PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) => Nawigacje PNA / PND - Ogólnie => Wątek zaczęty przez: doktorr w Styczeń 19, 2010, 19:35:59
-
Witam
Ściągnąłem niby upgrejd ze strony producenta
http://www.telesystem-world.com/uploads/attachments/04-29-2009-ts82-pnd-os-upgrade-rev00-2462.zip (http://www.telesystem-world.com/uploads/attachments/04-29-2009-ts82-pnd-os-upgrade-rev00-2462.zip)
ale po tym juz tylko uruchamia sie do momentu tapety pierwszej z napisem
Telesystem i dalej nie idzie . Pliki w paczce to :
Procedura di aggiornamentoTS8.2PND.pdf
OS17.IMG
Boot17.bld
U2B17.bld
Logo17.bmp
YFormat.fmt
Dane z PCB to GPS_MODEL_17_S_V1 2006-11-04
Odpala się teraz po wgraniu tego wszystkiego tylko na ładowarce , na baterii mrygnie na biało i koniec ciemny ekran pewnie i bootloader inny się wgrał
Proszę o jakiś ROM który by pasował do tego :proud:
-
Witam serdecznie :)Udało mi się postawić nawigację.Postępowanie takie same jak jest opisane w instrukcji danej do tego oprogramowania.W linku jest plik z Winem 5 .Pozdrawiam LINK http://wyslijto.pl/plik/gfb8silnnq (http://wyslijto.pl/plik/gfb8silnnq)
-
witam
Jak udalo ci sie wgrac yfap to menu bo ja po wgraniu tego mam komunikat po angielsku ze brak menu i zeby go zainstalowac z karty?
A wloskiego nie kumam