Navroad 560 - prawie codziennie się zawiesza. Możliwy powód ?

  • 2 Odpowiedzi
  • 1822 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Lew

  • 17
Navroad 560 - prawie codziennie się zawiesza. Możliwy powód ?
« dnia: Październik 05, 2009, 13:04:16 »
Witajcie. Jak w temacie-łapie częste zwiechy: pomaga ( czasami ) całkowite wyłaczenie, a dzisiaj tylko przycisk "Reset".
Po podłaczeniu do zapalniczki w aucie pojawił się komunikat " Odłaczona zasilanie. Czy wyłaczyć..... " oraz komunikat obok
"16?". Cytuję tylko z opisów, bo navi ma ojciec. Macie jakieś pomysły ? PS. Najnowszy soft wgrany prawidłowo. Dzięki z góry.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 13:34:24 wysłana przez Lew »
Ernet
----------
Navroad 560 + AM PL

*

Offline Maciej Loret

  • ****
  • 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Biuro Rachunkowe Małgorzata Loret
  • Sprzęt: Wizard, Eten X650 (R.I.P), NR560+AM, N52+Ovi
Odp: Navroad 560 - prawie codziennie się zawiesza. Możliwy powód ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2009, 14:27:33 »
Witajcie. Jak w temacie-łapie częste zwiechy: pomaga ( czasami ) całkowite wyłaczenie, a dzisiaj tylko przycisk "Reset".

Mi się zawiesił tylko raz, ale ja rzadko używam... Zawiesił mi się podczas zabawy... Na kilkustekilometrowych trasach nie miałem takiego problemu...

Po podłaczeniu do zapalniczki w aucie pojawił się komunikat " Odłaczona zasilanie. Czy wyłaczyć..... " oraz komunikat obok
"16?". Cytuję tylko z opisów, bo navi ma ojciec. Macie jakieś pomysły ? PS. Najnowszy soft wgrany prawidłowo. Dzięki z góry.

Po odłączeniu, a nie podłączeniu. "16", to odliczanie sekund od 30 w dół... Nie ma to związku z zawieszaniem...
Pozdrawiam, Maciej Loret
Biuro Rachunkowe Małgorzata Loret
http://www.loret.bydgoszcz.pl

*

Offline Lew

  • 17
Odp: Navroad 560 - prawie codziennie się zawiesza. Możliwy powód ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2009, 18:24:24 »

Cytuj
Po odłączeniu, a nie podłączeniu. "16", to odliczanie sekund od 30 w dół... Nie ma to związku z zawieszaniem...

No pewnie, powinienem się domyśleć sam, ale jak pisałem nie widzę tej Navi, a też nie dużo miałem z nią do czynienia. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Jak tak dalej będzie, to pewnie... Servis  :sleepy:
Ernet
----------
Navroad 560 + AM PL