ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE

  • 860 Odpowiedzi
  • 473737 Wyświetleń

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #270 dnia: Styczeń 16, 2008, 15:37:16 »
Witam jeszcze raz prosze o pelnosprawny plik explorer.exe dla win ce 4.2
Bede bardzo wdzieczny za podeslanie / roby4@wp.pl /
Pozdrawiam.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #271 dnia: Styczeń 16, 2008, 20:49:54 »
Ech, ale mam nawalone wszystkiego. Tu masz ten plik:
http://rapidshare.com/files/83930171/explorer.exe.html

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #272 dnia: Styczeń 17, 2008, 01:36:01 »
Ech, ale mam nawalone wszystkiego. Tu masz ten plik:
http://rapidshare.com/files/83930171/explorer.exe.html


Właśnie tego było mi trzeba stooookrotne dzięki.
Windows odblokowany wszystko jest jak trzeba jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #273 dnia: Styczeń 20, 2008, 23:36:02 »
Mam nawigację Yakumo EazyGo XSC.Walczę z nią już dłuższy czas, żeby ją odblokować z połowicznym sukcesem. Brak komunikacji przez activesync, jedynie przez kartę SD.. Po wrzuceniu na kartę plików main i MobileNavigator nie widzi karty. Co ciekawe, że po wrzuceniu na kartę plików do odblokowania Typhon Myguide 3500 go zaczyna startować proces instalacji, lecz po dojściu do połowy do pliku MobileNavigator.exe wyskakuje komunikat w j.angielskim (jakiś problem z plikiem CAB). Czy może ktoś "ćwiczył" już ten temat i może coś poradzić?

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #274 dnia: Styczeń 21, 2008, 10:53:07 »
Witam mam typhoona 3200 go ma win ce 4.2 core ale po włączeniu on/off wyświetlacz tylko błyśnie i nic więcej. Mam też drugiego a w nim mam 3 ikonki (gps, mp3, ustawienia). Z kolegą dotarłem do tego ze zamieniłem mp3 z paskiem zadań i tak wszedłem w windowsa zainstalowałem automape ale po przełączeniu on/off znowu startuje program producenta. Jak to ominąć ewentualnie wgrać angielskiego windowsa lub polskiego? Pozdrawiam Radio

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #275 dnia: Luty 01, 2008, 13:49:25 »
Witam panowie

mam prośbę o pomoc w odblokowaniu urządzenia Peiying PY-GPS3501
* Procesor Samsung 400MHz
* Pamięć Flash 128MB
* Pamięć SDRAM 64MB
* Wyświetlacz LCD TFT, 3,5 cala, 64 tysiące kolorów
* Rozdzielczość 320x240
* Wyświetlacz dotykowy
* Komunikacja USB 1,1 (12Mbps), mini slot
* ActiveSync
* Gniazdo pamięci SD/MMC
* Wbudowany głośnik 1W
* Moduł GPS Chipset SiRF Star III
* Wbudowana antena GPS
* Równoczesne śledzenie do 20 satelit
* Aktualizacja co 1 s
* System operacyjny WinCe.Net 4.2

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #276 dnia: Luty 01, 2008, 14:23:35 »

mam prośbę o pomoc w odblokowaniu urządzenia Peiying PY-GPS3501
* ActiveSync
* System operacyjny WinCe.Net 4.2

Tak na prawdę istotne są tylko te dwie informacje, które zostawiłem w cytacie. Metoda najbardziej uniwersalna i stosunkowo prosta, to dobranie się do rejestru urządzenia z poziomu PC przez Activesync (dlatego obsługa Activesync jest kluczową informacją). Instalujesz na PC program do zdalnej obsługi rejestru (np registry workshop) i poprzez Activesync otwierasz rejestr Peiying'a. Odnajdujesz sekcję HKLM\init i spisujesz listę wszystkich procesów *.exe wywoływanych poleceniem LaunchXX. Jak już będziesz miał taką listę, to albo sam poszukaj w sieci co jest co, albo wklej ją na forum, to coś poradzimy. Uwaga!! Póki nie będziesz pewny co jest co nic nie zmieniaj w tej sekcji, bo pomyłka grozi uśmierceniem PNA (jeśli nie da się wykonać pełnego hard resetu z przywróceniem rejestru).

*

Offline Coollfon

  • 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Typhoon MyGuide 3600
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #277 dnia: Luty 11, 2008, 16:09:38 »
Posiadam sprawdzony sposób na odblokowanie każdego Typhoona. Zapraszam na GG: 8922482
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 09:08:32 wysłana przez Coollfon »
Coollfon™ ( Coollphone ™)

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #278 dnia: Luty 13, 2008, 20:34:04 »
Witam,
czy mógłby mi ktoś pomóc odblokowac FollowMe FM 501?

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #279 dnia: Luty 14, 2008, 17:31:17 »
witam z tego opisu http://forum.gps24.pl/viewtopic.php?t=2870&postdays=0&postorder=asc&start=45 odblokowałem sony NV-U92tc i zastanawiam sie czy jest jakaś nakładka pl na win ce. I jak Można zrobić backup lub raczej czym żeby po twardym restarcie przywrócić go tak jak np w Windows mobile?? Albo gdzie zapisać pliki żeby je nie wywalało bo często po restartach sie tak dzieje. I jak można zmienić aby nie było oryginalnych logo start??
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2008, 17:52:54 wysłana przez ruleczka »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 14, 2008, 18:16:38 »
Witam,
czy mógłby mi ktoś pomóc odblokowac FollowMe FM 501?
Jeśli nie zgłosi się nikt z gotowym rozwiązaniem, to musisz zastosować standardową procedurę, czyli odpisanie sekcji HKLM\Init z rejestru (z poziomu PC programem Registry worshop lub CEregedit). Jak będziesz miał pełną listę uruchamianych modułów, to będzie można próbować odblokowywać. Ewentualnie możesz podmienić odpowiedni plik na karcie (czy flashu), aby uruchamiać pulpit jakimś klawiszem z nakładki.

witam z tego opisu http://forum.gps24.pl/viewtopic.php?t=2870&postdays=0&postorder=asc&start=45 odblokowałem sony NV-U92tc i zastanawiam sie czy jest jakaś nakładka pl na win ce. I jak Można zrobić backup lub raczej czym żeby po twardym restarcie przywrócić go tak jak np w Windows mobile?? Albo gdzie zapisać pliki żeby je nie wywalało bo często po restartach sie tak dzieje. I jak można zmienić aby nie było oryginalnych logo start??
O nakładkach PL zapomnij - aż tak trudno nauczyć się tych paru słów po Angielsku? :) Backupu można spróbować, zarówno przez Activesync na PC, jak i programem typu SPBackup (tylko trzeba go najpierw uruchomić na PNA, co może wymagać dodatkowych bibliotek). Wszystkie pliki zapisywane w RAM'ie (czyli katalogach Program Files, My Documents, Windows) znikają po hard resecie we wszystkich urządzeniach i po soft resecie w niektórych (zależy od modelu PNA). Jeśli chcesz je mieć na stałe zapisuj na karcie SD albo flash disku (jeśli taki jest).
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2008, 18:21:06 wysłana przez angler22 »

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 15, 2008, 20:06:26 »
Mounted Volume w takim folderze przechowuje pliki od nawigacji. A co do Bibliotek win ce, mam rozumieć ze tez je trzeba od nowa po restarcie?? I małe pytanie jakie biblioteki dll będą najlepsze do tego modelu (win 4.2 ce NET)
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2008, 20:09:06 wysłana przez ruleczka »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 15, 2008, 20:58:42 »
Mounted Volume w takim folderze przechowuje pliki od nawigacji. A co do Bibliotek win ce, mam rozumieć ze tez je trzeba od nowa po restarcie?? I małe pytanie jakie biblioteki dll będą najlepsze do tego modelu (win 4.2 ce NET)
Dziwna nazwa tego katalogu z nawigacją - domyślam się, że to folder w pamięci urządzenia, a nie na karcie? Jeśli będziesz pewny co do jego zawartości i na nakładce uruchamiającej się automatycznie, ze startem urządzenia masz na przykład przycisk przeglądarki zdjęć, to odszukujesz odpowiedni plik exe (na wyczucie - powinien się nazywać picture..., Photo... czy coś w tym stylu), zmieniasz mu nazwę i wstawiasz zamiast niego np. przemianowanego explorera. W ten sposób masz dostęp do programów na urządzeniu. Z bibliotekami wgrywanymi do folderu Windows jest różnie - część urządzeń zachowuje je do hard resetu (tak mam na przykład w R66), a część traci nawet po soft resecie (tak było w chińskim GPS319). Dlatego najbezpieczniej wgrywać biblioteki do katalogów z aplikacją (wtedy nigdy nie znikną). Jakie biblioteki są najlepsze? Trudno powiedzieć - część aplikacji potrzebuje tylko AYgshella, ale niektóre wymagają o wiele więcej. Jedyna pewna metoda to eksperymenty na własną rękę.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 16, 2008, 09:37:31 »
Tak znajduje sie w pamięci urodzenia \Mounted Volume\Sony\nav-u i sa takie pliki http://img405.imageshack.us/my.php?image=navui5.jpg Takie pliki mam w folderach win którego ścieżka dostępu jest bezpośrednia http://img255.imageshack.us/my.php?image=windownavim4.jpg, a tak wygląda całość http://img337.imageshack.us/my.php?image=schowek01vi5.jpg. Podmieniłem tylko showtaskbar tak jak w tym linku z opisu i odpaliło bez problemu. Ale czytam twój ostatni post z kilka razy i nie mogę znaleźć takiego pliku

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 16, 2008, 09:58:27 »
Tak znajduje sie w pamięci urodzenia \Mounted Volume\Sony\nav-u i sa takie pliki http://img405.imageshack.us/my.php?image=navui5.jpg Takie pliki mam w folderach win którego ścieżka dostępu jest bezpośrednia http://img255.imageshack.us/my.php?image=windownavim4.jpg, a tak wygląda całość http://img337.imageshack.us/my.php?image=schowek01vi5.jpg. Podmieniłem tylko showtaskbar tak jak w tym linku z opisu i odpaliło bez problemu. Ale czytam twój ostatni post z kilka razy i nie mogę znaleźć takiego pliku
Sony to zawsze coś nietypowego wymyśli :) Przeglądnąłem listy plików i faktycznie nie widzę niczego, co by przypominało samodzielny odtwarzacz muzyki, czy przeglądarkę zdjęć. Może są one zintegrowane z programem nawigacyjnym (plik nav-u.exe). Nie do końca rozumiem to co napisałeś, ale z listy plików wnoszę, że podmieniłeś właśnie plik nav-u.exe na taskbara - tak? Jeśli w urządzeniu standardowo uruchamiany jest explorer (wpisem LaunchXX, w kluczu Init w rejestrze), to faktycznie wystarczy podmienić plik uruchomieniowy nakładki (u Ciebie nav-u.exe jak sądzę) na taskbara i już powinien być dostępny pulpit z paskiem. Nie bardzo wiem, czy taki stan udało Ci się już osiągnąć i czego więcej oczekujesz - napisz jaśniej proszę.

Dodane - Nooo to widzę, że Kolega Kitor jak zwykle wyjaśnił sprawę. Miałem trochę racji pisząc, że Sony to zawsze coś nietypowego wymyśli :) W takim raze wszystko co napisałem mija się z celem i żeby coś zrobić trzeba by solidnie przysiąść się do takiej nawigacji (a i tak gwarancji sukcesu brak)
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 10:07:13 wysłana przez angler22 »

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 16, 2008, 10:00:03 »
Przeczytaj:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=87387.0

To MuntedVolume to wewnętrzna karta pamięci. Jeśli ubijesz nakładkę to po wyłączeniu/włączeniu urządzenia nie będzie podświetlenia ekranu, jak jej nie ubijesz to będzie próbowała odpalić dedykowany program navi do skutku, i jeśli on nie odpali tylko cokolwiek innego to skończy się to efektowną zwiechą i koniecznością otwarcia urządzenia do środka. Dodatkowo w tej navi nie da się zrobić softresetu - przycisk reset robi HR a za pomocą softu navi się zawiesza.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 16, 2008, 10:28:05 »
Zrobiłem to tak
1.sciągamy plik "showtaskbar" (aplikacja - do ściągniecia na końcu posta)
2.podłączmy Sony do PC i uruchamiamy ActiveSync
3.w Activesync otwieramy:
eksploruj -->Mounted volume -->Sony -->NAV-U
4.Tam kopijuemy plik "showtaskbar"
5.zmieniamy nazwę pliku NAV-U na NAV-U2
6.zmieniamy nazwe pliku "showtaskbar" na NAV-U.
Mam pasek start mam explolera nawet gapimi sie zainstalowało i skrót na pulpicie, czekam na dodatkowa kartę pamięci bo w tej  mam za mało miejsca. podobno auto mapa na tym chodzi ale zobaczymy.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 16, 2008, 10:44:58 »
To dziwne, ja chyba miałem jakiś inny firmware. nav-u.exe to u mnie był program do navi a nakładka była w /windows.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 16, 2008, 11:16:20 »
U mnie nav-u.exe to tez program z navi po jego odpaleniu jest oryginalna navi. Auto mapa sie instaluje ale nie mam wiecej miejsca na mapy i nie wiem jak z gps czy będzie funkcjonował, ale jak tylko sprawdzę dam znać. A najlepsze jest to ze te modyfikowane pliki nie giną po hardreset.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 11:23:10 wysłana przez ruleczka »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 16, 2008, 11:33:48 »
U mnie nav-u.exe to tez program z navi po jego odpaleniu jest oryginalna navi. Auto mapa sie instaluje ale nie mam wiecej miejsca na mapy i nie wiem jak z gps czy będzie funkcjonował, ale jak tylko sprawdzę dam znać. A najlepsze jest to ze te modyfikowane pliki nie giną po hardreset.
Czyli jednak najprostsza podmiana plików działa :) GPS powinien działać - najwyżej może być konieczne dodatkowe uwolnienie portu jak w niektórych nawigacjach. Możesz sobie sprawdzić programem Itaskmgr jakie procesy idą w tle - jakby się okazało, że port jest zablokowany, a na liście procesów jest jakiś z "GPS" w nazwie, to będziesz wiedział, gdzie szukać rozwiązania. Pliki zapisane na karcie i w wewnętrznej pamięci flash (mounted volume) nie giną po hard resecie - to oczywiste, inaczej jest z plikami zapisywanymi do folderów Windows, My documents i Program files. Po prawdziwym hard resecie pliki te powinny znikać, do stanu pierwotnego przywracany jest również rejestr. Hard reset to często prawdziwe zbawienie dla nawigacji, bo potrafi uratować sprzęt, w którym zdrowo namieszał jakiś eksperymentator (przykładowo przy pomyłce w sekcji INIT rejestru tracisz połączenie AS i system na PNA nie startuje - bez przywrócenia rejestru przy Hard resecie taka nawigacja była by do wyrzucenia). Niestety nie wszystkie nawigacje posiadają Hard reset :(   

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 16, 2008, 11:59:40 »
Oki jak tylko przyjdzie karta MC to będę testował dalej, ale może sie pojawić jeszcze jeden problem o czym pisał "kitor" w tym poście http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=87387.0, a mianowicie brak podświetlania, z tego co widzę to podświetlanie jest, ale to urządzenie samo dobiera natężenie lcd z tego co wyczytałem.
W tym folderze Mounted volume, zmieściła mi sie am i mapa polski ale jak odpalam am to nie pokazuje mi wyboru map hym , czy może mi brakować jakiś bibliotek dll??
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 12:12:37 wysłana przez ruleczka »

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 16, 2008, 12:13:49 »
To nie wiem, moje owszem samo dobierało natężenie ale dopóki nakładka chodziła

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 16, 2008, 12:22:56 »
 :ok: Tak zgadza sie dopóki działa oryginalna navi sony samo dobiera natężenie światła. I podejrzewam ze z tym będzie duży problem  :mad:

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 16, 2008, 13:39:38 »
:ok: Tak zgadza sie dopóki działa oryginalna navi sony samo dobiera natężenie światła. I podejrzewam ze z tym będzie duży problem  :mad:
Można spróbować dopasować jakiś programik do regulacji jasności podświetlenia (oczywiście nie automat). Mój PNA R66 też nie ma (teoretycznie) wbudowanej regulacji jasności (brak takiej kontrolki na panelu sterowania) ale udało mi się znaleźć aplikację Mediona, która z regulacją podświetlenia sobie radzi.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 16, 2008, 17:00:09 »
 A co to za aplikacja możesz podać jej nazwę może i na sonym odpali he he

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 16, 2008, 19:01:17 »
A co to za aplikacja możesz podać jej nazwę może i na sonym odpali he he
To właściwie nie jest samodzielna aplikacja, ale część zestawu oprogramowania Gopal z Mediona (przystosowana do systemu ce 5.0 i ekranu 4,3 cala ). Jeśli masz taki ekran, to można spróbować :)

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 19, 2008, 14:01:52 »
Witam wszystkich. Panowie mam ogromny problem z Transonic  PNA 6000(win ce 4.2) z nawigacją Nawigon 5. Odblokowałem Win, przegrałem biblioteki i wgrałem AutoMape 3.9.7. Przy odpalaniu pojawia się tylko strona startowa AM, pasek win na dole i nie chce ruszyć dalej. Próbowałem wgrać Nawigon 6 z nowej karty ale też nie chce ruszyć. Czy może mi ktoś pomoże, bo może coś źle robię.

*

Offline Kargul.pl

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: Mitac Mio269+ WinCE 4.2 .NET
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 19, 2008, 18:58:47 »
Witam wszystkich. Panowie mam ogromny problem z Transonic  PNA 6000(win ce 4.2) z nawigacją Nawigon 5. Odblokowałem Win, przegrałem biblioteki i wgrałem AutoMape 3.9.7. Przy odpalaniu pojawia się tylko strona startowa AM, pasek win na dole i nie chce ruszyć dalej. Próbowałem wgrać Nawigon 6 z nowej karty ale też nie chce ruszyć. Czy może mi ktoś pomoże, bo może coś źle robię.

Najprawdopodobniej AM zawiesza sie bo ma złą wersję biblioteki AYGSHELL.DLL - poszukaj takiej o rozmiarze 9,5kb lub 16,5kb.

Pozdro!

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 19, 2008, 20:29:08 »
Najprawdopodobniej AM zawiesza sie bo ma złą wersję biblioteki AYGSHELL.DLL - poszukaj takiej o rozmiarze 9,5kb lub 16,5kb.
Jeszcze taka 22kb jest ciekawa - dzięki niej można się pozbyć przycisku TEMP zasłaniającego "menu".

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 20, 2008, 10:46:19 »
Witam ponownie. Wielkie dzięki AM już działa ale mam problem z paskiem Win bo mi zwęża obraz i zasłania menu AM.Czy z tym da się coś zrobić?