PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Android OS => Oprogramowanie Android => Nawigacja GPS Android => Wątek zaczęty przez: Moi (Adam Kubicki) w Wrzesień 06, 2009, 18:19:49
-
Na razie na Dalekim Wschodzie (Pd. Pacyfik), czyli Sygic idzie tym samym szlakiem, co z wersją na iPhona.
To bardzo przyzwoity soft z mapami Tele Atlasa, bliźniak Sygic Drive, Navroad Maps i McGuidera.
Aktualnie jest preinstalowany we wszystkich nowych HTC Magicach przez operatorów SingTel, StarHub i M1 w Singapurze.
To pierwsza on-boardowa (nie wymaga dostępu do sieci) mapa regionu południowopacyficznego dla platformy Android.
Inne regiony mają być udostępniane wkrótce. Cena nie jest jeszcze publicznie znana.
European Navigation Event Blog (http://navigationevent.com/blog/2009/09/06/sygic-turn-by-turn-voice-guided-navigation-on-leading-android-handset-launched-in-singapore/)
-
Bardzo przyzwoity program. Używałem go na Symbianie i nie można mieć zastrzeżeń, a mapy TeleAtlas są według mnie obecnie najlepsze na rynku. Mają właściwą kategoryzację i doskonałe pokrycie poslki.
-
Maja juz w sklepie Eurpe za 79€
-
Też na symbianie kiedyś używałem Sygnica i rzaden inny program nawigacyjny nie kierował tak bezmyślnie. Zaraz to wywaliłem w pierniki. Może była to jakaś wczesna wersja (bo fakt było to już dość dawno) niemniej osobiście zraziłem się do tej nawigacji.
-
Ostatnie wersje 9.8.x wyznaczają trasy prawidłowo. Sposób wyznacznia podobny do IGO8 czy Automapy - dużych odstępstw się nie doszukałem :) No i Sygic ma asystenta pasa ruchu.
-
Asystenta pasa ruchu ma tez copilot ktory imo i tak jest najlepsza do tej pory aplikacja nawigacyjna dla androida. widzialem wczoraj go w akcji i proprowadzil z foksalu do kebabowni na waszyngtona dokladnie tak jakbym sam pojechal.
-
Mapy Europy, które w sklepie Sygica (http://www.sygic.com/index.php/en/how-to-buy.html) kosztują 79,99 Eur, zawierają 44 kraje. Rozumiem, że w tym Polskę.
W A-d Market jeszcze ich nie zalistowano.
-
Zainstalowałem na G1 do testów wersję 7.71 i mapę Polski w wersji 7.80.
Chodzi. Nawet ładne chodzi, ładnie wyświetla komunikaty.
No ale niestety w tej wersji wyznaczanie tras nadal kuleje. Najgorsze gdy zjadę z trasy, wtedy uparcie kieruje mnie na wyznaczoną wcześniej ścieżkę zamiast obliczać nową. Sprowadza się to do tego że jadąc zmienioną trasą tak naprawdę mam 11 km do celu, a program kieruje mnie uparcie na trasę przez siebie wyznaczoną wcześniej mimo że do celu jest w tym przypadku nie 11 a 22 km.
Może nowsza wersja radzi sobie lepiej. Oby