PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Nike => Wątek zaczęty przez: czacha414 w Marzec 14, 2008, 15:55:19
-
jeżeli masz touch dual-a z polskiego orange to możesz przysłużyć się naszej społeczności. dam ci instrukcję jak zgrać twój rom do pliku ,który pozwoli innym użytkownikom na wgranie pl menu ,a w zamian zdejmę ci simlocka z twojego palmtopa.
chętnych proszę o info na priv lub ew. na egsm_pl@yahoo.pl
zobowiązuję się do udostępnienia w ten sposób zgranego romu dla wszystkich na tym forum.
-
Nie mogles sie zglosic 2 dni temu :-( :'( :'(
Mialem z Orange i zdjalem simlocka przez flashowanie [pewnie stracilem gwarancje :-( ]
Teraz chetnie bym odwrocil ta rzecz i przywrocil wszystko do stanu wyjsciowego, a simlocka zdjal kodem.
Jesli nadal pasuje taka wersja jak mam teraz [przy uruchamianiu na tle Orange pojawia sie Unlocked Device] to moge zgrac.
-
czyli wciąż masz polski rom orange tyle,że na splash screen-ie masz napis `security unlocked`-tak?
-
czyli wciąż masz polski rom orange tyle,że na splash screen-ie masz napis `security unlocked`-tak?
Oj tak - nie tak jak podawalem tylko jak ty podajesz. Security Unlocked.
Jak jest totalnie wylaczony i sie go wlaczy to pojawia sie pusty splash screen Orange, potem na tym splash screen'ie na gorze pojawia sie na bialym pasku pomaranczowy napis Security Unlocked. Potem pojawiaja sie jeszcze jakies pomaranczowe znaki i cyfry na dole. Nastepnie pojawia sie juz zielonkawy splash screen Windowsa Mobile, a za chwile juz wstaje pelni funkcjonalny system.
-
taki może być. napisz do mnie na egsm_pl@yahoo.pl dam ci instrukcje.
-
A jaki masz sposób na zdjęcia simlocka?
Też zmiany powodujące utratę gwarancji, czy w jakiś inny sposób?
-
tak, tym sposobem traci się gwarancję.
-
Super pomysl, cos z tego wyszlo? Moge sie dozucic do kosztow simlocka czacha zebys nie byl sam stratny za darmo.
-
Super pomysl, cos z tego wyszlo?
No ja moge zgrac, ale musze wiedziec jak ;-) Kiedys gdzies tu na forum trafilem jak sie to robi [chyba w dziale Polarisa lub Kaisera], ale teraz od godziny przegladam watki i nie moge odszukac tego posta :/
-
rymi - prosimy bardzo. Tu masz caly opis wraz z linkami do innych watkow na xda-developers i programow http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=88531.0
-
Jak jest totalnie wylaczony i sie go wlaczy to pojawia sie pusty splash screen Orange, potem na tym splash screen'ie na gorze pojawia sie na bialym pasku pomaranczowy napis Security Unlocked. Potem pojawiaja sie jeszcze jakies pomaranczowe znaki i cyfry na dole. Nastepnie pojawia sie juz zielonkawy splash screen Windowsa Mobile, a za chwile juz wstaje pelni funkcjonalny system.
Jak komus przeszkadza napis "Security Unlocked" to wystarczy wgrac oryginalny Radio ROM od HTC z http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=369502 :-)
Co wiecej - jesli nie ma takiego napisu, a jest wgrany oryginalny Radio ROM od HTC, ale masz zdjety SIM/CID Lock [ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=375967 ], to jesli ci sie zwali sam sprzet to oficjalny serwis HTC nie bedzie robil z tego powodu problemu, ze masz zdjetego SIM Locka choc twoj Dual pochodzi od Orange [takie zapewnienia dostalem telefonicznie od CRC Polska z Janek]. Podkreslono tez, ze jesli taki Dual od Orange ze zdjetym SIM/CID Lockiem jest uwalony software'owo to naprawa niepodlega gwarancji. Koszt wgrania ROMu to 60zl.
Tak wiec nie ma co sie przejmowac - mozna placic Olipro te marne 5 funtow za zdjecie SIM Locka :-) W koncu jesli uwalimy software'owo to se sami podniesiemy Duala, a jak nam sie zepsuje hardwere'owo to CRC nam go naprawi na gwarancji :-)