Ankieta

Czy używasz ApplicationLauncher'a zamiast odblokowywać Mio programem MioPocket?

Tak (używam ApplicationLaunchera)
119 (77.3%)
Nie (nie używam, mam odblokowane moje Mio programem MioPocket)
22 (14.3%)
Nie (używam standardowej aplikacji dostarczonej z urządzeniem)
13 (8.4%)

Głosów w sumie: 154

Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)

  • 519 Odpowiedzi
  • 362636 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline debe

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #450 dnia: Styczeń 05, 2009, 22:36:15 »
bury_82 jak to"załadpwać?
TCMP jest przecież już zaimplementowany w paczce od Limak 74. Trzeba w niego tylko 2 razy kliknąć.
Chyba, że nie rozumiemy się i chodzi o coś zupełnie innego.
Załadować TCMP do  Applicationlaunchera czy załadować napisy do TCMP?

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2009, 22:45:15 wysłana przez debe »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #451 dnia: Styczeń 06, 2009, 17:49:22 »
za bardzo sie pospieszylem zrobilem update w mio 200pl
z MIO MAP 2008 V.1.0
Build 2.1.2674747
POLand 2008.04
na
2.1.4323600
i dodalem do pliku MAIN - ShowExit=1
i nie ma wyjscia nowego..
i nic niema wyjscia nowego.co jest..

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #452 dnia: Styczeń 06, 2009, 23:47:52 »
bury_82 jak to"załadpwać?
TCMP jest przecież już zaimplementowany w paczce od Limak 74. Trzeba w niego tylko 2 razy kliknąć.
Chyba, że nie rozumiemy się i chodzi o coś zupełnie innego.
Załadować TCMP do  Applicationlaunchera czy załadować napisy do TCMP?




no rzeczywiscie namieszałem, chodziło mi o załadowanie TCMP do Launchera ale oczywiscie masz racje on jest juz w srodku pod postacią HPC Media Player(bazuje na TCPMP 0.72)
znalazłem post z mozliwoscią załadowania napisów do aktualnie wyswietlanego filmu(nie mylic ze scaleniem napisów z filmem) do tego HPC MP ale to jest za bardzo skomplikowane
poprzestane na słuchaniu dialogów



debe widze ze robiles swoj własny ekran dodatkowymi 2 ikonami, jakim programwm robiles ikony?
 ja przerabiam ikone iGo na Sygica ale nic z tego zaden program do ikon nie chce mi tego zamienic, otwieram plik .ico wklejam inne "zdjecie" daje zapisz jest ok, ale jak wrzuce do folderu z ikonami to juz w samym windowsie widac ze nic sie nie zmieniło
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 00:05:38 wysłana przez bury_82 »

*

Offline debe

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #453 dnia: Styczeń 07, 2009, 19:12:01 »
bury_82 O ikonach pisał już Limak74. Ja jednak robię to nieco inaczej.
Mianowicie:
Jeśli mam jakąś "bazę" w postaci jpg lub bmp to obrabiam to w dowolnym programie graficznym (Photoshop ect.) i zapisuę z rozszerzeniem png. Następnie programikiem AveIconifier2 dostępnym tutaj:www.portablefreeware.com/?id=814zmieniam rozszerzenie na ico.
Jeśli nie mam żadnego obrazka, z którego mógłbym skorzystać,  wtedy sam rysuję ikonę w programie do grafiki wektorowej (Corel Draw).
Tym "chałupniczym sposobem" zrobiłem ikonkę do Sygic Drive, którą załączam.
Przyznam, że sam chciałbym znać sposób na bardziej profesjonalne rozwiązania. Nie umiem na przykład dodać efektu odbicia światła, które często występuje w ikonach.
Może znajdzie się ktoś, kto zamieściłby jakiś miniporadnik lub tutorial. Chętnie skorzystałbym i ja.
Napisane: Styczeń 07, 2009, 18:50:26
za bardzo sie pospieszylem zrobilem update w mio 200pl
z MIO MAP 2008 V.1.0
Build 2.1.2674747
POLand 2008.04
na
2.1.4323600
i dodalem do pliku MAIN - ShowExit=1
i nie ma wyjscia nowego..
i nic niema wyjscia nowego.co jest..


Robisz dobrze tylko nie w tym pliku.
Main zostaw w spokoju. Dodaj ShowExit=1w pliku MioMap.ini, który znajduje się w Program Files/MioMap
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2009, 12:33:31 wysłana przez debe »

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #454 dnia: Styczeń 07, 2009, 19:32:31 »
debe dzięki sproboje sie dziś z tym pobawic, niby to jest takie oczywiste i proste ale jednak trzeba sie nakombinowac


EDIT szukałem kombinowałem i w końcu ikona Sygica(zamieniaona z iGo) wylądowała niedaleko ikony AM i 5mm wyzej, nie wiem jak wpisać te x/y debe mozesz pomóc?
ikone normalnie zamienilem nic nie przestawiałem w tych x/y a i tak przestawiła sie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 21:22:07 wysłana przez bury_82 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #455 dnia: Styczeń 11, 2009, 11:16:42 »
Pytanko ? Czy ktoś miał problem z mio moov 360 taki , że po włączeniu urządzenia w pozycję on nie świeciła się kontrolka diody. Po podłączeniu do usb dioda świeci się na zielono. Rozładowałem urządzenie, naładowałem przez usb i nadał brak możliwości włączenia. Restart wyłącznikiem nie działa , brak komunikacji z kompem oraz wgrany Application Launcher czyli serwis odpada. Proszę o pomoc !!!!!!!

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #456 dnia: Styczeń 11, 2009, 13:57:23 »
Witam,
Wielkie dzięki dla kolegi >debe:ok: za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu - wszystko pięknie działa (za wyjątkiem oczywiśie wyświetlacza - czasami).
a tak przy okazji, czy można - a jeśli tak to gdzie - zrobić polski interface obsługi telefonu w AM i iGO8.
Pozdrawiam

*

Offline debe

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #457 dnia: Styczeń 11, 2009, 14:17:29 »
Witam,
Wielkie dzięki dla kolegi >debe:ok: za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu - wszystko pięknie działa (za wyjątkiem oczywiśie wyświetlacza - czasami).
a tak przy okazji, czy można - a jeśli tak to gdzie - zrobić polski interface obsługi telefonu w AM i iGO8.
Pozdrawiam
Gawlik przecież ten interfejs jest polski, bo to jest ta oryginalna aplikacja od naszych mio,  a w AM,TT,iGO8 są tylko skróty do oryginalnego oprogramowania z Mio. To ty jak klikasz na ikonę telefonu to otwiera się coś co nie jest po polsku?
Napisz dokładnie o co chodzi, bo może ja nie rozumiem

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #458 dnia: Styczeń 11, 2009, 14:44:56 »
Sorrki już jest OK

*

Offline robertsosna

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • MIO MOOV 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #459 dnia: Styczeń 18, 2009, 18:56:03 »
witam
mam mały problem chciałbym wrzucić do programu ,a dokładnie na ekran startowy dodatkową nawigacje. Dokładnie jeszcze nie potrafie jak rozsuwać i zmniejszać ikony które już posiadam, dodam że posiadam już 4 :) a marzy mnie sie jeszcze jedna ewentualnie dwie ,jak by ktoś z kolegów potrafił wrzycić ,lub wyjaśnić jak to sie dokładnie robi ekran startowy,byłbym wdzięczny.
Albo jeszcze inaczej ekran powitalny tylko z jedną mapą , a reszte map uruchamiać z panelu obok ,tam gdzie są programy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2009, 19:07:34 wysłana przez robertsosna »

*

Offline debe

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #460 dnia: Styczeń 18, 2009, 19:03:06 »
witam
mam mały problem chciałbym wrzucić do programu ,a dokładnie na ekran startowy dodatkową nawigacje. Dokładnie jeszcze nie potrafie jak rozsuwać i zmniejszać ikony które już posiadam, dodam że posiadam już 4 :) a marzy mnie sie jeszcze jedna ewentualnie dwie ,jak by ktoś z kolegów potrafił wrzycić ,lub wyjaśnić jak to sie dokładnie robi ekran startowy,byłbym wdzięczny
Na 2 stronie wątku kolega mariowaw opisał jak to się robi. Jeśli spróbujesz i nie uda się, to prześlij mi na e-mail swój systeminformation i napisz co tam chcesz zmienić lub dodać, postaram się pomóc

*

Offline robertsosna

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • MIO MOOV 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #461 dnia: Styczeń 18, 2009, 19:21:24 »
witam
mam mały problem chciałbym wrzucić do programu ,a dokładnie na ekran startowy dodatkową nawigacje. Dokładnie jeszcze nie potrafie jak rozsuwać i zmniejszać ikony które już posiadam, dodam że posiadam już 4 :) a marzy mnie sie jeszcze jedna ewentualnie dwie ,jak by ktoś z kolegów potrafił wrzycić ,lub wyjaśnić jak to sie dokładnie robi ekran startowy,byłbym wdzięczny
Na 2 stronie wątku kolega mariowaw opisał jak to się robi. Jeśli spróbujesz i nie uda się, to prześlij mi na e-mail swój systeminformation i napisz co tam chcesz zmienić lub dodać, postaram się pomóc


postaram sie wysłać dziś wieczorkiem, dzieki bardzo

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #462 dnia: Styczeń 18, 2009, 19:23:06 »
Witam,
Widzę że temat trochę zamarł. Walczę ostatnio z odpaleniem na Moov 360 Garmina ale sukcesy raczej są marne a wręcz żadne, może ktoś z kolegów ma jakieś większe sukcesy na swoim koncie w uruchomieniu Garmina na Mio, może komuś się udała ta sztuka - dzięki za wszelkie wskazówki.
Temat drugi - myślałem nad stworzeniem skryptu który pozwoliłby na odpalanie Launchera z karty (SD) a przypadku jej braku, bądź braku na niej Launchera startowałoby automatycznie Miomap, czy coś takiego da się zmontować? Sądząc po kreatywności niektórych kolegów nie powinno być z tym większego problemu.
Pozdrawiam

*

Offline robertsosna

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • MIO MOOV 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #463 dnia: Styczeń 18, 2009, 19:36:32 »
Witam,
Widzę że temat trochę zamarł. Walczę ostatnio z odpaleniem na Moov 360 Garmina ale sukcesy raczej są marne a wręcz żadne, może ktoś z kolegów ma jakieś większe sukcesy na swoim koncie w uruchomieniu Garmina na Mio, może komuś się udała ta sztuka - dzięki za wszelkie wskazówki.
Temat drugi - myślałem nad stworzeniem skryptu który pozwoliłby na odpalanie Launchera z karty (SD) a przypadku jej braku, bądź braku na niej Launchera startowałoby automatycznie Miomap, czy coś takiego da się zmontować? Sądząc po kreatywności niektórych kolegów nie powinno być z tym większego problemu.
Pozdrawiam

ja bede jutro próbował wrzucić g**min* pojawiała sie wersja unlocked na torrentach
Napisane: Styczeń 18, 2009, 19:28:55
Witam,
Widzę że temat trochę zamarł. Walczę ostatnio z odpaleniem na Moov 360 Garmina ale sukcesy raczej są marne a wręcz żadne, może ktoś z kolegów ma jakieś większe sukcesy na swoim koncie w uruchomieniu Garmina na Mio, może komuś się udała ta sztuka - dzięki za wszelkie wskazówki.


   znalazłem coś takiego

 
cytat:   " Dla wszystkich którzy nadal nie mogą odblokowac tej mapy,mi wreszcie się udało więc się podzielę może komuś pomoże.Przy generowaniu kodu zamiast ustawiac
City Navigator Europe NT 9(nagminnie jak ja to robiłem ) ustawcie custom mapset a następnie wpiszcie 378 , kod odblokowujący przenieście do pliku .unl a następnie na kartę
sd(nie zapominajcie oczywiście o wpisaniu Id urządzenia przy generowaniu kodu)
Życzę powodzenia."
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2009, 19:38:39 wysłana przez robertsosna »

*

Offline bobej

  • 14
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #464 dnia: Styczeń 27, 2009, 16:43:02 »
witam
czy jest mozliwosc zmiany pliku appstatupsec.ini na mio c250 ? albo jakiegos innego pliku odpowidajacego za to samo bo ja go niestety nie znalazlem
folder Program Files jest u mnie calkowicie pusty natomiast jest folder My Flash Disk w ktorym jest MIOMAP.
w skrocie nie mam pliku w Program Files\MioMap\appstatupsec.ini
z gory dziekuje za odpowiedz
Bobej


*

Offline debe

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #465 dnia: Styczeń 27, 2009, 21:34:57 »
witam
czy jest mozliwosc zmiany pliku appstatupsec.ini na mio c250 ? albo jakiegos innego pliku odpowidajacego za to samo bo ja go niestety nie znalazlem
folder Program Files jest u mnie calkowicie pusty natomiast jest folder My Flash Disk w ktorym jest MIOMAP.
w skrocie nie mam pliku w Program Files\MioMap\appstatupsec.ini
z gory dziekuje za odpowiedz
Bobej
Poszukaj dobrze:
Flash disk\Program Files\MioMap\appstartupsec.ini
Chyba musi tak być, choć ja mam 360-tke więc nie sprawdzę jak jest na 200-tce


*

Offline mabull

  • 19
  • Sprzęt: Asus A696
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #466 dnia: Luty 20, 2009, 09:45:45 »
Witam
Czy application Launcher będzie działał pod Mio C720 ?

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #467 dnia: Marzec 05, 2009, 19:59:35 »
Witam,wszystkich jestem nowy gdzie mogę pobrać Launchera na Mio 200PL,szukałem ale nie wszystko wchodzi http://gps.komputery.slupsk.pl/   na tym też nie mogę znależdż.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #468 dnia: Marzec 06, 2009, 10:49:41 »
Proszę pomóżcie wgrałem  Application Launcher na Mio 200Pl na ekranie mam Autumape,Miomape,żarówke i jak naciskam na Automape to mam komunikat ''Cannot find ' AutoMapa EU' ( or one of its components) Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are avallable.   i na MioMap jest to samo oprócz pierwszych trzech wyrazów nie wiem co robię nie tak i jeszcze jedno gdzie mam zmienic ustawienia GPS COM 2  i prędkość odczytu

*

Offline debe

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #469 dnia: Marzec 06, 2009, 17:14:09 »
Proszę pomóżcie wgrałem  Application Launcher na Mio 200Pl na ekranie mam Autumape,Miomape,żarówke i jak naciskam na Automape to mam komunikat ''Cannot find ' AutoMapa EU' ( or one of its components) Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are avallable.   i na MioMap jest to samo oprócz pierwszych trzech wyrazów nie wiem co robię nie tak i jeszcze jedno gdzie mam zmienic ustawienia GPS COM 2  i prędkość odczytu
Folder SystemInformation w nim folder Main a w tym folderze plik main.ini
Otwórz plik main.ini za pomocę notatnika i zmień w nim ścieżkę dostępu do programu Automapa, o ile wogóle wcześniej wgrałeś ten program. Application Launcher nie zawiera tego programu tylko ikonę, która jest skrótem do niego.
Edytować musisz wpis Command = "\My Flash Disk\AutoMapa EU\wceAm.exe"
Jeśli Automapę wgrasz na Mio, to zostaje Command = "\My Flash Disk\AutoMapa EU\wceAm.exe"
Jeśli wgrasz na kartę pamięci to zrób Command = "\Storage Card\AutoMapa EU\wceAm.exe"
To tyle jeśli chodzo o AM.
Co się zaś tyczy Miomap to w pliku main.ini musisz odnaleźć wpis Command = "\My Flash Disk\Program Files\MioMap\MioMap.exe"
i zmienić właśnie na taki jak podałem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 17:25:24 wysłana przez debe »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #470 dnia: Marzec 12, 2009, 15:28:10 »
Hej.
Fajnie dziala ten application Launcher. Chwile sie pobawilem i na podstawie wersji przygotowanej przez Limak74 (dzienks) przygotowalem skórke i-fono podobna, dostosowana do moich potrzeb (bez wodotryskow - mio moov 500), i zeby wszystkie mapy byly podlinkowane na karcie, i po jej wyjeciu moznabylo tylko uruchomic standardowa mio map.
Jak ma ktos ochote wyprobowac/uzywac - zapraszam (  chomik: wally_p )
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2009, 15:30:50 wysłana przez wallyp »

*

Offline MANIEK1970

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO MOOV 500 toshibaG810 WM6.1PLK. Nokia N95
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #471 dnia: Marzec 14, 2009, 10:37:30 »
fajny launcher wallyp jak to zrobić jesz cze byś napisał za bardzo nie wiem tylko się domyśla ale nie chce zepsuć
mojego mio moov 500 kupiłem go tydzień temu pozdrowionka :ok:
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 10:50:21 wysłana przez MANIEK1970 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #472 dnia: Marzec 17, 2009, 23:56:49 »
Pewnie wiele razy byla instrukcja instalacji, ale dla wszystkich potrzebujacych stworzylem taka instrukcje:

Dla application launchera podmieniamy tylko zeby ten pulpicik app-launch. sie ladowal zamiast od razu mapy MIO.
A wiec tak dokladna instrukcja:
1. Sciagnac paczke SystemInformation (SystemInformation_ waLLy_ release_ 1. 0_ 20090312.zip)
2. Rozpakowac np do c:\Temp\ - sa dwa katalogi 'Apteczka' i 'SystemInformation', oraz plik readme.txt
3. Nalezy podlaczyc MIO MOOV 500 poprzez USB (z karta SD w urzadzeniu)
4. Po wykryciu urzadzenia windows powinien wykryc dwa urzadzenia 'Mio device' oraz 'SD_CARD' (tutaj nazwa moze byc inna - chodzi o karte pamieci)
5. Na SD_CARD kopiujemy do katalogu glownego katalog APTECZKA.
(jesli nie mamy karty SD, albo chcemy aby apteczka byla na urzadzeniu trzeba we wszystkich plikach *.ini w katalogu SystemInformation zamienic ciag 'Storage Card' na 'My Flash Disk'. W katalogu APTECZKA znajduja sie wszystkie pliki i programy uruchamiane z application launchera (kalkulator, zadania, itp.))
6. Na 'Mio device' do katalogu /Program FIles/ kopiujemy rozpakowany katalog 'SystemInformation' (sciezka: [litera dysku]:\Program Files\SystemInformation
7. Teraz nalezy zmienic program ktory sie uruchomi automatycznie zamiast mapy - czyli application launcher
a) wchodzimy do katalogu [Mio Device]:\Program Files\MioMap
b) robimy backup pliku 'appstartupsec.ini' na np. 'appstartupsec.ini.bak'
c) edytujemy plik 'appstartupsec.ini' i zmieniamy linijke 'ProcessFile=Program Files/MioMap/MioMap.exe' na
'ProcessFile=Program Files\SystemInformation\SystemInformation.exe'
8. Zmieniamy plik konfiguracji mapy MIO MAP aby pojawil sie przycisk wyjscia z mapy (standardowo go nie ma).
Zmieniamy plik '[Mio device]:\Program Files\MioMap\MioMap.ini'
Pod linia 'auto_zoom_delay=5' dodajemy linijke : 'showexit=1'
9. Gotowe. Odlaczamy urzadzenie - teraz powinien wystartowac pulpit SystemInformation.

Z dodatkowych informacji w tym momencie application launcher jest skonfigurowany ze na karcie SD sa dwie dodatkowe mapy - Automapa i IGO8.
W tym momencie mapy te sa poszukiwane w lokalizacjach:
Automapa : Command = "\Storage Card\AutoMapa_EU\AutoMapa_EU.exe"
IGO8: Command = "\Storage Card\IGO8\IGO8.exe"
Jesli jakiejs mapy nie ma albo jest w innej lokalizacji trzeba zmienic wpisy w pliku main.ini

Zaleta takiego rozwiazania jest ze inne mapy sa na karcie, ktora zawsze mozna szybko wyjac, a wtedy uruchomic tylko wbudowana mape ktora uruchomi sie bez problemow.

Dla innych SystemInformation do sciagniecia z tego forum, apteczka jest na urzadzeniu - 'My Flash Disk').

To tyle - mam nadzieje ze instrukcja bedzie pomocna - jest to w miare prosta instalacja i zmiana.

*

Offline MANIEK1970

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO MOOV 500 toshibaG810 WM6.1PLK. Nokia N95
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #473 dnia: Marzec 18, 2009, 14:44:27 »
Wielkie dzięki wallyp :grin: zrobiłem tak jak napisałeś ino musiałem zmienić ścieszke do automapy i wszystko chodzi pięknie jeszcze raz dzięki :banan: pozdrawiam :ok:

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #474 dnia: Marzec 24, 2009, 12:45:49 »
Mam problem z Am 5.3 na mioo 200pl.Po wgraniu Am 5.3 chodziła jakies 3 miesiace a teraz przy uruchamniau wyskakuje mi błąd
,,Aplication wceAm.exe has performed an illegal operation and will be shut down.If the problem persits, contact the program vendor
Program: wceAm.exe
Exception :0xC0000005
Adress 003D5f94''

Mam tez zinstalowana Am tylko wersja 5.05 i działa bez problemów.Prosze o odpowiedz jesli miał juz ktos taki problem.

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #475 dnia: Kwiecień 05, 2009, 21:46:17 »
Witam,
walcze z mio moov330 zakupionym we francji, problem polega na tym ze nie ma pliku "appstatupsec.ini" w sciezce Program Files\MioMap\appstatupsec.ini
nie mam pojecia o co chodzi i jak sie do tego zabrac
w program files nie mam "miomap" tylko MioBT,Navman i Common Files.
przeszukałem wszysto nie ma nic co mozna by jakos edytowac uruchamianie lauchera.
prosze forumowiczów o pomoc

czy ktoś mogłby wrzucic backup całego dysku mio oczywiscie bez map tak zebym mogł wgrac zawartosc na swojego i miec dostęp do "appstatupsec.ini"

a wkur... sie wgralem backup FlashDisc innego mio z Polski i poszło co się bede rozwodził
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2009, 21:26:05 wysłana przez bury_82 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #476 dnia: Kwiecień 08, 2009, 20:55:38 »
Witam
Czy opisywany tu program bedzie dzialal na mio c510 ,czy mozna go ladowac bez stresu ze cos sie zwali
dzieki za odpowiedz

*

Offline gral48

  • 7
    • moje hobby
  • Sprzęt: MIO C520, AutoMapa
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #477 dnia: Kwiecień 09, 2009, 13:05:55 »
Witam
Mam MIO C520, z updatowanym Biosem, i NA PEWNO nie ma w nim pliku"appstartupsec.ini".
Być może było coś takiego w starej wersji.
Mam pytanie:
Jak w tym wypadku rozwiązać start MIO ("launchera"), z flash dysku  a nie z karty SD. ( jeżeli będę ją za każdym razem wyjmował, to w końcu moje gniazdo od karty SD się rozwali.
Z góry dzięki za pomoc
Podróżnik

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #478 dnia: Kwiecień 10, 2009, 18:18:45 »
witam pięknie

Mam mio moov 500pl
Zainstalowałem paczkę od kolegi "wallyp", wszystko chodzi pięknie, automapa się uruchami, itp. Jednak jest problem ze zmianą podświetlenia ekranu. Po kliknięciu na ikonkę "Light" pojawia się komunikat:

"Cannot find 'au' (or one of its componentes). Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are availible."

Jest szansa na jakaś pomoc?

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #479 dnia: Kwiecień 10, 2009, 19:41:12 »
Witam wgrałem launchera od wally i prawie wszystko śmiga jak trzeba,jedyne z  czym mam problem to TomTom który nie chce złapać wogóle zasiegu satelit.Próbowałem juz na wszystkich mozliwych ustawieniach bitrate i nadal nic.Czy wogóle na tym mio da rade złapać fixa w tom tomie?