NR560BF - żółwie tempo wyznaczania trasy !

  • 32 Odpowiedzi
  • 11862 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: NR560BF - żółwie tempo wyznaczania trasy !
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 13, 2012, 13:51:16 »
Tylko ciekaw jestem dlaczego do tej pory było dobrze , karta sama zwolniła  :mrgreen:

Połączone: Listopad 13, 2012, 13:56:57
Z tego co pamiętam problem z NR560 występował właśnie nie na długich, a na krótkich trasach (podawanym przykładem były okolice Warszawy). Nie masz się więc chyba z czego cieszyć, a już na pewno nie ma się czym chwalić :)
Nie chwalę się bo piractwa nie popieram ale szukam jakiegoś alternatywnego rozwiązania, jeżeli nie ma nikogo na forum co może pomóc trzeba próbować a może problem jakoś się rozwiąże wspólnymi siłami , sprawę zgłosiłem do auto mapy czekam na odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 13:56:57 wysłana przez pitpiterson »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: NR560BF - żółwie tempo wyznaczania trasy !
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 13, 2012, 22:06:00 »
Ale sprawdziłeś chociaż tą informację o długości tras i ich wpływie na działanie urządzenia? Wcześniejsze dyskusje w temacie wskazywały, że z długimi trasami problemu raczej nie ma (i na PL i na EU) - zacięcia zdarzały się na trasach krótkich.

Odp: NR560BF - żółwie tempo wyznaczania trasy !
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 14, 2012, 08:11:52 »
Odpowiedź z auto mapy
Witam,
Proszę wejść w Menu -> Ustawienia -> Ogólne -> Limity pamięci i tu ustawić pamięć na dane mapy na ok 9 MB, a na punkty ok 2 MB.

 Wcześniejsze zmniejszanie pamięci nie pomagało ,akurat te parametry podeszły pod moją nawigacje wyznaczanie trasy długiej i krótkiej odbywa się teraz normalnie tak jak wcześniej było. Pozdrawiam i dziękuję za uwagi , chylę czoła dla serwisu nawroad i auto mapy .