Iconsoft PhoneX v. 2.2 Mio A702

  • 3 Odpowiedzi
  • 2274 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline palmax

  • *
  • 60
  • Sprzęt: Mio A702
Iconsoft PhoneX v. 2.2 Mio A702
« dnia: Wrzesień 23, 2010, 09:36:55 »
Witam, czy jest ktoś kto używa tego programu? Ja mam z nim problem. Otóż po zainstalowaniu gdy naciskam przyciski numeryczne telefonu odpala mi się klawa Phonex ( i tak ma być). Ale po jakimś czasie gdy robię to samo, to już włącza się telefon systemowy. Tak samo dzieje się przy połaczeniach przychodzących (najpierw PhoheX a po czasie już systemowy telefon). Czy jest jakiś myk żeby w cholerę wyłączyć telefon systemowy i żeby PhoneX przejął całkowicie kontrolę nad telefonem? W ramach wyjaśnienia: Próbowałem wszystkich możliwych ustawień w programie. Dzieje się to na wszystkich możliwych ROMach (Elmiego i Ansara). Czasami jest tak, że gdy ktoś dzwoni to telefon się zawiesza (dzwonek i wibra działąją przez cały czas ale nie mogę odebrać rozmowy).

*

Offline k100pr

  • 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: honor 10
Odp: Iconsoft PhoneX v. 2.2 Mio A702
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2010, 11:38:21 »
Czy zaznaczona jest opcja "Wyłącz telefon WM"?. Wtedy standardowy program windowsa nie powinien obsługiwać połączeń. Można także zaznaczyć "Uruchom przy starcie Windows", wtedy Phoneex uruchomi się automatycznie po każdym softreset lub wyłączeniu telefonu.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2015, 10:30:39 wysłana przez k100pr »
mitsubishi trium aria > siemens c65 > sony ericsson k310i > mio a702 > samsung GT-S5660 gio > huawei ascend 620s > honor10

*

Offline palmax

  • *
  • 60
  • Sprzęt: Mio A702
Odp: Iconsoft PhoneX v. 2.2 Mio A702
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2010, 12:04:20 »
Zaznaczona jest opcja Wyłącz Telefon WM. Próbowałem wszystkiego. Uruchom przy starcie Windows też jest. Problem jest taki, że po kilku minutach (czas jest rózny i nie wiem od czego zależy) jakby Phonex się "usypiał". Jak dzwoni telefon to najpierw wyświetla się ten śmieszny panelik nadchodzącego połączenia (telefon wciąż dzwoni) a po chwili dopiero dialer Phonex. Jak mam szczęście to zdąże odebrać połaczenie o ile oczywiście mi się nie zawiesi telefon.
Więc jak w cholerę wywalić (może w rejsstrach) telefon systemowy?

*

Offline k100pr

  • 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: honor 10
Odp: Iconsoft PhoneX v. 2.2 Mio A702
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2010, 16:04:23 »
To tak, nie wiem co może powodować takie problemy. Kilka razy robiłem HR i później instalowany był PhonEx i nigdy nie było problemów z tym programem. Dodam, że oprócz Phonęx`a były też takie jak: Resco Exp, CorePlayer, TodayAgenda, HomeScreen++ , AdvancedConfig3 i SpbWeathear oraz SpbBackup. Może warto zrobić kopie obecnego systemu a później HR. Na czysty system wrzucić PhonEx i wtedy powinno działać. Jak będzie dobrze to coś mu przeszkadzało. Podaj jakie programy są doinstalowane, czy to w Romie, czy to dodatkowo oprócz tych w Rom`ie Elmiego i Ansara.
Ja standardowo nie mam zaznaczonych opcji: wyłącz tel WM oraz uruchom przy starci i nie mam problemów. Urządzenie też mio A702 tyle, że prędkość podkręcona przez HomeScreen do 208Mhz.
mitsubishi trium aria > siemens c65 > sony ericsson k310i > mio a702 > samsung GT-S5660 gio > huawei ascend 620s > honor10