4 kwietnia - premiera MM w Appstore

  • 44 Odpowiedzi
  • 33372 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 07, 2011, 10:31:22 »
bo to bug w programie :P
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline WZ

  • **
  • 114
  • Sprzęt: HTC Topaz, IPhone 4.
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 07, 2011, 12:04:46 »
bo to bug w programie :P

A jaki teraz powinien być?   Może jest prawidłowo.

*

Dżeju

Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 07, 2011, 12:05:40 »
Eee, czepiacie się  :E
Możliwość wyboru koloru pilota z poziomu ustawień programu uważam za wielki plus. Można sobie go dopasować do koloru wyświetlacza wskaźników  :ok:

4 kwietnia - premiera MM w Appstore - pierwsze wrażenia z jazdy
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 07, 2011, 16:07:09 »
Witam wszystkich,
Dziś wypróbowałem nową MM na iOS. Program dość fajnie się spisuje, mapa bez jakiś fajerwerków - poprawna w kilku miejscach ronda wybudowane w ubiegłym roku jeszcze się na mapie nie znalazły ale to szczegół. Zdziwiło mnie natomiast to, że nie ma obsługi aktywnego uchwytu TomToma. Wszystkie programy jakie sprawdzałem TT, Navigon, iGO i CoPilot współpracują z uchwytem TomToma (dodatkowy głośnik z regulacją głośności i odbiornik GPS)
Jeszcze jedno pytanie czy ktoś z użytkowników może mi pomóc jak "hurtowo" dodać kilka tysięcy POI własnych - recepta typu postawić pinezkę w miejscu trochę chałupnicza i nie wchodzi w grę. Ktoś wie gdzie znajduje się katalog własnych POI i czy jest szansa wstawienia do niego własnych punktów.
Pozdrawiam jackmblack   

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 07, 2011, 22:28:56 »
Od kogo są mapy w MM?

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 07, 2011, 22:36:36 »
Imagis sa lepsze od teleatlasu i navteqa
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Dżeju

Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore - pierwsze wrażenia z jazdy
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 08, 2011, 08:14:35 »
(...)Jeszcze jedno pytanie czy ktoś z użytkowników może mi pomóc jak "hurtowo" dodać kilka tysięcy POI własnych - (...)
Obecnie nie ma takiej możliwości. Być może jest jak masz JB i nieograniczony dostęp do "wnętrzności" iPhona, wówczas myślę szybko można znaleźć plik z danymi POI i go podmienić.

*

Offline WZ

  • **
  • 114
  • Sprzęt: HTC Topaz, IPhone 4.
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 08, 2011, 10:53:21 »
A jak wygląda pokrycie wbudowanych fabrycznie POI - szczególnie interesują mnie radary itp.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 08, 2011, 11:00:17 »
są stacjonarne nie ma przenośnych , automapa ma całą mase przenośnych
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline literat

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Obecnie na etapie poszukiwań
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 09, 2011, 20:16:57 »
Ja też zostałem szczęśliwym posiadaczem MapyMap :) i ponieważ na forum MapaGo nie znalazłem działu poświęconego MapaMap na iPhone to mam w związku z tym pytanie czy ktoś wie czy MapaMap planuje aktualizowanie map (te które są dostarczone z programem to 2010.12) - wiem, że są już duuużo nowsze - a w licencji w sumie nie ma żadnego zapisu, że będą aktualizowane i że będzie to za darmo - jest tylko zapis o LIVE TIME, ale przecież to nie to samo :) Mam jeszcze kilka pytań odnośnie samego wgrywania najnowszych fotoradarów pobranych ze strony MapaMap (mam JB i dostęp do plików, ale nie wiem gdzie tego szukać, co to za plik i jak je podmienić). Chyba, że ktoś może polecić jakieś forum na którym dyskutuje się o MapaMap na iPhone, bo mam już kilka uwag i nie jak to zgłaszać producentowi.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 09, 2011, 21:37:16 »
ja próbuję się dowiedzieć czegoś na temat aktualizacji. Jak się dowiem oficjalnie to przekażę Wam informacje poprzez główną.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 09, 2011, 21:54:36 »
obecnie zastanawiają się nad sposobem aktualizacji sami nie wiedzą , ale jak znam życie to in app ciekawe tylko za ile
jak masz jakies uwagi to pisz pomoc@MapaMap.pl
w mapamap jest katalog documents a w nim katalog pois i bazy .db , w pois sa katalogi import export
podejrzewam ze w nastepnych wersjach bedzie mozna wrzucac przez itunes
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline literat

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Obecnie na etapie poszukiwań
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 09, 2011, 22:14:21 »
Też właśnie przeglądałem przez iFile i znalazłem te katalogi - chyba małe przygotowanie do funkcji importu i exportu przez iTunes. Co do aktualizacji to chyba APP dopiero po jakimś czasie. Przecież za to właśnie odsądzaliśmy od czci i wiary AM (oprócz tego, że nie działała) :)  Z drugiej strony mam również kupionego Navigona i tam wszystkie aktualizacje map są za darmo, TomTom też - właściwie to nie znam programu do nawigacji w iTunes który by miał płatne aktualizacje map :) Dzięki za podpowiedź z mailem do supportu :)

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 15, 2011, 16:39:22 »
Zaczęto prezentować MapaMap Travel Europa:

http://youtu.be/mlXBKVDPLAQ


Idę o zakład, że na dniach bedzie iWersja programu.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 4 kwietnia - premiera MM w Appstore
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 15, 2011, 17:43:15 »
ja dostałem info ,że jeszcze nie ma ustalonej polityki aktualizacji. Zastanawiają się jak sensownie to rozwiązać.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...