PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Smartphone - ogólnie (WM Standard) => Motorola Smartphone => Wątek zaczęty przez: horde w Maj 06, 2005, 00:41:24
-
Konfigurowałem poczte i wszystko było ok, odbieram wiadomości,ale w trakcie pojawiło mi się, że dostalem smsa.Problem w tym, że nigdzie go nie widać, nie ma w inboxie.Wyczyszczenie wszystkich skrzynek nic nie daje.Po kazdym restarcie pojawia sie koperta i ze jest nowa wiadomosc tylko znow jej nie widac. Czy ktos mial podobny problem?Gdzie mozna znalesc, licznik smsow, gdzie sa przechowywane?
-
nie ma licznika..ale sproboj jesli masz 2003 w task managerze masz cos takiego jak space manager i tam masz opcje wyczysc inbox..sproboj w ten sposob wyczyscic skrzynke i zobacz czy da efekt..jak masz 2002 to masz programik space maker i tez ma taka opcje..nie wiem bo wyglada na to ze cos przeoczyles..a jesli nie to chyba reinstalka bo wyglada to wtedy na uszkodzenie systemu..niestety nie da sie tylko zdeinstalowac inboxa i zainstalowac od nowa
-
mam 2002, zrobilem tez space makerem, ale nic to nie przynioslo.A jednak jest plik zwiazany z inboxem, jest to cemail.vol.Po jego usunieciu jest tworzony nowy przy restarcie systemu. Usuniecie tego pliku spowodowalo rozwiazanie mojego problemu.Przy okazji kasowana jest oczywiscie zawartosc wszystkich skrzynek:)Mam kolejne pytanie:)Czy jest mozliwosc usuniecia skonfigurowanej skrzynki email?
-
mam takie małe pytanko. jak Ci się udało skasować plik cemail.vol? Ja próbuje kasować i nie mogę.
-
Pewnie trochę za późno na odpowiedź ale mi to samo się zdażyło więc też opiszę jak z tym problemem się uporałem. A więć, metoda użytkownika "horde" jest jak najbardziej skuteczna z tym że faktycznie przy próbie usunięcia tego pliku jest odmowa ponieważ jest aktualnie używany, ale wystarczy zmienić mu nazwe, ja usunołem jedną literę, potem on/off telefon i wsio ! Oczywiście potem można usunąć zmieniony plik ponieważ w jego miejsce system sobie tworzy nowiutki i sprawny cemail.vol . Niestety wszystkie sesemesy giną, a struktóra folderów inbox'a wraca do ustawień fabrycznych.
-
mam taki sam problem w sda I i nie moge nic z tym plikiem zrobić :/ nie moge go ani usunąć ani zmienić jego nazwe. dlaczego tak mam? jest jakis inny sposób żeby to usunąć?