A501 - brakujace elementy....IMEI problem..Autopilot problem..jak to jest u was?

  • 0 Odpowiedzi
  • 848 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czesc,

Niedawno kupilem uzywanego 6 miesiecy A501. Gosc od ktorego kupilem dal do niego pudelko i wszystkie akcesoria - futeral, sluchawki, pałąk do samochodu, ladowarki samochodowa i zwykla i dwie wtyczki do gdniazdka ameryk. i ang. Niestety upieral sie nie bylo zadnej plytki ani instrukcji ksiazeczkowej. Dostalem od niego tylko paragon zakupu i orginlanego AutoPilot'a z kluczem. Ktorego notabene nie moge do konca zainstalowac, bo po wpisaniu klucza licencji wywala komunikat ze ten Autopilot dziala tylko z.. i tu wymienione modele inne niz a501 :(

Moj problem polega na tym ze nie moge sciagnac z netu dodatkowego softu - np. Mobile Assistant, ktory bardzo by ulatwil zycie. Jest bardzo malo opcji do ustawien jesli chodzi o telefon GSM

Czy posiadacie moze plyty z dodatkowym softem, ktore wedlug supportu MIO powinny byc w zestawie? Bylbym bardzo wdzieczny za ich kopie lub upload na jakis darmowy serwer :)

Druga sprawa: IMEI w telefonie nie pokrywa mi sie z tym na naklejce pod bateria :( Ale IMEI na naklejce pokrywa sie z IMEI na pudelku, ktore jest troche poklejone. Czy u Was IMEI pokrywa sie wszedzie? w telefonie po wybraniu *#06# w trybie telefonu, z IMEI pod bateria na urzadzeniu i pudelku?

Z góry wielkie dzięki za pomoc!

Pozdrawiam, Wojtek