Mio C520 - jaka karta 4GB?

  • 3 Odpowiedzi
  • 2889 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Mio C520 - jaka karta 4GB?
« dnia: Lipiec 04, 2008, 13:10:45 »
Zakupiłem sobie upgrade AutoMapy z XL do Europe i potrzebuję teraz nową kartę SD - o pojemności 4GB.
Pytanie - jakie karty o takiej pojemności bezproblemowo współpracują z Mio C520 :?:
Czy próbował ktoś wkładać do Mio te nowe karty SDHC :?: Jeśli tak, to które z C520 działają, a które nie :?:
Z góry dziękuję za sugestie.

BTW: Instalowałem AM Europe na Pretec'u 4GB (x133) - ale coś się program z niej sypie (przy wyznaczaniu tras).
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

Odp: Mio C520 - jaka karta 4GB?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2008, 12:53:15 »
Zakupiłem sobie upgrade AutoMapy z XL do Europe i potrzebuję teraz nową kartę SD - o pojemności 4GB.
Pytanie - jakie karty o takiej pojemności bezproblemowo współpracują z Mio C520 :?:
Czy próbował ktoś wkładać do Mio te nowe karty SDHC :?: Jeśli tak, to które z C520 działają, a które nie :?:
Z góry dziękuję za sugestie.

BTW: Instalowałem AM Europe na Pretec'u 4GB (x133) - ale coś się program z niej sypie (przy wyznaczaniu tras).

Witam
Ja kupiłem zwykła 4Gb Firmy intenso SDHC nie wiem jaka prędkość wyjąłem ją z aparatu bo wyświetlał mi komunikat że za wolna do nagrywania filmów w fullHD. W moim Mio 520 działa normalnie
Pozdrawiam

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Odp: Mio C520 - jaka karta 4GB?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2008, 17:29:44 »
A ja dziś zaryzykowałem i kupiłem SanDisk 4GB Ultra II SDHC (class 4) i ... z niej AutoMapa, filmy etc. śmigają pięknie

[ a ten Pretec leci do kosza ]
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

*

Offline Simoniak

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mio C520 - jaka karta 4GB?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2009, 10:50:54 »
witam, mam problem z moim mio c520 a dokładnie z czytnikiem kart w nim :( chodzi o to, że moje mio ich nie widzi!! nawet SanDisk 1GB z oryginalnymi mapami Europy zachodniej :( czy ktoś wie co jest tego powodem?? bardzo proszę o pomoc