PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Apple iOS => Oprogramowanie iOS => Nawigacja GPS dla iOS => Wątek zaczęty przez: Moi (Adam Kubicki) w Wrzesień 04, 2009, 20:59:20
-
Tak będzie wyglądał:
(http://img.gpsreview.net/wp-content/uploads/navigon-iphone-mount.jpg)
Ponoć Navigon potwierdził dziś ten fakt.
Niewiele lub zgoła nic nie wiadomo na jego temat. Raczej nie będzie miał Bluetootha ani audio-out, nie widać też głośniczków. Miejmy nadzieję, że odbiornik GPS w tym uchwycie jest pewny.
Termin rynkowego debiutu ani cena nie są znane.
Via: GPSreview.net (http://www.gpsreview.net/navigon-announces-iphone-mount/)
-
ładnie, design jak w najlepszych navigonach.
-
(http://www.iphone-ticker.de/wp-content/uploads/2009/09/navigon_holder.jpg)
To zdjęcie zrobione z ekranu podczas prezentacji, więc jakość nie najlepsza.
Uchwyt ma być już w październiku i kosztować poniżej 40 EUR.
http://www.iphone-ticker.de/2009/09/03/ifa-navigon-bringt-passive-autohalterung/ (http://www.iphone-ticker.de/2009/09/03/ifa-navigon-bringt-passive-autohalterung/)
EDIT:
A tu twierdzą, że pierwsze uchwyty Navigona nie będą wyposażone w chipset/antenę GPS, dopiero następne modele będą go miały:
http://www.xsellize.com/showthread.php?t=60649 (http://www.xsellize.com/showthread.php?t=60649)
EDIT 2:
Navigadget też wspomina o braku odbiornika GPS:
http://www.navigadget.com/index.php/2009/09/05/navigon-iphone-car-kit (http://www.navigadget.com/index.php/2009/09/05/navigon-iphone-car-kit)