Nowy produkt - NAVIGO2GO

  • 86 Odpowiedzi
  • 11456 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 17, 2007, 21:43:27 »
bikekowal : fajny test, wreszcie się doczekałem.

Też nie mam problemów z obsługą palcem, kwestia wprawy, jak miałem pierwszego pc'ta to też nie mogłem myszką wcelować w ikonę.

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:25:52 »

Ja jedyne czego nie potrafię zrobić palcem w N2GO to wskazać punktu trasy z mapy. Ale tego używam w sumie rzadko. Reszta bez problemu. No może czasem przy wybieraniu informowania albo ostrzegania z listy. A najfajnejsze jest wprowadzanie adresu, faktycznie szkoda że niema qwerty, ale ja wpisuje np. ziel, pilk, 8 i jadę do celu albo wybieram z jednego , dwóch rezultatów.  Ktoś pisał że wybieranie celu jest strasznie długie ale to nieprawda, trzeba tylko umieć wykorzystać możliwości softu.

dokładnie...

Przestańcie pielinić jak potłuczeni, tylko zróbcie prosty test.

W ostatni weekend byłem nad morzem - pensjonat: Ostrowo ul. Lazurowa.

Wpiszcie te namiary PALCEM jako cel dla Navigo2.
Podajcie czas jaki Wam to zajęło.
W I-go zajmuje to 10 sekund.
PALCEM.

(dla ułatwienia - Ostrowo jest między Karwią i Jastrzębią Górą).

Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 18, 2007, 12:20:43 »

Ja jedyne czego nie potrafię zrobić palcem w N2GO to wskazać punktu trasy z mapy. Ale tego używam w sumie rzadko. Reszta bez problemu. No może czasem przy wybieraniu informowania albo ostrzegania z listy. A najfajnejsze jest wprowadzanie adresu, faktycznie szkoda że niema qwerty, ale ja wpisuje np. ziel, pilk, 8 i jadę do celu albo wybieram z jednego , dwóch rezultatów.  Ktoś pisał że wybieranie celu jest strasznie długie ale to nieprawda, trzeba tylko umieć wykorzystać możliwości softu.

dokładnie...

Przestańcie pielinić jak potłuczeni, tylko zróbcie prosty test.

W ostatni weekend byłem nad morzem - pensjonat: Ostrowo ul. Lazurowa.

Wpiszcie te namiary PALCEM jako cel dla Navigo2.
Podajcie czas jaki Wam to zajęło.
W I-go zajmuje to 10 sekund.
PALCEM.

(dla ułatwienia - Ostrowo jest między Karwią i Jastrzębią Górą).

Cavallino, podałeś szczególny przypadek ...
Ostrowo jest częścią miasta Władysławowo. W naszym modelu danych do tej pory była możliwość przypisania ulic tylko do miejscowości podstawowej w tym przypadku do Władysławowa. Czyli jak wpiszesz Władysławowo, ul. Lazurowa to znajdziesz miejsce bez problemu. W tej chwili ten problem dotyczy w naszej bazie danych Władysławowa oraz Chałup i Juraty. Oczywiście lepiej by było, aby móc wyszukiwac ulice również w częściach miejscowości i dlatego rozszerzyliśmy nasz model. W przygotowywanej na lipiec wersji danych nie będzie takiego problemu ...

Problem pozostaje oczywiście w przypadku podania nazwy miejscowości, która występuje w Polsce kilkadziesiąt razy (Stara Wieś). Pracujemy nad tym i wkrótce zaproponujemy wygodniejsze podejście umożliwimy podanie pierwszych liter gminy w której znajduję się ta miejscowosci albo kodu pocztowego.

Natomiast warto też zauważyć (tak jak Puntosz), że w wielu przypadkach obecnie dostępna możliwość podania podczas wyszukiwania tylko kilku liter miasta i ulicy, skraca czas wyszukiwania miejsca docelowego w stosunku do wielu konkurentów.

Pozdrawiamy
Zespół Navigo

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 18, 2007, 12:32:06 »

Cavallino, podałeś szczególny przypadek ...
Ostrowo jest częścią miasta Władysławowo. W naszym modelu danych do tej pory była możliwość przypisania ulic tylko do miejscowości podstawowej w tym przypadku do Władysławowa. Czyli jak wpiszesz Władysławowo, ul. Lazurowa to znajdziesz miejsce bez problemu.

Taaa - ja zawsze mam jakieś szczególne przypadki, gdzie bym nie chciał jechać z Navigo. ;-)
Ciekawe że w innych navi (MM, AM i I-go) Ostrowo jest jak najbardziej oddzielną miejscowością.
Administracyjnie chyba również - jest oznaczane na drogach tablicami z nazwą miejscowości (białe na zielonym tle), a nie dzielnicy (niebieskie na białym tle).

Ale nie o to chodzi, chodzi o czas niezbędny do uzyskania zamierzonego efektu.
Pochwali się ktoś ile mu zajęło wybranie tego celu (w dowolny sposób)?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2007, 12:34:06 wysłana przez Cavallino »

Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 18, 2007, 13:47:59 »

Cavallino, podałeś szczególny przypadek ...
Ostrowo jest częścią miasta Władysławowo. W naszym modelu danych do tej pory była możliwość przypisania ulic tylko do miejscowości podstawowej w tym przypadku do Władysławowa. Czyli jak wpiszesz Władysławowo, ul. Lazurowa to znajdziesz miejsce bez problemu.

Taaa - ja zawsze mam jakieś szczególne przypadki, gdzie bym nie chciał jechać z Navigo. ;-)
Ciekawe że w innych navi (MM, AM i I-go) Ostrowo jest jak najbardziej oddzielną miejscowością.
Administracyjnie chyba również - jest oznaczane na drogach tablicami z nazwą miejscowości (białe na zielonym tle), a nie dzielnicy (niebieskie na białym tle).

Ale nie o to chodzi, chodzi o czas niezbędny do uzyskania zamierzonego efektu.
Pochwali się ktoś ile mu zajęło wybranie tego celu (w dowolny sposób)?

Cavalinno, chcesz to wierz, nie to nie. Takich przypadków w Polsce jest tylko kilka. Fakt jest też taki że mimo tablic na drogach są to części miejscowości a nie samodzielne miejscowości.
Poza tym wykonaliśmy przed chwila TEST na 3 różnych systemach i wcale nie jest tak łatwo jak mówisz. Chyba wprowadziłeś trochę użytkowników forum w błąd. Na AM 4.0 np. nie znaleźliśmy wcale takiej ulicy !!! Znalezienie samej miejscowosci też nie było proste. W "Zumi" (te same dane co Mapa Map) ulica Lazurowa też nie wyszukuje się w miejscowości Ostrowo tylko we Władysławowie, a więc jest dokładnie tak samo jak w Navigo. W Tom Tom się udało znaleźć, ale też trzeba było przeglądać długą listę rezultatów.
Możemy znaleźć wiele przypadków, gdzie w Navigo można wyszukać obiekty szybciej niż w innych produktach nawigacyjnych, ale nie jest to naszym celem, szkoda czasu. Ewentualnie zapraszamy do nas do firmy to wspólnie potestujemy różne przypadki i porozmawiamy o wynikach, o tym co można polepszyć - to byłoby znacznie bardziej konstruktywne.

Tak czy inaczej będziemy się starać, aby wyszukiwanie było jak najlepsze...

Pozdrawiamy

Zespół Navigo

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 18, 2007, 13:57:02 »

Poza tym wykonaliśmy przed chwila TEST na 3 różnych systemach i wcale nie jest tak łatwo jak mówisz. Chyba wprowadziłeś trochę użytkowników forum w błąd. Na AM 4.0 np. nie znaleźliśmy wcale takiej ulicy !!!

1. A gdzie ja mówiłem że na AM jest cokolwiek łatwego?
Mówiłem że na AM Ostrowo to osobna miejscowości, nic więcej.
A ta ulica na niej istnieje, tylko nie wiedzieć czemu nazywa się Okopowa.

2. Co do MapyMap - to co napisaliście nie jest prawdą, miejscowość Ostrowo na portalu z MapąMap (www.mapgo.pl) jak najbardziej daje się znaleźć.

3. W kwestii łatwości mówiłem o I-go, gdzie te 10 sekund zmierzyłem stoperem.

4. Chętnie sprawdzę punkty które ponoć w Navigo łatwiej wyszukać (i wprowadzić) niż u konkurencji - proszę o przykłady.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2007, 14:05:58 wysłana przez Cavallino »

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 18, 2007, 15:10:14 »
Mówiłem że na AM Ostrowo to osobna miejscowości, nic więcej.
A ta ulica na niej istnieje, tylko nie wiedzieć czemu nazywa się Okopowa.

Pewnie dlatego, że tak się nazywa, bądź nazywała.
W AM nazwa jest zgodna z tą, króra figuruje na mapie oficjalnej strony gminy Władysławowo.
A to, że nadmorskie pensjonaty wolą mieścić się na ul. Lazurowej niż na Okopowej to chyba nikogo nie dziwi? ;)
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 18, 2007, 19:34:21 »
A to, że nadmorskie pensjonaty wolą mieścić się na ul. Lazurowej niż na Okopowej to chyba nikogo nie dziwi? ;)

Ciekawe gdzie jest błąd, skoro oficjalny adres to Lazurowa, tabliczka z nazwą ulicy to też Lazurowa.

*

Offline Dandre

  • **
  • 109
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 19, 2007, 12:46:03 »
A może Panowie zechcą opisać działanie NAVIGO2GO w działaniu w dużych miastach, na skomplikowanych skrzyżowaniach i rozjazdach , bądź na złożonych węzłach drogowych. Istotne było by też zachowanie się systemu na drogach jednokierunkowych ? Myślę że to będzie cenna informacja dla nowych użytkowników tego systemu ( sam się przymierzam do zakupu ) ? Jak się bowiem czyta opis działania tego, czy innego zestawu GPS w jakimś mieście - pisanego przez mieszkańca tego miasta -  to można odnieść wrażenie, że tych programów nie da się używać, tyle jest błędów ???  Przyznam, że to bardzo utrudnia podjęcie decyzji osobom , które potrzebują  GPS, aby dotrzeć bez kłopotów tam, gdzie im potrzeba a z oczywistych powodów ( braku doświadczenia )nie znają topografii miejsc, gdzie chcą dojechać, a także nie potrafią ocenić walorów praktycznych tej czy innej nawigacji GPS.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 19, 2007, 13:06:17 »
Ja pisząc test jeździłem głównie po drogach Warszawy, okolic oraz drogach południa Polski, więc trochę dużych miast zaliczyłem...co konkretnie chcesz wiedzieć żeby się nie rozpisywać na całą stronę...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 19, 2007, 13:17:56 »
A może Panowie zechcą opisać działanie NAVIGO2GO w działaniu w dużych miastach, na skomplikowanych skrzyżowaniach i rozjazdach , bądź na złożonych węzłach drogowych. Istotne było by też zachowanie się systemu na drogach jednokierunkowych ? Myślę że to będzie cenna informacja dla nowych użytkowników tego systemu ( sam się przymierzam do zakupu ) ? Jak się bowiem czyta opis działania tego, czy innego zestawu GPS w jakimś mieście - pisanego przez mieszkańca tego miasta -  to można odnieść wrażenie, że tych programów nie da się używać, tyle jest błędów ???  Przyznam, że to bardzo utrudnia podjęcie decyzji osobom , które potrzebują  GPS, aby dotrzeć bez kłopotów tam, gdzie im potrzeba a z oczywistych powodów ( braku doświadczenia )nie znają topografii miejsc, gdzie chcą dojechać, a także nie potrafią ocenić walorów praktycznych tej czy innej nawigacji GPS.

Błędy w mapach zdarzają się w każdym programie nawigacyjnym.
A to od map zależy czy program poprowadzi Cię prawidłowo czy nie, sam soft nawigacyjny ma tu mniejsze znaczenie, on co najwyżej może sprawić że wygoda użytkowania będzie mniejsza lub większa.

Dojechać do celu (o ile on w ogóle istnieje na mapie danego programu) dojedziesz, co najwyżej kilka razy program przeliczy od nowa trasę, np. jak nie skręcisz gdzie on każe bo np. jest zakaz.

Generalnie zdarza się iż programy, w tym również Navigo są w stanie poprowadzić Cię przez miasto lepiej niż zrobiłby to mieszkaniec, o ile zależy Ci na najkrótszej trasie.
Z najszybszą będzie większy problem, bo często nie kategoria drogi decyduje czy jedzie się po niej szybko czy nie.

Reasumując:
O ile masz pda i nie chcesz władować dużej kasy w soft, oraz zamierasz jeździć TYLKO po Polsce, oraz możesz wybaczyć mniejsze niż u konkurencji pokrycie kraju, to program Navigo2 to dobry wybór.
Jeśli któryś z tych warunków nie jest spełniony, to już zły, to osobiście nie kupiłbym na przykład Navigo2Go, jeśli za tą samą cenę mogę dostać u konkurencji produkt zawierający mapy całej Europy, oraz dużo lepszy soft typu I-go czy TT.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 19, 2007, 14:01:12 »
Cavallino...używałeś Navigo2Go?
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 19, 2007, 14:06:17 »
Cavallino...używałeś Navigo2Go?

A niby po co?
Ma jakieś różnice w oprogramowaniu lub mapach w stosunku do Navigo2 dla pda?
Z tego co wiem - nie.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 19, 2007, 14:18:10 »
no właśnie...Dandre powyżej masz opinię osoby, która Navigo2Go wogóle nie używała...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 19, 2007, 14:24:34 »
no właśnie...Dandre powyżej masz opinię osoby, która Navigo2Go wogóle nie używała...

Za to doskonale zna program który w nim zainstalowano i mapy którymi się on posługuje.
Produkty konkurencyjne (pna) zresztą tak samo - nie trzeba ponaciskać klawiszów w pna, żeby wiedzieć ile jest wart program który w nim siedzi (o ile oczywiście to program znany na rynku) czy mapy które do niego dołączono.

Na tej samej zasadzie nie trzeba używać TEGO SAMEGO programu na Viście, skoro już na xp był taki sobie, żeby wiedzieć że z tytułu odpalenia go pod Vistą się nie poprawił.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 19, 2007, 14:32:36 »
no właśnie...Dandre powyżej masz opinię osoby, która Navigo2Go wogóle nie używała...

Za to doskonale zna program który w nim zainstalowano i mapy którymi się on posługuje.
Produkty konkurencyjne (pna) zresztą tak samo - nie trzeba ponaciskać klawiszów w pna, żeby wiedzieć ile jest wart program który w nim siedzi (o ile oczywiście to program znany na rynku) czy mapy które do niego dołączono.

Na tej samej zasadzie nie trzeba używać TEGO SAMEGO programu na Viście, skoro już na xp był taki sobie, żeby wiedzieć że z tytułu odpalenia go pod Vistą się nie poprawił.

no i właśnie tutaj się mylisz, bo oprogramowanie w Navigo2Go nie pracuje tak samo...ale Twoje nastawienie już znam i wcale nie obchodzi mnie czy je zmienisz czy nie...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 19, 2007, 15:19:51 »
no i właśnie tutaj się mylisz, bo oprogramowanie w Navigo2Go nie pracuje tak samo...

Eee tam, czym niby się różni?
W twoim teście o niczym takim nie było mowy, ekrany też te same.
To że może pracować szybciej to wierzę, bo to mocno zależy od sprzętu, sam byłem zaskoczony OGROMNĄ różnicą między pracą Navigo2 na HP 6500 a Etenem, pewnie była większa niż przy przejściu na Navigo2Go.

Tyle że to nijak nie zmienia reszty plusów i minusów, a obecną prędkość pracy da się przeżyć nawet na pda.

*

Offline Dandre

  • **
  • 109
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 19, 2007, 17:45:47 »
Jako całkiem nowicjusz w temacie GPS oczekuje od niego ( sprzęt + program + mapy )że...........
1) Bez problemów będzie wytyczał trasę z puntami, bądź bez punktów przelotowych.
2) Jeśli trasa zostanie wytyczona i zakceptowana to bedzie pewnie się jej trzymał., a w przypadkach konieczności rekalkulacji zrobi to prawidłowo z zachowaniem kierunkowości dróg jednokierunkowych.
3) Wskaźnik położenia auta nie bedzie latał gdzieś tam po rowach, poboczach , chodnikach etc.  a bedzie trzymał sie pasa drogowego, po którym się poruszam ( pisano tutaj często, że dzieje sie inaczej w wielu zestawach GPS ).
4) Na skomplikowanych rozjazdach, wielopoziomowych skrzyżowaniach, estakadach nie zaprowadzi mnie w ślepy zaułek, a pewnie poprowadzi ( z komendami głosowymi włącznie ) przez nie, bo w nieznanym sobie miejscu bedę bez szans, aby zweryfikować to co pokazuje i mówi.
5) To co wyżej mój zestaw powinien robić w sensownie krótkim czasie, aby np. rekalkulacja trasy pozwalała zachować tempo jazdy i nie uczyniła ze mnie zawalidrogi.
I to by było wszystko....prawda że nieduzo chcę  ;) ?
A wszelkie problemy związane z interfejsem, punktami POI, radarami itp. są dla mnie personalnie drugo i trzeciorzędne,  bo to tylko dodatki , które byc może nabiorą znaczenia, jak juz będę bardziej wtajemniczony i więcej kapryśny ;)........ ale do podstawowego zadania GPS sa moim zdaniem zbędne.
Tak to teoretycznie ( bo praktyki zero ) sobie wyobrażam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2007, 17:57:15 wysłana przez Dandre »

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 19, 2007, 17:50:22 »
jeśli chodzi o Twoje wymagania to każda nawigacja ma to w założeniu...również Navigo...i te wymagania spełnia...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 19, 2007, 18:33:58 »
jeśli chodzi o Twoje wymagania to każda nawigacja ma to w założeniu...również Navigo...i te wymagania spełnia...

Dokładnie tak - w założeniu ma każda.
Jak która się zachowuje w rzeczywistości - możesz poczytać na forum dotyczącej danego zestawu (sprzęt+program+mapa).
Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post, bo chyba nie do końca spróbowałeś zrozumieć co chciałem nim przekazać.

*

Offline Dandre

  • **
  • 109
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 01, 2007, 21:19:55 »
Czy można gdzieś zobaczyć mapę Polski zaimplementowaną w tym urządzeniu ?
Chciałbym zobaczyć swoje okolice. Oczywiście znam je dokładnie, ale na tej podstawie chciałbym wyrobić sobie opinię o szczegółowości mapy.

*

Offline piotrus99

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDAIII WM6
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 01, 2007, 21:52:22 »
Tu masz mapy Navigo:
http://mapa.pf.pl/

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 01, 2007, 22:50:31 »
Cytuj
Tu masz mapy Navigo...
a tutaj możesz je jeszcze porównać z innymi.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Dandre

  • **
  • 109
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 08, 2007, 18:53:45 »
Dzięki Panowie piotrus99 i nocnyMarek za namiary na mapy :-).
Obejrzałem sobie mapy :
Automapy z Targeo
Navteq,a z  ich strony www
Navigo z Panoramy Firm
Autopilota
Teleatlasa z Google.
Zdecydowanie najlepsze wrażenie zrobiła na mnie mapa Autopilota.
Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów i okolice są w niej odwzorowane
najdokładniej z w/w.
Niestety nie mogę wiedzieć jak to jest w konkretnych nawigacjach, chociaż
podejrzewam, że tam jest dokładniej ?
Z tego co widzę, to wybrałbym urządzenie z Autopilotem.
Krótka opinia :
Jedynie na mapie Autopilota  i Navteq,a zawarte są nazwy ulic, pokazanych
na mapach w mniejszych i całkiem małych miejscowościach.
Pokazane są ulice jednokierunkowe ( szczególnie w Autopilocie jest to dobrze pokazane).
No i mam zgryz, bo test urządzenia z mapami Navigo wypadł całkiem dobrze ?
Czym tu sie kierować przy wyborze GPS-u ???



*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 08, 2007, 23:19:15 »
Mam AP i zdecydowanie nie podzielam Twojego zachwytu nad mapami AP.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 09, 2007, 12:13:18 »
Mam AP i zdecydowanie nie podzielam Twojego zachwytu nad mapami AP.

Pewnie przypadek, okręg łódzki był testowym w AP, więc pewnie dopracowali go lepiej niż resztę map.
W mojej okolicy w Poznaniu AP ma chyba najwięcej błędów.

*

Offline Dandre

  • **
  • 109
Odp: Nowy produkt - NAVIGO2GO
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 09, 2007, 21:50:45 »
Mam AP i zdecydowanie nie podzielam Twojego zachwytu nad mapami AP.

Pewnie przypadek, okręg łódzki był testowym w AP, więc pewnie dopracowali go lepiej niż resztę map.
W mojej okolicy w Poznaniu AP ma chyba najwięcej błędów.
To nie żaden zachwyt, a ocena tego, co widze na tych mapach.
Pisałem wcześniej, że nie mam zadnych doświadczeń z GPS.
Chyba poczekam do końca 2012 roku. Wtedy to już pewnie wybudują wszystkie drogi
i mapy beda kompletne :-))).
Na te wakacje pojade z papierowym atlasem.