A701 - potrzebuje pomocy z GPS ?

  • 1 Odpowiedzi
  • 1674 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kloon

  • 10
A701 - potrzebuje pomocy z GPS ?
« dnia: Październik 08, 2010, 15:37:53 »
Witam !!!
Dwa dni temu wpadł mi w ręce Mio A701 ze starym softem ( oryginalnym  WM5.0 ) wiec postanowiłem go ulepszyć wgrywając coś nowszego.  Poszukałem czegoś odpowiedniego i wgrałem ten soft : elMInStER.WM6.5-PLK-23037.RC.Lite. A ze urządzenie posiada wbudowany odbiornik GPS wiec dograłem również TomToma : 7.917.9186. I tu zaczynają się schody ponieważ nie mogę zlokalizować ani jednego satelity. Próbowałem na rożnych portach com. A mam do wyboru com4 , com9, com3, com7, bluetooth na com6, GPS_HWCOM, serial cable na com1. Jedynie jak wybiorę GPS_HWCOM zaczyna się obracać kolko żółto-czarne w oknie gdzie pokazuje ile jest odebranych sygnałów oraz pisze slaby odbiór GPS. Kiedyś miałem HTC P3600 i właśnie po obracającym się tym żółto-czarnym kółku wiedziałem ze wszystko jest ok i po chwili miałem sygnały z nadających satelit. A w tym przypadku ( Mio A701) mam cisze a wystawiłem już go na otwarta przestrzeń czyli leży sobie bezpiecznie i potrafi tak leżeć ponad pół dnia i nic. Tylko #slaby odbiór GPS#. Czy ktoś z forumowiczów spotkał się z taka dolegliwością i mógłby pomoc w znalezieniu rozwiązania.  Z góry dziękuje za okazana pomoc.

*

Offline sever321

  • ***
  • 478
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia Lumia 930, 630, Samsung Xcover 3
Odp: A701 - potrzebuje pomocy z GPS ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2010, 15:24:34 »
ten temat był wałkowany 1000 razy na forum.
SZUKAJ !!!!!!!!



[admin]warn - netykieta (marcinl)[/admin]
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2010, 20:11:12 wysłana przez marcinl »
Najpierw czytaj potem działaj!!