor 30

 o ..... wlasnie o to chodzilo, teraz trzeba zapolowac na jakis happy friday  :E bo inaczej przyjdzie wydac usd 30  :-|
dziekuje bardzo