Navroad DUXO AutoMapa i "Internal application error"

  • 2 Odpowiedzi
  • 7332 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Navroad DUXO AutoMapa i "Internal application error"
« dnia: Czerwiec 19, 2012, 22:31:37 »
Witam
W Navroad Duxo wraz z AM (najnowszą) wszystko działa poprawnie do momentu synchronizacji danych z Miplo.pl. Po synchronizacji jakiś czas działa (do wyłączenia), później po włączeniu startuje jedynie Windows. Mapa wczytuje się do ostatnich napisów, zapowiedzi Hołka, że zaprowadzi gdzie trzeba, później pojawia się komunikat w okienku AutoMapa EU WCE : "Internal application error" - i na tym koniec - mapa wisi i nie ładuje dalej. Możliwy powrót do WCE.
Po sformatowaniu karty, ponownym wgraniu mapy (gołej) wszystko jest OK.
Zna ktoś przyczynę i sposób na poprawę? Aktualizacje z Miplo by się przydały :ok:
Proszę o pomoc

dodane 20.06.2012 o13:15

zainstalowałem mapę v.6.10e beta i jak na razie problem nie wystąpił. Zobaczę jak będzie się sprawiać dalej ...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2012, 13:14:23 wysłana przez kondar »

Odp: Navroad DUXO AutoMapa i "Internal application error"
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2012, 18:16:36 »
mam ten sam problem, ten sam error mi wyskakuje i nie wiem czemu, mam oryginalna AM PL ale robie format i jeszcze raz instalacja, a co ciekawsze ze zaczelo sie tak robic po wlozeniu karty SIM moze zbieg okolicznosci a moze i nie.

*

Offline redi

  • ****
  • 636
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad DUXO, Toshiba Encore
Odp: Navroad DUXO AutoMapa i "Internal application error"
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2012, 09:08:37 »
Mam ten sam błąd.Radzę sobie tak, że przed uruchomieniem AM wchodzę w ustawienia zegara i wychodzę i później uruchamia się bez tego błędu, ale jak zamknę AM to ponownie muszę wejść do zegara, bo jak nie to mam ten błąd.