Ankieta

Czy używasz ApplicationLauncher'a zamiast odblokowywać Mio programem MioPocket?

Tak (używam ApplicationLaunchera)
119 (77.3%)
Nie (nie używam, mam odblokowane moje Mio programem MioPocket)
22 (14.3%)
Nie (używam standardowej aplikacji dostarczonej z urządzeniem)
13 (8.4%)

Głosów w sumie: 154

Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)

  • 519 Odpowiedzi
  • 365185 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #270 dnia: Wrzesień 04, 2008, 12:19:25 »
KTOS ROZWIAZAŁ PROBLEM Z TT7 NA MIO 200PL? DA SIE URUCHOMIC?

Dołączam się do pytania. Jeśli jest ktoś kto wie jak to zrobić, bądź portrafi i ma chęć "pokombinować" to wielka prośba o pomoc.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #271 dnia: Wrzesień 04, 2008, 12:51:44 »
A czy możecie mi powiedzieć skąd ściągnąć skórki do AM5.0.5? Albo przynajmniej powiedzcie w jaki sposób zmienia się rodielczośc skórek.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #272 dnia: Wrzesień 04, 2008, 12:55:31 »
Zainspirowany tym tematem postanowiłem sam napisać podobny program z wyglądu przypominający:

i teraz moje pytanie ;)
o czym pamiętać pisząc taką aplikacje? czym więcej info zbiorę tym lepiej :) Na razie wkuwam dokumentacje .NET Compact Framework :) przyzwyczajony jestem do pełnej wersji :P (poprastu sprawdzam co jest a czego nie ma ;) )
Dodam że skupię się głównie na modelu mio moov 200 ;) chyba że najdzie mnie ochota i napiszę wersję która dostosuje się niezależnie od rozdzielczości ;)

*

Offline robertsosna

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • MIO MOOV 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #273 dnia: Wrzesień 04, 2008, 16:15:07 »
Zainspirowany tym tematem postanowiłem sam napisać podobny program z wyglądu przypominający:

i teraz moje pytanie ;)
o czym pamiętać pisząc taką aplikacje? czym więcej info zbiorę tym lepiej :) Na razie wkuwam dokumentacje .NET Compact Framework :) przyzwyczajony jestem do pełnej wersji :P (poprastu sprawdzam co jest a czego nie ma ;) )
Dodam że skupię się głównie na modelu mio moov 200 ;) chyba że najdzie mnie ochota i napiszę wersję która dostosuje się niezależnie od rozdzielczości ;)

bardzo ciekawie wyglądający ,popieram i czekam także na skorki na wyswietlacz 4,3

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #274 dnia: Wrzesień 04, 2008, 16:31:36 »
o czym pamiętać pisząc taką aplikacje? czym więcej info zbiorę tym lepiej :) Na razie wkuwam dokumentacje .NET Compact Framework :) przyzwyczajony jestem do pełnej wersji :P (poprastu sprawdzam co jest a czego nie ma ;) )
Dodam że skupię się głównie na modelu mio moov 200 ;) chyba że najdzie mnie ochota i napiszę wersję która dostosuje się niezależnie od rozdzielczości ;)

Suuper ...Zalecenia:
- zostaw uklad konfiguracji wygladu panelu tak jak jest (czyli kazdy ekran w innym pliku konfiguracyjnym)
- uzywaj sciezek wzglednych
- zrob katalog Skins i podkatalogi 320x240 oraz 480x272
- uzyj dodatkowej opcji w konfiguracji glownej "skin"= ktora bedzie wskazywac na katalog ze skorkami (odpowiednia skorke)
- rozszerz mozliwosci konfuguracyjne ustawianie czasu (np z GPS)
- mi sie nie udalo ale moze sie dowiesz jak odpalic klawiature na Mio
- jako ze MortScript jest bardzo uzyteczny zalecam udostepnienie ladowania go do pamieci po starcie (moze to byc konfigurowalne) jak jest zaladowany to mozna odpalac kazdy skrypt napisany w tym jezyku (obejdzie sie bez pliku au.exe ktory wywoluje MortScript'a z tego samego katalogu) przez co wszystkie skrypty u mnie nazywaja sie tak samo :) i kazdy jest w oddzielnym katalogu z kopia biblioteki Tak ze mozesz  zaoszczedzic miejsce


Nie wiem co jeszcze ... jesli sie zdecydowales zeby cos takiego pisac to chyba wiesz czego tu Ci brakuje (chyba ze w ramach warsztatow z .NET :)
Polecam jeszcze lekture http://www.ultimatelaunch.de/download/SystemInformation1.6.pdf - po niemiecku ale dla chcacego nie ma nic trudnego


Napisane: Wrzesień 04, 2008, 16:26:25

bardzo ciekawie wyglądający ,popieram i czekam także na skorki na wyswietlacz 4,3


Jesli chodzi o skorke to nic prostszego ...przeciez zalaczony tu screen wlasnie jest skorka :)
skorka MioPocket ...wiec zaciagasz miopocket (najnowsza chyba 2.5 ) i extraktujesz skorke ktora ci sie podoba po czym
wrzucasz do ApplicationLaunchera i masz Ot cala filozofia
Ja mysle ze kolega kazio0 piszac "postanowiłem sam napisać podobny program"  mial na mysli engine "silniczek" a nie skorke
bo to to sie robi w 20 min (max) sciagajac z MioPocket (z zalaczonego obrazka)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2008, 22:23:11 wysłana przez Limak74 »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #275 dnia: Wrzesień 04, 2008, 19:44:05 »
1.mam pytanie dotyczące pliku main.ini. Jeżeli nie chcę by wyświetlała sie bitmapa "BackgroundBitmap = ..\background.bmp" to co należy wpisać?
2.do czego służy przycisk Bluetooth, u mnie nic się nie dzieje
3.do czego służy przycisk  z telefonem? na mio nie mogę znaleźć takiego pliku
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2008, 20:50:25 wysłana przez Robert1603 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #276 dnia: Wrzesień 04, 2008, 21:46:31 »
Dzięki Limak74 tak myślałem że twoje wypowiedzi najbardziej mi pomogą ;) i już mam trochę pomysłów ;) w chwili obecnej czekam na listonosza z mio moov 200 i muszę się zapoznać z możliwościami wszystkich(no może większości :p) bibliotek systemu jak i miomap ;) bo wiele funkcji jest już pewnie napisanych więc czemu z nich nie korzystać ;)

a z możliwościami .NET Compact Framework musiałem się zaznajomić bo zawsze albo pisałem aplikacje okienkowe dla Wina albo multiplatformowe ale zawsze używając pełnego .NET Frameworka :)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #277 dnia: Wrzesień 04, 2008, 22:47:03 »
1.mam pytanie dotyczące pliku main.ini. Jeżeli nie chcę by wyświetlała sie bitmapa "BackgroundBitmap = ..\background.bmp" to co należy wpisać?
2.do czego służy przycisk Bluetooth, u mnie nic się nie dzieje
3.do czego służy przycisk  z telefonem? na mio nie mogę znaleźć takiego pliku

1) utworz plik o wumiarze 1x1 pixel i podstaw go w miejsce background.bmp (niestety z tego co pamietam to podklad musi byc chocby taki zminimalizowany)
2) Bluetooth uruchamia servisy BT MioBT i MioBT_Core (oczywiscie jesli sciezka jest dobra i jesli Twoj Mio ma Bluetooth'a)
3) jesli nie masz sciezki do pliku to nie masz mio z BT :( - sorry nie bedzie dzialac - ale moze masz inna wersje mio z BT wtedy sprobuj podstawic plik z paczki (patch'a) dla BT - plik nazywa sie GetBT_UI.exe - bedzie Ci uruchamial interface telefonu (na wiekszosci modeli z BT dziala)
Napisane: Wrzesień 04, 2008, 22:30:23
Dzięki Limak74 tak myślałem że twoje wypowiedzi najbardziej mi pomogą ;) i już mam trochę pomysłów ;) w chwili obecnej czekam na listonosza z mio moov 200 i muszę się zapoznać z możliwościami wszystkich(no może większości :p) bibliotek systemu jak i miomap ;)

Troche szkoda ze nie masz wersji 330 lub 360 lub 370 :( Mio200 jest bardzo ograniczona (okrojona) Wyzej w tym watku znajdziesz posty ze ludzie nie moga zainstalowac TT7 z powodu braku odpowiednich bibliotek. Dla mnie to rejestr WinCE to czarna magia i nie za bardzo sie orientuje jak odblokowac klawiaturke tzn dzialaja kursory dla programowej klawiatury i Home/End ale nie wpisuje znakow Napisalem do Osprey'a - autora MioPocket'a - ale nie odpisal - widocznie c720 nie ma takich problemow ale powinno sie dac bo niektorzy ludzie tutaj napisali ze da rade uzyskac wpisywanie znakow po odblokowaniem MioPocketem wiec trzeba szukac tego sposobu albo rozgryzac MioPocketa. Ja sie poddalem po paru godzinach ..nic nie znalazlem w MioPocket coby to odblokowywalo (ale nie szukalem moze zbyt dokladnie) Ktos na tym forum z doswiadczeniem pod WinCE bedzie mile widziany Ja glownie programuje na Linux'a a ostatnie zabawy z VB  to mialem z 8-9 lat temu :) - swieza krew z pewnoscia wniesie wiele dobrego. Jestes pelen zapalu! to dobrze czekamy na prototyp (obiecuje testowac) - Tylko pamietaj ze watek ten powstal po to zeby nie zmieniac rejestru. na stale !!! (W Mio nie jest mozliwy - hard reset -!! wiec ostroznie ) - Co prawda sa jakies sposoby rozladowanie bterii lub/i podlaczanie odlaczanie USB tak aby zwisl i to podobno resetuje ale nie jest ot latwe i z pewnoscia producent tego nie przewidzial. Slyszalem o gosciu co odlutowal wewnetrzna baterie i tez nie pomoglo wiec radze uwazac ze zmianami ROM'u a jesli to mozliwe to uniknac ich

wiec proponuje zmiany rejestru dokonywac w RAM a nie ROM i jesli to mozliwe konfiguracje trzymac w plikach tekstowych moze byc XML albo po prostu taka prosta struktura jak w plikach ini ApplicationLauncher'a jak chcesz. XML jest mniej przejrzysty dla wiekszosci smiertelnikow ale dla programistow bardziej czytelny.
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #278 dnia: Wrzesień 05, 2008, 19:58:02 »

1) utworz plik o wumiarze 1x1 pixel i podstaw go w miejsce background.bmp (niestety z tego co pamietam to podklad musi byc chocby taki zminimalizowany)
2) Bluetooth uruchamia servisy BT MioBT i MioBT_Core (oczywiscie jesli sciezka jest dobra i jesli Twoj Mio ma Bluetooth'a)
3) jesli nie masz sciezki do pliku to nie masz mio z BT :( - sorry nie bedzie dzialac - ale moze masz inna wersje mio z BT wtedy sprobuj podstawic plik z paczki (patch'a) dla BT - plik nazywa sie GetBT_UI.exe - bedzie Ci uruchamial interface telefonu (na wiekszosci modeli z BT dziala)
Napisane: Wrzesień 04, 2008, 22:30:23

Mam Mio Moov 360 zakupiony parę dni temu. Jeżeli byłbyś tak uprzejmy to o co chodzi z tymi serwisami. Czyli jak włącze Mio to bluetooth jest nieaktywny i dopiero naciśnięcie tej ikonki blue.... powoduje zainicjowanie tej usługi?Czy odwołanie musi byc do pliku MioBT czy MioBTCore? Co do tego pliku GetBT_UI to faktycznie odwołanie do niego spowodowało uruchomienie telefonu. Z tego wynikia że jedna 360 jest nierówna innej 360-ce
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2008, 20:02:20 wysłana przez Robert1603 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #279 dnia: Wrzesień 08, 2008, 05:06:52 »
Witam.

Mam taką prośbę:
czy mógłby ktoś z posiadaczy moov 200 sprawdzić czy mu odpali  AutoPilot pobrany z tąd:

http://rapidshare.com/**
http://rapidshare.com/**
Ja odpalam ten program bezinstalacyjny za pomocą TotalComandera i niby Autopilot się ładuje ale trwa to ze 2-3 sek. i powraca mi znowu TotalComander.
Nie wiem w czym tkwi problem? - powinno niby wszystko chodzić a jednak nie chodzi.
Oczywiście posiadaczy 300-setek też proszę o sprawdzenie i podzielenie się uwagami.

dzięki i pozdr.

proszę nie podawać linków do pirackiego softu /ziele

 linki do pirackiego oprogramowania.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2008, 11:12:21 wysłana przez ziele »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #280 dnia: Wrzesień 08, 2008, 10:57:03 »
Załadowałem na kartę i z Comandera odpaliłem i śmiga , tylko spróbuję dorobić ikonę aby mieć na wierzchu.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #281 dnia: Wrzesień 08, 2008, 13:52:19 »
Witam wszystkich ..

Mam ten sam problem co Walbot , mapka ( AutoPilot ) zaczyna sie ladowac.. po czym wraca do pulpitu - bez zadnego bledu.

Jezeli ktos mialby jakis pomysl jak AP uruchomic ( na mio moov 200 ) .. prosze pisac.

btw. w logach znalalzem cos takiego ( moze to pomoze zlokalizowac problem ) :

Cytuj
ERR Exception thrown: .\src\Doc.cpp(26)

ERR Exception stlp_std::exception& exception caught: .\src\main.cpp(405) message:'mapFactor exception: Can't parse file '\Storage Card\AutoPilot v7.2.57\idc.bxf''

dodam jeszcze, ze mape probowalem odpalic zarowno z Storage Card jak i My Flash Disk.

Pozdrawiam.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #282 dnia: Wrzesień 08, 2008, 15:20:44 »
Mam MIO200 i wgrany Laucher o ten
http://gps.komputery.slupsk.pl/
Następnie na kartę SD wgrałem mapę Autopilot z linków Walbot i wszystko śmiga oczywiście z Total Comandera ale spróbuje zrobić skrót na głównym pulpicie

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #283 dnia: Wrzesień 08, 2008, 20:20:51 »
Witam mam problem z AM 5 zainstalowalem zgodnie z istr. ale wyskakuje mi komunikat "nie znaleziono skorek dla rozdzielczosci 480-272"co ztym fantem zrobic prosze o podanie tropu pozdrawiam

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #284 dnia: Wrzesień 09, 2008, 13:35:28 »
@Limak74:
Głęboki ukłon w Twoją stronę :)
Właśnie zainstalowałem bez żadnych kłopotów Application Launcher'a.
Świetna sprawa!

Wieczorem będę instalował AM, muszę tylko kupić odpowiednie SD.

Mam jednak jedno pytanie - próbowałem zainstalować MiploSync aby pobrać POI dla AM i niestety instalacja się nie powiodła. Dostałem komunikaty, że niektóre pliki nie zostały skopiowane.
Czy jest na to jakiś sposób?

Dodatkowo, MiploSync wymaga podania ID i hasła - jak to zrobić bez klawiatury??

Pozdrawiam
Darek

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #285 dnia: Wrzesień 09, 2008, 16:08:13 »
Odnosnie AutoPilota:

Sytuacja jest o tyle dziwna .. ze:
- na Mio Moov 200 wersja z mapa Europy ( 1GB pamiec wew. ) mapa nie odpala - wylacza sie tak jak pisalem wyzej.

- na Mio Moov 200 wersja z mapa Polski ( 200 MB pamiec wew. ) mapa smiga bez problemu :D wystarczy folder z AP wrzucic na SD i juz ..

osobiscie sprawdzilem ..

o co kaman ?  :)

Pozdrawiam.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 09, 2008, 23:15:34 »
Odnosnie AutoPilota:

Sytuacja jest o tyle dziwna .. ze:
- na Mio Moov 200 wersja z mapa Europy ( 1GB pamiec wew. ) mapa nie odpala - wylacza sie tak jak pisalem wyzej.

- na Mio Moov 200 wersja z mapa Polski ( 200 MB pamiec wew. ) mapa smiga bez problemu :D wystarczy folder z AP wrzucic na SD i juz ..

osobiscie sprawdzilem ..

o co kaman ?  :)

Pozdrawiam.


właśnie... o co chodzi??

jaka może być różnica pomiędzy tymi modelami....???

przecież są to 200-setki

zrozumiałbym gdyby komuś chidziło na np.360 a na 200 nie - bo tak mamy z TomTomem.

ja akurat chyba mam pecha bo mam 200 z 1Gb flashem  :(

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 13, 2008, 09:43:47 »
Czesc :) mam pytanko, bo przerobilem sobie moov 200 przy uzyciu system information, pozmienialem ustawienia rozdzielczosci, bo troche nei pasowalo bo bylo 480x272,

Automape ktora mialem zainstalowana na pc skopiowalem na karte sd, z main.ini zmienilem sciezke dostepu do automapy na \storage card\automapa\wceAm.exe

problem jest taki ze jak klikam na odpalenie AM to wyskakuje blad:

Automapa EU WCE
Nie powiodła sie proba
uruchomienia modułu
Dane
Rozdzielczosc ekranu
(CXxCY): 320x240

miomap po przerobce chodzi bez problemu.

Co mam zrobic zeby odpalic ta AM?


Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 13, 2008, 10:30:19 »
Tu jest opis, jak instalować AM m.in. na Mio: http://www.automapa.pl/?PEI=38149&article_id=80896
Czy robiłeś instalację w ten sposób?

D.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 13, 2008, 17:18:22 »
SPRAWDZ  nazwe automapa   musi miec taka sama nazwe wazne tez sa wielkosci liter

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 13, 2008, 20:16:55 »
Dziala :) THX

Tylko jak jeszcze zrobic z tym OFF, bo jak przelacze na off to nie wylacza jej, tylko tak jakby wygaszalo ekran, bo po  wlaczeniu na ON dalej jest poprzedni ekran, zalaczony program....

przy miomap, backlight i am mam QuitOnExecute = no

czy cos jeszcze mam dac?

2 problem z godzina... w windowsie jest ok i miomap, a w AM jest godzina do przodu... da sie z tym tez cos zrobic ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2008, 00:29:03 wysłana przez marek602 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 14, 2008, 19:25:45 »
dajcie link do 3Xnawigacja od Limaka czyli panel z trzema nawigacjami
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2008, 13:39:16 wysłana przez perkoz »

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 14, 2008, 21:55:22 »
witam
czy można obejrzeć na mio moov 360 filmy z rozszerzeniem "rmvb", a jeśli tak ,to co trzeba dodać aby to "grało",muzyka  w różnych formatach jest odtwarzana ,ale filmy...jeśli ktoś wie ,proszę o odpowiedź,pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2008, 21:58:06 wysłana przez turel »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 15, 2008, 19:47:30 »
dajcie link do 3Xnawigacja od Limaka czyli panel z trzema nawigacjami

Wszystko jest w tym temacie. Przyłóż się choć trochę a nie tylko "dajcie..."

Pozdrawiam

*

Offline Payti

  • 10
    • http://payti.one.pl/forum
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 16, 2008, 20:38:16 »
Witam,
przymierzam się do zakupu MIO Moov 360 i mam pytanie czy ktoś z kolegów testował także na MIO Moov 360 Garmin Mobile XT np. stąd -> http://www******************** oraz inne programy jak Autopilot, MapaMap czy także działają?

Generalnie chciałem zapytać także @Limak74 czy byłaby możliwość np. dorobienia do Application Launchera opcji/ikony wyjścia do OS Win CE 5.0 jak np. tutaj na screenach -> http://*******************************

Oraz trzecie pytanko czy wersja na pierwszej stronie w pierwszym wątku Application Launchera zawiera już wszystkie poprawki opisane w całym wątku czy trzeba kroczek po kroczku aktualizować wg postów?

Pozdrawiam,
 Linki do PIRACKICH wersji oprogramowania nawigacyjnego! (OleYek)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 21:37:18 wysłana przez OleYek »

mio moov 200 - limak74 i inni
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 17, 2008, 00:02:29 »
Witam pobralem twoj program ze strony http://gps.komputery.slupsk.pl/, w gps pokazuje mi wersje 10.10.2008. Mam pytanie  czy to wersja z wszystkimi poprawkami? i czy moglbys mi podac link jakbys dodal jeszcze mozliwosc ikony tom tom-a
a rozumiem ze automape mam dac do folderu przez siebie samego stworzonego w program files bo tam nic nie ma o auto mapie

Prosze o odp samego limaka i was;) bo juz sam nie wiem jaka mama wersje.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 01:00:57 wysłana przez k.pro »

*

anarom

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 20, 2008, 14:06:17 »
Załadowałem Launcher do Mio mov 200 ,wrzuciłem na SD bezinstalacyjną mapę Europy 5.0 . wszystko ok , ale nie mogę złapać sygnału Gps , jestem laikiem w tych sprawach , na oryginalnym panelu Mio mam sygnał ,co to morze być ? z góry dziękuję za odpowiedz .

Już sobie poradziłem , zmieniłem w ustawieniach port auto na port com2 ,oraz prędkość odczytu 57600 bps i śmiga.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2008, 14:58:26 wysłana przez anarom »

*

anarom

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 20, 2008, 19:34:21 »
Mam pytanie , banalne ale nie wiem jak mam usunąć na stałe z Automapy moje poprzednie trasy z menu: historia,ulubione,adresy ?,chciałbym usunąć wszystkie poprzednie miejscowości.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2008, 21:00:15 wysłana przez anarom »

*

anarom

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 21, 2008, 09:53:48 »
Mam pytanie , banalne ale nie wiem jak mam usunąć na stałe z Automapy moje poprzednie trasy z menu: historia,ulubione,adresy ?,chciałbym usunąć wszystkie poprzednie miejscowości.

OK już wiem.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 21, 2008, 11:04:52 »
 Witam serdecznie.
 
Udało mi się pchnąć troszke  projekt Limaka74  do przodu.
Odkryłem sposób na zamykanie MioMap2008.

W folderze programu znajduje się plik MioMap.ini

Zawartość pliku w MioMoov200Pl:

[Main]
Captionless=1
Screen=WQVGA
ShowPOIShortcuts=0
SaveTimeZone=1

MapDir=\My Flash Disk\Program Files/MioMap
Map=poland_em_200804.cpf
[Navigation]
NMEA=

[Advisor]
language=21
gender=0

time_format=0
unit=0
[GPS]
Found=vsp1:,57600,8N1,none

[List]
buttons=0


Aby w menu aplikacji pojawiła się opcja "wyjście" należy w  sekcji  [Main] dodać linie:
ShowExit=1
Więc zawartość naszego MioMap.ini będzie miała postać:
[Main]
Captionless=1
Screen=WQVGA
ShowPOIShortcuts=0
SaveTimeZone=1
ShowExit=1

MapDir=\My Flash Disk\Program Files/MioMap
Map=poland_em_200804.cpf
[Navigation]
NMEA=

[Advisor]
language=21
gender=0

time_format=0
unit=0
[GPS]
Found=vsp1:,57600,8N1,none

[List]
buttons=0

Istnieją jeszcze inne dodatkowe opcje dla tej sekcji np.
consider_green_line=1
SunsetAngle=5
warning_on_wakeup=1

auto_zoom_max=2
auto_zoom_delay=5

analizę tych ustawień pozostawiam dla zainteresowanych



Wielkie podziękowania dla Limak74
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2008, 11:38:59 wysłana przez canislupus74 »