ROM Ansar'a - nie działa klawiatura Mio A702

  • 2 Odpowiedzi
  • 1632 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline palmax

  • *
  • 60
  • Sprzęt: Mio A702
ROM Ansar'a - nie działa klawiatura Mio A702
« dnia: Wrzesień 17, 2010, 15:14:05 »
Witam, jak w temacie. Wie ktoś jak uaktywnić działanie klawiatury numerycznej w nowym romie Ansar'a? Klawiatura działała tylko wtedy gdy miałem zainstalowaną aplikację PhonEX - niestety musiałem ją wywalić bo w trakcie przychodzących połączeń telefon wariował i zawieszał się.

*

barth666

Odp: ROM Ansar'a - nie działa klawiatura Mio A702
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2010, 20:29:40 »
ja też w jednym z jego romów nie mogłem odpalic sprzetowej klawiatury(mio keyboard)... , rozwiązanie: zainstaluj sobie Omarket, i tam masz mnóstwo wygodnych ekranowych klawiatur.

*

Offline palmax

  • *
  • 60
  • Sprzęt: Mio A702
Odp: ROM Ansar'a - nie działa klawiatura Mio A702
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2010, 12:44:45 »
Witam, eksperymentowałem z różnymi romami. Głównie chodziło mi o fakt, że byłem słabo słyszalny (lipne wzmocnienie mikrofonu). W romie Ansara był taki fajny programik, który powodował, że mikrofon zbierał idealnie. Niestety bateria na tym romiku wytrzymywała max. 1 dzień albo i nie. W końcu przeszedłem na romik Elmiego 6.5 (działa znacznie szybciej niż 6.1). Dograłem programik do mikrofonu i problem rozwiązany. Niestety ten romik ma tez swoje wady a jakie to wiecie. Pewnie nie doczekamy sie poprawek - a szkoda, bo A702 to dosc fajny sprzęcik.
Taka mała dygresja: wczoraj bawilem sie Samsungiem Galaxy i9000 z GPS. Jest na Androidzie. Zainstalowałem TomToma i ......... chodzi zajeb....e. Jestem w szoku - w pozytywnym tego słowa znaczeniu.