Rejstracja Map Navigon 7310 Problem

  • 4 Odpowiedzi
  • 17467 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Stas

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad 560BF Auto Mapa Europe, Navigon 7310
Rejstracja Map Navigon 7310 Problem
« dnia: Maj 16, 2009, 22:19:03 »
Witam! Mam prośbę czy ktoś może mi powiedzieć jak zarejestrować Navigona 7310 i jak wykupić mapy na kolejne 24 miesiące. Próbowałem to zrobić i nie mogę wykupić map z 80% zniżką. Po każdej próbie wyskakuje mi że code  invalidet coś w tym stylu i cena pozostaje bez zmian 99 Euro.
I jeszcze jedno pytanie gdzie się płaci za aktualizację? Czy mogę dokonać jej dokonując przelewu przez internet i w jakiej walucie.

Odp: Rejstracja Map Navigon 7310 Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2009, 01:09:06 »
W moim przynajmniej pudelku byly 2 kody jeden na uchwyt, jeden na mapy.

Szegolowo wyglada tak,
Znajdujesz FreshMaps (NEW) - Klikasz
Pojawia ci sie link ...-> buy, klikasz
Pojawia Ci sie lista urzadzen, wybierasz swoje (7310) jest pierwszy na liscie.
Klikasz -> Add to Shoping Cart
Klikasz -> go to the shopping cart
Przekierowuje Cie na https://.... i pojawia ci sie szczegolowy opis tego co wybrales
Na dole masz 2 linki:
I would like to redeem a voucher
How it works
Wybierasz pierwszy i wprowadzasz kod, u mnie byl na ktorej stronie w takiej ksiazeczce kilkustronicowej.

Co do platnosci ja zaplacilem PayPalem. A waluty sa ogolnie w EURO. Z tego co pamietam sa tez karty kredytowe.

A na stronie jest napisane:

PayPal

PayPal will always store your bank details or credit card details securely whenever you pay with PayPal. This information is never passed on to the vendor when you make a purchase. You will not be charged any extra to pay via PayPal. Register here if you do not already have a PayPal account.

Credit card
You can pay safely, directly and simply with your credit card. Please note that, for technical reasons, your account will be charged immediately once the purchase has been made. This is irrespective of the delivery date for the ordered product(s).

Prepayment
You can pay for your order in advance. To do this, you will need to transfer the full invoice amount within seven days. The goods will be dispatched on receipt of payment.


Cash on delivery
Simply pay for your order in cash when the item is delivered. Please note that the courier will levy an additional delivery charge of around 2 Euros for this form of payment. NAVIGON has no control over this additional charge.

*

Offline Stas

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad 560BF Auto Mapa Europe, Navigon 7310
Odp: Rejstracja Map Navigon 7310 Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2009, 08:23:22 »
Dziękuję!
Robiłem dokładnie tak jak mówiłeś ale, gdy wpisuje kod to pojawia mi się że code invalid, czy coś w tym stylu.
Znaczy że coś chyba z tym kodem nie tak, spisałem go z tej małej książeczki o której mówiłeś.

*

Offline Stas

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad 560BF Auto Mapa Europe, Navigon 7310
Odp: Rejstracja Map Navigon 7310 Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2009, 13:54:58 »
W moim przynajmniej pudelku byly 2 kody jeden na uchwyt, jeden na mapy.

Szegolowo wyglada tak,
Znajdujesz FreshMaps (NEW) - Klikasz
Pojawia ci sie link ...-> buy, klikasz
Pojawia Ci sie lista urzadzen, wybierasz swoje (7310) jest pierwszy na liscie.
Klikasz -> Add to Shoping Cart
Klikasz -> go to the shopping cart
Przekierowuje Cie na https://.... i pojawia ci sie szczegolowy opis tego co wybrales
Na dole masz 2 linki:
I would like to redeem a voucher
How it works
Wybierasz pierwszy i wprowadzasz kod, u mnie byl na ktorej stronie w takiej ksiazeczce kilkustronicowej.

Co do platnosci ja zaplacilem PayPalem. A waluty sa ogolnie w EURO. Z tego co pamietam sa tez karty kredytowe.

A na stronie jest napisane:

PayPal

PayPal will always store your bank details or credit card details securely whenever you pay with PayPal. This information is never passed on to the vendor when you make a purchase. You will not be charged any extra to pay via PayPal. Register here if you do not already have a PayPal account.

Credit card
You can pay safely, directly and simply with your credit card. Please note that, for technical reasons, your account will be charged immediately once the purchase has been made. This is irrespective of the delivery date for the ordered product(s).

Prepayment
You can pay for your order in advance. To do this, you will need to transfer the full invoice amount within seven days. The goods will be dispatched on receipt of payment.


Cash on delivery
Simply pay for your order in cash when the item is delivered. Please note that the courier will levy an additional delivery charge of around 2 Euros for this form of payment. NAVIGON has no control over this additional charge.


Dzieki!
Powiedz mi jeszcze jak długo czekałeś na otrzymanie dostępu do wykupionych map, dostałeś jakąś informację żę jest już aktywne pobieranie map.

Odp: Rejstracja Map Navigon 7310 Problem
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2009, 14:20:05 »
Zaplacilem paypalem, wiec kase mieli od razu i praktycznie po chwili widzialem mapy dostepne przez Fresh-a. Oczywiscie byly takie same jak te co mialem w urzadzeniu, wiec nie bylo sensu aktualizowac.