Ankieta

Czy używasz ApplicationLauncher'a zamiast odblokowywać Mio programem MioPocket?

Tak (używam ApplicationLaunchera)
119 (77.3%)
Nie (nie używam, mam odblokowane moje Mio programem MioPocket)
22 (14.3%)
Nie (używam standardowej aplikacji dostarczonej z urządzeniem)
13 (8.4%)

Głosów w sumie: 154

Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)

  • 519 Odpowiedzi
  • 365731 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #480 dnia: Kwiecień 10, 2009, 20:43:05 »
Witam wgrałem launchera od wally i prawie wszystko śmiga jak trzeba,jedyne z  czym mam problem to TomTom który nie chce złapać wogóle zasiegu satelit.Próbowałem juz na wszystkich mozliwych ustawieniach bitrate i nadal nic.Czy wogóle na tym mio da rade złapać fixa w tom tomie?

Jesli chodzi Ci o ustawnienia gps tomtoma na Moov 500PL: inny odb. nmea/predkosc 57600/GPS_COM, na moov 330 nie pamietam ale smiga napewno

Ja jedynie walcze z sygic'iem nie działa autowykrywanie i nie mogę trafic na odpowiednie ustawienia w moov500PL


EDIT niestety mi od jakiegoś czasu tomtom po wskazaniu tego potru szuka sygnału 5sek, nastepnie daje komunikat ze nie ma urzadzenia gps po czym znów szuka 5s i tak w koło, dziś wysypało mi sie całe urządzenie tzn, oryginalna mio map zamrazała ekran i gps, AM i iGo8 traciły gps i zawiecha, załuje zakupu tej 500tki, w 330 zrobilem raz i działało.

Udało mi sie zrobić inny panel od "wallyp" i niby narazie działa ok

EDIT moov 500pl poszedł na gwarancje, padł
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2009, 17:44:52 wysłana przez bury_82 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #481 dnia: Maj 17, 2009, 22:31:39 »
Pewnie wiele razy byla instrukcja instalacji, ale dla wszystkich potrzebujacych stworzylem taka instrukcje:

Dla application launchera podmieniamy tylko zeby ten pulpicik app-launch. sie ladowal zamiast od razu mapy MIO.
A wiec tak dokladna instrukcja:
1. Sciagnac paczke SystemInformation (SystemInformation_ waLLy_ release_ 1. 0_ 20090312.zip)
2. Rozpakowac np do c:\Temp\ - sa dwa katalogi 'Apteczka' i 'SystemInformation', oraz plik readme.txt
3. Nalezy podlaczyc MIO MOOV 500 poprzez USB (z karta SD w urzadzeniu)
4. Po wykryciu urzadzenia windows powinien wykryc dwa urzadzenia 'Mio device' oraz 'SD_CARD' (tutaj nazwa moze byc inna - chodzi o karte pamieci)
5. Na SD_CARD kopiujemy do katalogu glownego katalog APTECZKA.
(jesli nie mamy karty SD, albo chcemy aby apteczka byla na urzadzeniu trzeba we wszystkich plikach *.ini w katalogu SystemInformation zamienic ciag 'Storage Card' na 'My Flash Disk'. W katalogu APTECZKA znajduja sie wszystkie pliki i programy uruchamiane z application launchera (kalkulator, zadania, itp.))
6. Na 'Mio device' do katalogu /Program FIles/ kopiujemy rozpakowany katalog 'SystemInformation' (sciezka: [litera dysku]:\Program Files\SystemInformation
7. Teraz nalezy zmienic program ktory sie uruchomi automatycznie zamiast mapy - czyli application launcher
a) wchodzimy do katalogu [Mio Device]:\Program Files\MioMap
b) robimy backup pliku 'appstartupsec.ini' na np. 'appstartupsec.ini.bak'
c) edytujemy plik 'appstartupsec.ini' i zmieniamy linijke 'ProcessFile=Program Files/MioMap/MioMap.exe' na
'ProcessFile=Program Files\SystemInformation\SystemInformation.exe'
8. Zmieniamy plik konfiguracji mapy MIO MAP aby pojawil sie przycisk wyjscia z mapy (standardowo go nie ma).
Zmieniamy plik '[Mio device]:\Program Files\MioMap\MioMap.ini'
Pod linia 'auto_zoom_delay=5' dodajemy linijke : 'showexit=1'
9. Gotowe. Odlaczamy urzadzenie - teraz powinien wystartowac pulpit SystemInformation.

Z dodatkowych informacji w tym momencie application launcher jest skonfigurowany ze na karcie SD sa dwie dodatkowe mapy - Automapa i IGO8.
W tym momencie mapy te sa poszukiwane w lokalizacjach:
Automapa : Command = "\Storage Card\AutoMapa_EU\AutoMapa_EU.exe"
IGO8: Command = "\Storage Card\IGO8\IGO8.exe"
Jesli jakiejs mapy nie ma albo jest w innej lokalizacji trzeba zmienic wpisy w pliku main.ini

Zaleta takiego rozwiazania jest ze inne mapy sa na karcie, ktora zawsze mozna szybko wyjac, a wtedy uruchomic tylko wbudowana mape ktora uruchomi sie bez problemow.

Dla innych SystemInformation do sciagniecia z tego forum, apteczka jest na urzadzeniu - 'My Flash Disk').

To tyle - mam nadzieje ze instrukcja bedzie pomocna - jest to w miare prosta instalacja i zmiana.

prośba o pomoc

mam mio movv500pl +karta sd 4gb zrobiłem tak jak na podanej instrukcji i cos jest nie tak, wyświetla się app-launch ale jak klikam na automapę pojawia sie kumunikat "cannot find `AutoMapa EU` (or one of its componets) Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are available". zaznaczam że plik z automapa ma nazwę AutoMapa EU. gorsze jest to że jak wyciagam karte SD i uruchamiam pojawia sie okno startowe app-launch i jak wybieram miomap pojawia sie ten sam komunikat co powyzej z małą różnica że nie może znaleść `au`zamiast `AutoMapa EU`. no jest problem bo zostałem bez żadnej mapy. Słaby jestem w te klocki wiec prawdopodobnie coś spaprałem albo czegos nie zrobiłem co było konieczne. wielka prośba o pomoc

z góry dzieki

jakby co mój mail:  zampa77@o2.pl

*

Offline MANIEK1970

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO MOOV 500 toshibaG810 WM6.1PLK. Nokia N95
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #482 dnia: Maj 20, 2009, 19:50:58 »
musisz zmienić ścieszę tej
Command = "\Storage Card\AutoMapa_EU\AutoMapa_EU.exe"    na tą
Command = "\Storage Card\AutoMapa_EU\wceAm.exe" i powinno ci odpalić pozdrowionka :ok:

*

Offline orq

  • 3
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #483 dnia: Maj 23, 2009, 13:28:33 »
Jak zrobić uruchamianie telefonu w moov360 z Application Launcher na IGO 8.3xxx ze skórką GJ 6.6PL.Opis od Limak74 chyba tu nie zadziala .

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #484 dnia: Maj 26, 2009, 15:30:07 »
Mam problem z Mio moov 200. Wrzuciłem Panel Mio 200 i wszystko niby działa ale jak klikam ikonę Mio Map to odpala się ten pomarańczowy ekran z paskiem postępu, lecz zaraz potem się zamyka i nic się nie dzieje. Zawartość Mio Map wgrałem do katalogu Mapy/Mio Mapa. Nie działa równiez wyłącznik. Gdy przestawię przycisk w położeniu Off to urządzenie nadal jest wączone. Wie ktoś o co tu chodzi?

*

piotrnowik

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #485 dnia: Czerwiec 01, 2009, 22:39:45 »
A czy udało się komuś uruchomić Application Launcher'a na C725?

Instalowałem już próbnie MioPocket 3.0 i działa. Szkoda że App LAuncher nie działa - dużo bardziej mi się podoba.

Od kilku dni używam Mio Pocket 3.0 i jestem bardzo zadowolony. Dzięki temu pakietowi moje Mio jest tak funkcjonalne jak palmtop. Naprawdę polecam - jest to w pełni bezpieczne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 11:15:52 wysłana przez piotrnowik »

*

Offline CIKO

  • 13
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #486 dnia: Czerwiec 11, 2009, 19:59:40 »
Jak sie wychodzi z mapy Mio jesli ja zalacze ??
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 20:29:55 wysłana przez CIKO »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #487 dnia: Czerwiec 21, 2009, 10:29:32 »
a ja mam problem taki -- nawet 2 -- wgrałem sobie Igo -- śmiga nie powiem ale zajmuje mi tylko pół ekranu -- Co należy zmienic aby zajmował pełen ekran w MIO 360, a drugie pytanie zalanczam Blutu i na telefonie FujitsuSiemens Pocket Loox 830 i tak, telefon widzi MIO ale MIO nie widzi telefonu  więc jak daje anby telefon sie połonczył to klapa nic , a Mio nie widzi telefonu ----jakies porady do tych dóch problemów

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #488 dnia: Czerwiec 30, 2009, 11:44:38 »
witam ;) jestem tutaj nowy, wiec prosze o wyrozumialosc :), mam mio moov 200pl, a na karte sd wgralem AM 5.5.2, noi wlasnie chce zeby przy starcie navi moglbym wybierac jaka mape chce, czy mio czy AM, wiem ze bylo opisane na 2 stronie, ale zrobilem dokaldnie tak jak bylo napisane i wyskakiwaly bledy w navi, wogole nie wlaczyla sie mapa:/, prosze o poprawny opis i co mam zrobic :) z gory dziekuje :)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #489 dnia: Lipiec 02, 2009, 13:39:37 »
Witam wgrałem launchera od wally i prawie wszystko śmiga jak trzeba,jedyne z  czym mam problem to TomTom który nie chce złapać wogóle zasiegu satelit.Próbowałem juz na wszystkich mozliwych ustawieniach bitrate i nadal nic.Czy wogóle na tym mio da rade złapać fixa w tom tomie?

Jesli chodzi Ci o ustawnienia gps tomtoma na Moov 500PL: inny odb. nmea/predkosc 57600/GPS_COM, na moov 330 nie pamietam ale smiga napewno

Ja jedynie walcze z sygic'iem nie działa autowykrywanie i nie mogę trafic na odpowiednie ustawienia w moov500PL


EDIT niestety mi od jakiegoś czasu tomtom po wskazaniu tego potru szuka sygnału 5sek, nastepnie daje komunikat ze nie ma urzadzenia gps po czym znów szuka 5s i tak w koło, dziś wysypało mi sie całe urządzenie tzn, oryginalna mio map zamrazała ekran i gps, AM i iGo8 traciły gps i zawiecha, załuje zakupu tej 500tki, w 330 zrobilem raz i działało.

Udało mi sie zrobić inny panel od "wallyp" i niby narazie działa ok

EDIT moov 500pl poszedł na gwarancje, padł

Miałem ten sam problem - pomogło mi wgranie miomap od nowa poprzez mio desktop oraz wgranie od nowa (nie skopiowanie poprzednich) programów AM, iGO8 oraz TT. Tam chyba coś wywołuje jakiś błąd który nadpisuje się w jakimś pliku i GPS wariuje.

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #490 dnia: Lipiec 04, 2009, 23:14:37 »
witam, moje mio wrociło z gwarancji, teraz tomtom działa bez problemu, ustawiłem go na 4800 i SirfStarNav(nie pamietam nazwy dokładnie ale cos takiego)

ale nie potwierdzam ze zrobienie formatu mio i ponowna instalacja TT i AM coś pomogały, robiłem to nie raz zeby się pozbyć tych błędów i dalej miał tak samo w TT.

ale teraz działa

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #491 dnia: Lipiec 07, 2009, 18:51:59 »
Ok Application Launcher działa, czyli AutoMapa się otwiera i jest ok. Nie wiem czemu nie otwiera się MioMapa. No i jeszcze pytanie do forumowiczów. Na stronie głównej , a konkretnie pod lewą strzałeczką kryją się ikony m.in. zegara, filmów itd. żadna nie działa. Czy trzeba dodatkowych programów aby funkcjonowały oraz w jakim formacie muszą być filmy, żeby odtwarzać je na nawigacji Mio 500. Wkrótce wyjazd wakacyjny i przydało by się to wiedzieć. Z góry dzięki.

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #492 dnia: Lipiec 07, 2009, 19:58:53 »
Ok Application Launcher działa, czyli AutoMapa się otwiera i jest ok. Nie wiem czemu nie otwiera się MioMapa. No i jeszcze pytanie do forumowiczów. Na stronie głównej , a konkretnie pod lewą strzałeczką kryją się ikony m.in. zegara, filmów itd. żadna nie działa. Czy trzeba dodatkowych programów aby funkcjonowały oraz w jakim formacie muszą być filmy, żeby odtwarzać je na nawigacji Mio 500. Wkrótce wyjazd wakacyjny i przydało by się to wiedzieć. Z góry dzięki.


filmy mozesz odtwarzać .avi, normalne divixy przekopiowane prosto z komputera ale najlepiej wypadało by je przekonwertowac na mniejszy rozmiar

*

Offline CIKO

  • 13
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #493 dnia: Lipiec 09, 2009, 15:06:15 »
Mam pytanie wgralem wszystko OK smiga ale wlaczajac Automape i chcac nawigowac nie wyszukuje mi sygnalu GPS a w Mio normalnie dlaczego wiec w automapie nie chce wyszukac sygnalu??

*

piotrnowik

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #494 dnia: Lipiec 09, 2009, 15:27:52 »
Bo w automapie musisz ustawić ręcznie port dla GPSa
COM2  prędkość 57600
:)

*

Offline Donia

  • *
  • 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: hx 4700, Q9100, Mio Moov 500, Desire Z
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #495 dnia: Wrzesień 19, 2009, 06:58:10 »
witam pięknie

Mam mio moov 500pl
Zainstalowałem paczkę od kolegi "wallyp", wszystko chodzi pięknie, automapa się uruchami, itp. Jednak jest problem ze zmianą podświetlenia ekranu. Po kliknięciu na ikonkę "Light" pojawia się komunikat:

"Cannot find 'au' (or one of its componentes). Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are availible."

Jest szansa na jakaś pomoc?

Witam,

mam ten sam problem, ktoś go zafiksował?
Ja zmieniłem ścieżkę dotyczącą BackLighta w main.ini na taką dającą bezpośredni dostęp do Apteczka\BkLight.exe i aplikacja światełka się odpala, ale urządzenie nie reaguje na zmiany suwaka podświetlania.

Jakieś pomysły? :)

pozdrawiam, 



Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #496 dnia: Październik 18, 2009, 19:57:00 »
Witajcie. Bardzo Was proszę o pomoc. Mam Mio Movve 200 i wgrana z SD Am. Wszystko było si do momentu, kiedy wczoraj wystartowałem navi i nic się nie wydażyło, tylko wyświetlacz świeci , nic się nie wyświetla. Pc widzi i SD i dysk Mio, Proszę poradźcie mi co mogę zrobić...

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #497 dnia: Październik 30, 2009, 20:13:42 »
Witam,

A czy ktos moze wie jak uruchomic Application Launchera na MIO C520? Do tej pory uzywalem MioPocket Unlock 3.0 jednak AppLau wyglada na duzo mniejszy programik i zarazem na duzo prostszy, MioPocket ma duzo funkcji ale ja z nich w ogole nie korzystam, wole ten uklad ikonek ktory widze u Was na AppLau, prosty, czytelny, funkcjonalny.

U mnie na MIO C520 wystepuje taki problem, ze nie mam pliku 'appstartupsec.ini' (bazuje na instrukcji by Wally). Przeszukalem caly HDD w Mio (nie SD), sprawdzilem tam kazdy plik .ini ale nic nie znalazlem. Wiem ze uruchomienie urzadzenia odpowiada plik z [Mio Device]:\MioMap\MioMap\MioMap.exe a wiekszosc ustawien uzytkownika znajduje sie w profilu [Mio Device]:\MioMap\MioMap\DATA.zip (przerabialem kiedys ten profil uzywajac tej stronki):

http://www.simplyphoto.com/MIO/

Czy ktos z Was wie jak nalezy przerobic AppLau zeby dzialal na Mio C520? Prosze o odpowiedz.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #498 dnia: Listopad 20, 2009, 11:42:48 »
Witam. Mam Miomoov 360. Chciałem zmienić ścieżkę dostępu do nawigacji i .... Dałem ciała  :( Podczas modyfikowania pliku MAIN.INI zamiast skopiować go na kartę, to go przeniosłem. Potem wsadziłem kartę do czytnika w laptopie, zmodyfikowałem plik, zapisałem, przeniosłem na kartę i włożyłem do nawigacji, ale wtedy okazało się, że mój mio nie odpala bo brak pliku MAIN.INI. Przez USB też nie da się połączyć - urządzenie usb uszkodzone. Czy ktoś ma pomysł jak to naprawić ?


Już działa :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 22:04:10 wysłana przez Jasto »

*

Offline c4

  • *
  • 59
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond Nokia N95-8GB
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #499 dnia: Grudzień 11, 2009, 23:08:27 »
Witam

Mam Mediona E4430 i chciałbym też zrobić sobie takie menu startowe ale nie mam MioMap lecz tylko sama AM. Jak zrobić żeby mieć takie menu teraz po odblokowaniu mam explorera?

Pozdrawiam

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #500 dnia: Grudzień 24, 2009, 11:35:53 »
Witam,

Mam problem z luncherem. Mianowicie zrobiłem wszystko jak w instrukcji, wgrałem z płytki AM na kartę SD z opcją na kartę i do wincd 5.0 w main.ini ustawiłem
Cytuj
#Command = "\Storage Card\AutoMapa EU\wceAm.exe"
Command = "\My Flash Disk\APTECZKA\AM_BT\Script\au.exe"
nawigacja ładnie się włącza na luncher, miomape można przez nie go włączyć, ale jak uruchamiam AM wyskakuje komunikat "Spodziewano się Automapy w katalogu \My Flash Disk\Automapa EU  :shock:

Z tym problemem się meczę 2 dzień, ściągnąłem nawet aktualizacje do nawigacji i też nie pomogło.

Dodam tylko tyle, że tu nie leży wina w zainstalowanej mapie, gdyż za pomocą Total Commandera przez plik wceAm.exe bez problemu się uruchamia, ale taki sposób nie zadowala w użytkowaniu zresztą po to jest ten luncher, żeby się dało uruchomić mapę jak się należy, proszę o pomoc.

Edycja://
W paczce "SystemInformation_1.6.2.rar" jest błąd w main.ini, teraz przy kolejnych próbach udało mi się dojść do tego jak zacząłem usuwać inne ikonki, mianowicie w paczce main.ini wygląda tak:
Cytuj
#Command = "\Storage Card\AutoMapa EU\wceAm.exe"
Command = "\My Flash Disk\APTECZKA\AM_BT\Script\au.exe"
A powinna tak:
Cytuj
Command = "\Storage Card\AutoMapa EU\wceAm.exe"
#Command = "\My Flash Disk\APTECZKA\AM_BT\Script\au.exe"
ten błąd występuje przy wszystkich dodatkowych skrótach iGO8 itp. oprócz miomap, przez ten błąd straciłem kilka naście godzin, z przydała by się aktualizacja paczki...

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2009, 11:56:32 wysłana przez Straszek »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #501 dnia: Grudzień 24, 2009, 11:48:37 »
#Command = "\Storage Card\AutoMapa EU\wceAm.exe"
Command = "\My Flash Disk\APTECZKA\AM_BT\Script\au.exe"
[/quote]
Pierwsza ścieżka jest "nieczynna" bo porzedzona przez hash. Nie wiem dokładnie jak zorganizowane jest to menu, ale sprawdź zawartość pliku au.mscr w katalogu \My Flash Disk\APTECZKA\AM_BT\Script\

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #502 dnia: Grudzień 24, 2009, 12:00:43 »
Jak napisałeś posta byłem w trakcie edycji i w niej opisałem wszystko. Zastanawia mnie tylko dlaczego i dlaczego nie było to nigdzie opisane, że wystarczy przestawić ten znaczek... przez to, że nie chciałem napisać głupiego posta lub dubla nie dość, że przeglądnąłem cały ten wątek to dodatkowo inne dot. mio 360 na tym forum i nie tylko...

*

Offline knodr

  • 41
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #503 dnia: Styczeń 17, 2010, 18:15:04 »
mam pytanie czy moze mi ktos powiedzieć co sciagnać i jak odblokować mio moov 330.
Chciał bym miec przejrzyste menu z wszystkimi funkcjami . Np to miopocket.
Jak sie za to zabrać
co musze zrobić

*

Offline eg

  • 24
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 03, 2010, 11:14:12 »
mam pytanie do posiadaczy mio moov 360 którzy wgrali sobie tom tom navigator: Jaką wersję tomtoma macie i jaką mapę macie wgraną i czy wam to wszystko chodzi na mio 360. Pytam bo od kilku dni próbuję zaktualziwać tom toma na moim mio ale mi sie nie udaje, i nie wiem czy nie udaje mie się bo coś żle robię, czy dlatego że dana wersja tomotma i dana wersja mapy nie będzie działała na mio 360.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 03, 2010, 11:39:21 »
Co się dziwisz - próbujesz uruchamiać program, który wogóle nie powinien działać na WIN CE. To co jest dostępne nie dość że jest nielegalne, to jeszcze najczęściej sklejane z wielu różnych dziwnych części. Najlepiej pytaj tych, którzy zamieszczają te sklejki w sieci, a nie u Nas na Forum, gdzie takimi rzeczami się nie zajmujemy. Jeśli naprawdę lubisz podróżować z programem TomToma, to zdecydowanie kup sobie dedykowane urządzenie. Nie dość, że znikną wszystkie problemy z uruchamianiem, to jeszcze będziesz miał dostęp do najnowszych możliwych map. Ceny nie są już aż tak wygórowane, jak to kiedyś bywało.

*

Offline Kryhaa

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N95, HTC Diamond
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #506 dnia: Czerwiec 08, 2010, 18:16:20 »
Zadam być może banalne pytanie, ale co będzie lepsze jeśli chcę szerzej korzystać z mojego Mio Moov 500? App. Launcher czy MioPocket? Chodzi mi o korzystanie z Automapy i aplikacji pod Win Ce oraz pełniejsze wykorzystywanie możliwości mojego urządzenia. Dzięki za radę, pozdrawiam.

*

Offline debe

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #507 dnia: Czerwiec 10, 2010, 12:49:42 »
Zadam być może banalne pytanie, ale co będzie lepsze jeśli chcę szerzej korzystać z mojego Mio Moov 500? App. Launcher czy MioPocket? Chodzi mi o korzystanie z Automapy i aplikacji pod Win Ce oraz pełniejsze wykorzystywanie możliwości mojego urządzenia. Dzięki za radę, pozdrawiam.
Application Launcher to właściwie przyjaźniej (łatwiej, prościej w edycji) zrobiony Mio Pocket.
Nawet zaryzykuję stwierdzenie, że to jest to samo.
Z tego co pamiętam z MioPocketem działy się różne rzeczy ("zwiechy", ect.). Osobiście  polecam jednak Application Launchera.
Tylko do 500-tki musisz zmienić rozdzielczość. Było to już opisane na przykładzie Mio Moov 200.

*

Offline Kryhaa

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N95, HTC Diamond
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #508 dnia: Czerwiec 12, 2010, 23:53:11 »
Wielkie dzięki za radę. Zabieram się do roboty. Wrzuciłem wg jakiejś znachorskiej metody znalezionej w necie mio pocket'a, ale działa beznadziejnie, nie daje się konfigurować w jakiś 60% i nie mogę podpiąć zainstalowanej AM pod skrót w menu nawigacji.

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #509 dnia: Lipiec 13, 2010, 18:11:10 »
Witam ;) Nie czytałem wszystkich 17-stu stron, może padła odpowiedź, jest jakis programik (osobny) do ustawiania jasnosci podwietlenia?