Problemy z przyciskiem w MPx200 -"*" czyli wiekszo

  • 4 Odpowiedzi
  • 1611 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problemy z przyciskiem w MPx200 -"*" czyli wiekszo
« dnia: Styczeń 14, 2005, 10:05:43 »
Od dwoch dnia mam problemy z tym klawiszem... i jest to bardzo irytujace... wysylam bardzo duzo smsow no ale to chyba bylo by bardzo dziwne gdyby juz teraz (jakies 2 tyg uzytkowania) klawisz zuzyl sie.. No i przeciez nie jest to najbardziej uzywany klawisz... Jesli ktos mial podobny problem albo wie jak pomoc bede zobowiazany :D (myslalem ze bez T9 ogranicze pisanie smsow ale odziwo jeszcze na zadnym telefonie tak dobrze mi sie ich nie pisalo... moze to przez ten fajny "klick" :D)
A ogolnie telefon jest swietny... Musze jeszcze tylko skabinowac sluchaweczki do niego (stereo) i moze nawet na wyklady zaczne chodzic (wtajemniczeni wiedza o co chodzi- nie ma to jak lektor) :P

Problemy z przyciskiem w MPx200 -"*" czyli wiekszo
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2005, 16:38:54 »
no ale jakiego rodzaju masz problem?? bo go nie zdefiniowales..bo jak rozumiem to ze zmiana trybu klawiatury pomiedzy 123/t9/abc/ABC odbywa sie po dluzszym przytrzymaniu gwiazdki a nie po lekkim musnieciu klawisza jest dla ciebie oczywiste;)

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Problemy z przyciskiem w MPx200 -"*" czyli wiekszo
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2005, 21:32:45 »
U mnie pojawil sie problem z klawiszem '5' po niecalym miesiacu uzytkowania.. musze go mocniej wciskac zeby zalapal.. telefon bedzie mial chyba wycieczke do serwisu :/

Pozdrawiam

Problemy z przyciskiem w MPx200 -"*" czyli wiekszo
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2005, 10:33:09 »
Juz zrobione... byla to wada mechaniczna ale juz wszystko si... Dziekuje za zainteresowanie :D

Problemy z przyciskiem w MPx200 -"*" czyli wiekszo
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2005, 11:31:22 »
U mnie od poczatku źle działają klawisze "góra, dół" Jak lekko, krótko przycisnę czasami przeskoczy mi kilka pozycji.