PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Mitac / Mio => Wątek zaczęty przez: 4maly w Czerwiec 03, 2007, 18:33:45
-
Witam wszystkich.
Mam takie pytanko gdzie mozna wlaczyc podswietlenie klawiszy gdy ktos do ciebie dzwoni. Dodam ze mam mio a701 i nigdzie nie znalazlem opcji aby to wlaczyc. Chodzi dokladnie o to ze jak ktos do mnie dzwoni wlacza sie ekran ale klawisza sa wylaczone i jak jest ciemno to nie wiadomo w co trafic :)
Z gory dziekuje za pomoc.
-
wiadomo w co trafić - klawisze są bardzo duże i umiejscowione intuicyjnie. taki gadżet jak podświetlanie w czasie dzwonienia nie jest tu potrzebny, więc go po prostu nie ma
-
Kurde są duże to fakt, ale mi sie ze sie kiedyś zastanawiałem gdzie one są :) no i po wzroku trafiłem. Wiec jakby była ich podświetlenia to chetnie ja poznam a jeżeli jej niema to trudno.
Pozdro