Navigo Professional Plus

  • 5 Odpowiedzi
  • 2420 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sdsi

  • ****
  • 807
  • Sprzęt: Dell x30 High 2GB, GPS Wintec WBT-201, iOMNIA 8GB Black
Navigo Professional Plus
« dnia: Grudzień 29, 2005, 20:56:34 »
czy jest jakies demo tego programu? na stronie producenta niby jest taka zakladka ale nic nie daje; pisalem tez do nich - nie mam odpowiedzi. chcialbym chociaz zapoznac sie pobieznie z nim - a moze napiszecie cos wiecej o tym pakiecie?

dzieki i pozdrawiam,

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Navigo Professional Plus
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2005, 21:32:18 »
Dorzucę się do wątku.
Jutro jest ostatni dzień promocyjnej ceny na Navigo Pro+. Co mają zrobić osoby, które miały dostać zniżkę z tytułu zakupu Navigo Start? Ktoś coś wie na ten temat?
Ja jutro dzwonię do PPWK, bo czuje się lekko zrobiony w bambuko - mam korzystać z tej samej promocji co osoby, które nie objeździły pół zadupia w poszukiwaniu egzemplarza Auto+, żeby zdobyć Navigo Start?
Guano nie pieniądze, ale chodzi o zasady.

*

Offline bazi22

  • ****
  • 913
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad NR411 | iPhone 3GS 16GB
Re: Navigo Professional Plus
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2005, 07:49:10 »
Cytat: "sdsi"
czy jest jakies demo tego programu? na stronie producenta niby jest taka zakladka ale nic nie daje; pisalem tez do nich - nie mam odpowiedzi. chcialbym chociaz zapoznac sie pobieznie z nim - a moze napiszecie cos wiecej o tym pakiecie?


Jest demo - tylko z mapą Warszawy
    http://www.navigo.pl/[/list]
      klikasz
    NAVIGO[/list]
      nastepnie
    Demo[/list]
      podajesz imię, nazwisko i email
    Wyslij[/list]
      mailem przychodzi link, z którego możesz pobrać demo
    Bartek Chyba :: bazi22
    Dell X30=>HTC Wizard=>HTC Hermes=>iPhone 3GS

    *

    Offline Moi (Adam Kubicki)

    • ******
    • 6498
    • Płeć: Mężczyzna
      • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
    • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
    Navigo Professional Plus
    « Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2005, 08:44:18 »
    Cytat: "Moi"
    Dorzucę się do wątku.
    Jutro jest ostatni dzień promocyjnej ceny na Navigo Pro+. Co mają zrobić osoby, które miały dostać zniżkę z tytułu zakupu Navigo Start? Ktoś coś wie na ten temat?
    Ja jutro dzwonię do PPWK, bo czuje się lekko zrobiony w bambuko - mam korzystać z tej samej promocji co osoby, które nie objeździły pół zadupia w poszukiwaniu egzemplarza Auto+, żeby zdobyć Navigo Start?
    Guano nie pieniądze, ale chodzi o zasady.


    Uzyskałem telefonicznie informacje następujące:
    - dla posiadaczy jakichkolwiek wcześniejszych licencji zniżek się nie przewiduje w obecnej chwili,
    - powodem jest prowadzenie sprzedaży wyłącznie przez obce placówki detaliczne (Empik), które nie mają możliwości zweryfikowania prawa nabywcy do ewentualnej ulgi (a cena jest i tak bardzo niska - fakt!),
    - jeżeli w przyszłości zostanie uruchomiona (a jest taki plan) sprzedaż internetowa (pay and download), to być może ulgi będą stosowane,
    - promocyjna cena 99 zł będzie utrzymana aż do odwołania, co nie nastąpi szybko (nie jest prawdą, że tylko do dziś, jak piszą na swojej stronie www),
    - wersja Navigo Pro+ sprzedawana aktualnie w sklepach jest tą wersją, którą testowała "nasza" grupa, uwzględniającą poprawki błędów softu zgłoszone przez betatesterów oraz niektóre ich sugestie,
    - o dalszych upgrade myślą, ale trudno coś konkretnego w tej chwili powiedzieć.

    Pani na 801... była bardzo miła i wiedziała o czym mówi.

    Pytanie do betatesterów jest takie - czy dostaliście (kupiliście?) wersję finalną i jest poprawa?
    A może ktoś spoza grupy już kupił i ma jakąś opinię?

    Navigo Professional Plus
    « Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2005, 12:55:50 »
    Cytat: "Moi"
    Dorzucę się do wątku.
    - wersja Navigo Pro+ sprzedawana aktualnie w sklepach jest tą wersją, którą testowała "nasza" grupa, uwzględniającą poprawki błędów softu zgłoszone przez betatesterów oraz niektóre ich sugestie,


    Można sobie w jakiś sposób pobrać tą poprawioną wersję? Byłem testerem tego softu, otrzymałem kod aktywacyjny, ale gdzie jest soft? Wersja beta, którą testowałem nie zachęciła mnie do jej użytkowania.
    Nie zamierzam kupować NPP za 99PLN, żeby się przekonać, czy jest lepiej.

    *

    Offline sdsi

    • ****
    • 807
    • Sprzęt: Dell x30 High 2GB, GPS Wintec WBT-201, iOMNIA 8GB Black
    Re: Navigo Professional Plus
    « Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2005, 13:42:34 »
    Cytat: "bazi22"

    Jest demo - tylko z mapą Warszawy
      http://www.navigo.pl/[/list]
        klikasz
      NAVIGO[/list]
        nastepnie
      Demo[/list]
        podajesz imię, nazwisko i email
      Wyslij[/list]
        mailem przychodzi link, z którego możesz pobrać demo


      Robilem to juz dwa razy - brak odpowiedzi...

      Update - teraz trzeci raz i dalej nic. Odpowiedzi emailowej tez od nich nie mam... Ech... :(