PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Smartphone - ogólnie (WM Standard) => Motorola Smartphone => Wątek zaczęty przez: taz84 w Wrzesień 21, 2005, 11:53:25

Tytuł: Kontrast i intensywność podświetlania w MPx200
Wiadomość wysłana przez: taz84 w Wrzesień 21, 2005, 11:53:25
Witam. Przeglądałem instrukcje obsługi i natrafiłem na funkcję intensywności podświetlania w Zakładce zarządzanie energią. Sęk w tym, że w telefonie w tejże zakładce nie ma takiej funkcji. Czy da się zmienić jakoś tą intensywność podświetlania i kontrast??? Mam jeszcze pytanie, kiedyś przeglądając to forum znalazłem mnóstwo postów odnośnie zwiększenia basów w tym telefonie, a teraz nie moge się doszukać, może ktoś mnie nakierować na jakiś post n/t basów w MPx200. Z góry dziękuję
Tytuł: Kontrast i intensywność podświetlania w MPx200
Wiadomość wysłana przez: marcinl w Wrzesień 21, 2005, 12:45:19
Przyłączam sie do pytania.
Ani w 2002 ani w 2003 nie mogłem znienić intensywności i kontrastu, pomimo, że w instrukcji jest napisane, że można to zmienić.
:(
Tytuł: Kontrast i intensywność podświetlania w MPx200
Wiadomość wysłana przez: norberttt w Wrzesień 21, 2005, 18:25:16
skoro jest w instrukcji, to powinno byc napisane w ktorym miejscu, z tego co ja wiem to nie ma takiej mozliwosci, choc moge sie mylic.
a co do baow to mozna to bez problemu zrobic w pocket music player, lub edytowac rejestr
"/HKEY_LOCAL_MACHINE/Audio/Softwaremixer/" -> and press the left top button for "Values" and viola.......the EnableLowPassFilter pops up. On default it's on 2, so changing in on 0 makes a difference!