PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) => Mitac / Mio Technology => Wątek zaczęty przez: spike201 w Lipiec 25, 2008, 17:21:39
-
kupiłem takie urządzenie ale po pewnym czasie przy aktualizacji ,cos mi sie zwaliło.Gdy włączam urządzenie ekran startowy i napisy są w języku polskim,po przejściu do miomap i ustawieniu na jęz.polski wszystko działa OK. Ale po wyłączeniu i ponownym włączeniu wszystko sie restartuje i wraca do pierwotnych ustawien-jęz.Angielski.Co mam robić,próbowałem za pomocą programu miotransfer hack ale nie mogę tego odpalić -wyskakuje mi napis że brak DLL-ków,albo czegoś startowego..pomocy
-
Miałem to samo z c250 moich rodziców. Aktualizacja jest tak skopana, że skutecznie zapełnia CAŁĄ pamięć wewnętrzną i w efekcie pojawiają się opisane przez Ciebie cyrki, polegające na kłopocie z zapisem konfiguracji.
O ile pamiętam, to udało mi się ominąć ten problem przez usunięcie zbędnych plików językowych (miotransfer hackiem) i powtórną aktualizację.