Problem z Pokrentlem od dzwieku Mpx200 POMOCY !!!

  • 3 Odpowiedzi
  • 670 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z Pokrentlem od dzwieku Mpx200 POMOCY !!!
« dnia: Kwiecień 06, 2006, 13:57:25 »
Witam wszystkich mam wielki prodlem !!! Niewiem co sie stalo wczoraj podczas wgrywania nowych motywów do telefony nagle zepsulo sie pokretlo od dzwieku (to do podglasniania i zciszania z boczku) nie pojawia sie juz na glównym ekranie nic! Jak poruszam pokretlem tylko jak by sie caly telefon odswiezal. Na zewnetrzym ekranie pokazuje sie skala ale ani nie reaguje jak go ruszam dopiero po jakiesz 10 ruchach znienia sie o jeden stopien prosze pomuzcie.

*

Offline PWSys

  • *
  • 77
Problem z Pokrentlem od dzwieku Mpx200 POMOCY !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2006, 02:06:20 »
Joy od głośności w mpx200 jest taki sobie - niepewny.
Być może kiedy wgrywałeś motywy... zbyt ochoczo manipulowałeś joyem żeby sprawdzić jak wygląda panel z manipulacją natężenia głosu.
Wynikiem tego mogło być  i najprawdopodobniej jest  mechaniczne uszkodzenie joya.
Skutek.. do naprawy.
Szukaj serwisu taniego albo pomocnej "duszy" która pomoże Ci naprawić uszkodzenie.

Problem z Pokrentlem od dzwieku Mpx200 POMOCY !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2006, 20:41:47 »
no wlasnie wydaje mi sie ze nie chodzi o mechaniczne zepsucie pokretla. Mowie to ze wzgledu na to iz pokretlo dziala za kazdym poruszeniem ale nie tak jak powinno. Po kazdym dotyku jaky odswieza ekran a dopiero po paru razach podglasnia lub zcisza. Naj bardziej zastanawia mnie to czemu nie ma na glownym wyswietlaczy skali gdy dotykam pokretla. Tak czy inaczej dziekuje za pomoc !!!

*

lucass

Problem z Pokrentlem od dzwieku Mpx200 POMOCY !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2006, 14:02:37 »
zrób master reset i zobacz czy wszystko w porzadku..jezeli nie to masz pewnosc ze to nie uszkodzenie systemowe tylko hardwarowe :P