Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x

  • 75 Odpowiedzi
  • 11090 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Alwarez

  • **
  • 239
  • iPhone 4S
Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 14, 2006, 11:23:15 »
wrzuć wszystko na główna scieżke karty.
pozdrawiam
Al

Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 14, 2006, 13:10:08 »
dziekuje  Ci bardzo nie zajarzylem ze root to glowna sciezka po prostu nie dopatrzenie

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 14, 2006, 13:11:37 »
No i polecam raczej r55 niż r51.

Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 14, 2006, 13:43:27 »
Cytat: "6nt"
No i polecam raczej r55 niż r51.


chetnie lecz nie moge z tej podanej strony sciagnac jestem troche w tych sprawach noga wiec wybaczcie za lamerskie pytania jak to tam sciagnac moze na moj gps cos nowy r pomoze

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 14, 2006, 15:41:58 »
no... ja ściągnąłem normalnie... i bezproblemowo. Jak pamiętam, to zadnych tricków nie stosowałem.

Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 14, 2006, 16:22:53 »
All download slots (600) assigned to your country (China) are in use.
Please try again later.
wiecznie to z jakiego nie nadaje ip to nie wpuszczaja
moze masz ten plik wjakis sposob sie dogadamy i mi udostepnisz
moje gg 2583890 prosze o kontakt

Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 14, 2006, 16:26:14 »
Kurde jak zmienilem z r.45 na r51 pokazuje ze to tel mio 700
jak chcem procka zmienic na automat to nie chce wyskakuje okno ze nie mozna? czy wy tez tak mieliscie czy to wporzadku ? no i bateria zaczela sie grzac

Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 14, 2006, 18:13:11 »
Cytat: "toledo"
All download slots (600) assigned to your country (China) are in use.
Please try again later.
wiecznie to z jakiego nie nadaje ip to nie wpuszczaja
moze masz ten plik wjakis sposob sie dogadamy i mi udostepnisz
moje gg 2583890 prosze o kontakt


musisz próbować, wkońcu się zwolnią i będziesz mógł ściągnąć

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 15, 2006, 00:51:48 »
Cytat: "toledo"
All download slots (600) assigned to your country (China) are in use.
Please try again later.
wiecznie to z jakiego nie nadaje ip to nie wpuszczaja
moze masz ten plik wjakis sposob sie dogadamy i mi udostepnisz
moje gg 2583890 prosze o kontakt


Mam te pliki, ale kłopot w tym, że razem mają ponad 50 MB. Jak Ci to przesłać? A może pdaclub ma jakieś przestrzenie do wymiany plików tego typu?

Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 15, 2006, 01:18:19 »
Mysle ze ten adres wam pomoze

Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 15, 2006, 22:26:03 »
witam
na poczatku chcialem podziekowac adminowi ze mi ip przyblokowal choc to nie moj ale jest zblokowany i to za jedno zapytanie o numery cracki itp no trudno nie czytalem regulaminu moja wina lecz napisalem przeprosiny oraz prosbe o odblookowanie bo mi glupio jak z tego ip ktos bedzie chcial wejsc bez odpowiedzi szkoda wiec z calym szacunkiem wolny kraj i bede pisal co bede chcial niech sobie blokuje ipki
..........................................................................................................
podziekowania dla ludzi ktorzy daja tak cenne rady i pisza o nich wiec po paru dniach zabawy z mio 701 taz sie podziele swoimi odczuciami i tym co zrobilem
pierwsze moje kroki to zmiana r45 na r51 i nastepnie r54 i na dzien dzisiejszy pracuje na r54 chodzi wporzadku jedynie sie zawiesza gdy wgram zly program badz zle ustawie tramsmisje gps jak wszystko jest poustawiane jak nalezy to chodzi wspaniale wgrane mam programy automapa polski cala 3,9,3 xl oczywiscie sciagnieta z neta razem z crakiem nie kupuje za taka fure pieniedzy czegos co jest ogolnie dostepne za darmo tym brdziej ze koszt jest przesadzony za 200zl moze bym sie skusil mapka chodzi wspaniale dokladnie nie gubi sygnalu sygnal mocny transmisja ustawiona na 57600  jestem zadowolony nastepnie tomtom takze jak wyzej opisane te same odczucia cala europa testy robilem na 200km  roznica predkosci co do samochodu 5km/h mozliwe ze zawyza w aucie spolszczenie tez wgrane jeszcze nie rozpracowane 14dniowa wersja
co do winfast nawigator to musze stwierdzic ze bardzo pomocny program do kontaktu map z gpsem przestawia widocznie parametry orginalne sa sirf i tak on to widzi dlatego gps na mapach sie nie zalancza po zmianie na nmea wszystko chodzi jak nalezy
jezeli odkryje jakies znaczace nieprawidlowosci uwagi badz cos nowego bede mogl przekazac napewno napisz to z mojej strony
chcialem prosic o ile ktos wie i juz z tym sie bawil jak uruchamiac wybieranie glosowe nagrywam zapisuje i nic nie wybiera moze ktos juz to stestowal to moglby po chlopsku opisac z gory dzieki

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 16, 2006, 11:42:26 »
Ja stosowałem - działa zgodnie z instrukcją, tzn. przyciskam przez kilka sekund przycisk głośności i już. Działa.

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 16, 2006, 11:56:32 »
Cytat: "toledo"
wgrane mam programy automapa polski cala 3,9,3 xl oczywiscie sciagnieta z neta razem z crakiem nie kupuje za taka fure pieniedzy czegos co jest ogolnie dostepne za darmo tym brdziej ze koszt jest przesadzony za 200zl moze bym sie skusil


tomtom takze jak wyzej opisane

spolszczenie tez wgrane jeszcze nie rozpracowane 14dniowa wersja


Sie dziwisz że bana dostałeś, nie zdziwie sie jak znowu dostaniesz...

Po ch*** się chwalisz skąd co masz. Wk***** całą masę ludzi która jednak wydała ponad 1.000zł na softy. Najbardziej podpadasz tym że chcesz nawet spolszczenie zcrackować które kosztuje aż 50zł. Wydałes na sprzęt ponad 2.000 a 50zł nawet chcesz ukraść. Debil jesteś i tyle.

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 16, 2006, 12:06:23 »
Ja stosowałem - działa zgodnie z instrukcją, tzn. przyciskam przez kilka sekund przycisk głośności i już. Działa.

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 16, 2006, 13:45:47 »
Cytat: "radoskur"


Sie dziwisz że bana dostałeś, nie zdziwie sie jak znowu dostaniesz...

Po ch*** się chwalisz skąd co masz. Wk***** całą masę ludzi która jednak wydała ponad 1.000zł na softy. Najbardziej podpadasz tym że chcesz nawet spolszczenie zcrackować które kosztuje aż 50zł. Wydałes na sprzęt ponad 2.000 a 50zł nawet chcesz ukraść. Debil jesteś i tyle.


Radoskurze - zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, zresztą pisałem to (choć nieco deliktanie) do tego Kolegi powyżej. Nie chcę stosować tu "gadki umoralniającej", ale chyba, poza ograniczeniami regulaminowymi, nawet nie wypada pisać o takich rzeczach otwarcie. To, jak (za przeproszeniem) z puszczeniem bąka w towarzystwie - raczej rzecz wstydliwa. Ja się nie chwalę co i jak "spiratowałem", choć przez jakiś czas wykorzystywałem również piraty (po sprawdzeniu albo wywalam, albo kupuję oryginały -  tak zrobiłem ze spolszczeniem, którego nie stosuję, bo mi nie potrzebne). Inną zupełnie rzeczą są absurdalne często ceny softu. To jednak nie usprawiedliwia kradzieży (choć ją wyjaśnia) i nadal pozostaje to kwestią nie do publicznego chwalenia się.

Tyle mojego "głosu w dyskusji" na ten temat. Banan oczywiście w pełni był (i pozostaje, niestety kolego Toledo, mimo Twojej szczerej wypowiedzi) zasłużony.

Mio A701 nowy rom R55 z Aku 2.x
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 19, 2006, 11:33:48 »
Cytat: "6nt"
Cytat: "radoskur"


Sie dziwisz że bana dostałeś, nie zdziwie sie jak znowu dostaniesz...

Po ch*** się chwalisz skąd co masz. Wk***** całą masę ludzi która jednak wydała ponad 1.000zł na softy. Najbardziej podpadasz tym że chcesz nawet spolszczenie zcrackować które kosztuje aż 50zł. Wydałes na sprzęt ponad 2.000 a 50zł nawet chcesz ukraść. Debil jesteś i tyle.


Radoskurze - zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, zresztą pisałem to (choć nieco deliktanie) do tego Kolegi powyżej. Nie chcę stosować tu "gadki umoralniającej", ale chyba, poza ograniczeniami regulaminowymi, nawet nie wypada pisać o takich rzeczach otwarcie. To, jak (za przeproszeniem) z puszczeniem bąka w towarzystwie - raczej rzecz wstydliwa. Ja się nie chwalę co i jak "spiratowałem", choć przez jakiś czas wykorzystywałem również piraty (po sprawdzeniu albo wywalam, albo kupuję oryginały -  tak zrobiłem ze spolszczeniem, którego nie stosuję, bo mi nie potrzebne). Inną zupełnie rzeczą są absurdalne często ceny softu. To jednak nie usprawiedliwia kradzieży (choć ją wyjaśnia) i nadal pozostaje to kwestią nie do publicznego chwalenia się.

Tyle mojego "głosu w dyskusji" na ten temat. Banan oczywiście w pełni był (i pozostaje, niestety kolego Toledo, mimo Twojej szczerej wypowiedzi) zasłużony.


CHCIALEM przeproscic jezeli kogos urazilem wiec przepraszam
Kierowalem sie innymi pobudkami nie by kogos wkurzyc badz pokazac jaki jestem zlodziej bo to nie jest zlodziejstwo lecz korzystanie z dobr dostepnych na internecie na moje usparawiedliwienie powiem tyle ze ciezko zbieralem na mio 701 do tego w abonamencie wziolem tel ktory sprzedalem by do tego dolozyc a na programy drugie tyle juz by mnie nie bylo stac moze i ktos powie jak nie stac to nie kupuj lecz ja zbieralem na to 4 miesiace i to na polowe na druga tak jak juz pisalem uzyskalem z telefonu i nie wyobrazam sobie zebym mial znowu drugie okolo pol roku zbierac na programy by z tego korzystac ceny nie adekwatne do zarobkow czesto ciezko pracujac wiec uznalem ze moze jest wiecej osob potrzebujacych taka wiedze co i gdzie pomylilem sie i wiecej o pitatach juz nie wspomne
na uspokojenie powiem ze nie korzystam z polszczenia z uwagi na obeznanie sie z tym pda oraz spolszczenie spowalnia system to umnie akurat jest odczuwalne