Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > Mitac / Mio Technology

Nawigacja Mio Moov M610 wyłączanie (przycisk)

(1/3) > >>

tomaszszsz2424:
Wgrałem AM i mam problem z przyciskiem wyłączania.Nie działa.Jak go odblokować, zainstalować itp.?

angler22:
Dwa wyjścia - albo zastosujesz do wywoływania AM menu, z przyciskiem ekranowym "uśpienia", albo wraz z "odblokowaniem" będziesz uruchamiał powerbutton.exe (taka aplikacja zarządzająca sprzętowymi przyciskami w PNA).

tomaszszsz2424:

--- Cytat: angler22 w Kwiecień 03, 2013, 18:40:45 ---Dwa wyjścia - albo zastosujesz do wywoływania AM menu, z przyciskiem ekranowym "uśpienia", albo wraz z "odblokowaniem" będziesz uruchamiał powerbutton.exe (taka aplikacja zarządzająca sprzętowymi przyciskami w PNA).

--- Koniec cytatu ---

znaczy się że moge uaktywnić przycisk off? jak byś mógł mi to napisać krok po kroku, bo nie wiem już nic. wyłączałem tylko z pulpitu w am. inaczej sie nie da?na przycisku u góry?

angler22:
Musisz zacząć od opisania sposobu, w jaki uruchomiłeś AM (jest ich kilka). Od tego zależy dalsze działanie (podstawienie powerbutton'a).

tomaszszsz2424:
załączam AM poprzez naciśnięcie na pulpicie ikonki AM. Samą nawigacje włączam przyciskiem. (a wyłączam poprzez naciśnięcie ikonki na pulpicie AM)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej