Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??

  • 12 Odpowiedzi
  • 1247 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

.witam Wszystkich
mam maly klopocik, jestem nowy w te klocki, zmienielem z R64 na R65 i niema nawet mozliwoście zmiany języka, co robić?? Wcześniej był. jakie wgrać spolszczenie,? boje sie bo ponoć zwalniają winde, co robić???

*

Offline mw71

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio A701, ROM Oki 024, WM 5.0, karta SD 2 GB
Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2007, 16:08:58 »
Jak już zmieniasz ROM to zmień na OKI024 (tamat jak to zrobić przedstawił kol. 6 nt i jest na początku spisu w forum). Co do spolszczenia to większość ludzi nie poleca, bo zamula, spowalnia i są z tego same problemy! chyba że kompletnie nie kapujesz po angielsku (w co nie wierzę) to program spolszczający jest Inter Write Pro ale poważnie nie polecam! Przekonałem się na sobie. Niby spolszcza ale dużo programów się zawiesza i takie różne jaja się dzieją!

Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2007, 17:10:02 »
ja kupiłem mio juz z polską wersją, i instalke pl dodatkowo mam na cd i wszystko śmiga ok.

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2007, 19:27:04 »
Spolszczenie wytnijcie - nie warto tego używac, a zamula okrutaśnie i wiele programów się z tym gryzie.

*

Offline mw71

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio A701, ROM Oki 024, WM 5.0, karta SD 2 GB
Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2007, 20:11:59 »
pracuś, no to sfuksiłeś! Ale po co ci to spolszczenie?! Parę słów po angielsku każdy skuma na PDA a uwierz, że większość ma z tym spolszczeniem same kłopoty!

Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2007, 20:36:03 »
a jak mialem R64 to miałem spolszczenie czy inny harakter to miało?  ::)

naprawde niema sposobu? Wy na R024 tez macie ENGLISH ??, bo z tego co rozumiem to tylko orginal soft zawiera fuul spolszczenie?  :)


*

Offline mw71

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio A701, ROM Oki 024, WM 5.0, karta SD 2 GB
Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2007, 20:45:10 »
Słuchajcie, to tylko spolszczenie i nigdy nie zastąpi oryginalnego systemu! Co się tak uparliście na to spolszczenie. Jak chcecie do konkretnych programów np. Spb Pocket Plus, Spb Weather, Diary czy GPRS to można podmienić samą bibliotekę na polski i jest po polsku, a cały system po co??? Mówię wam, że powoduje to tylko problemy: programy się zawieszają, powodują różne błędy, etc. Nie wgrywajcie spolszczenia żadnego, dobra rada!!!

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2007, 20:48:43 »
a jak mialem R64 to miałem spolszczenie czy inny harakter to miało?  ::)

naprawde niema sposobu? Wy na R024 tez macie ENGLISH ??, bo z tego co rozumiem to tylko orginal soft zawiera fuul spolszczenie?  :)



Miałeś tylko spolszczenie, ale nie instalowane po uruchomieniu, tylko "zaszyte" w ROMie. Nie zmienia to sytuacji - syfi tak samo.

Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 26, 2007, 21:08:22 »
czyli obczysciłem ROM z syfu ?? ::)

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8

Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 27, 2007, 23:29:12 »
pracuś, no to sfuksiłeś! Ale po co ci to spolszczenie?! Parę słów po angielsku każdy skuma na PDA a uwierz, że większość ma z tym spolszczeniem same kłopoty!


moze i sfuksiłem, pl już było wgrane i chyba jest to w rom-ie, nie jest mi potrzebne pl bo znam angielski dobrze, ale skoro już jest...tak pewnie musiałbym wgrac nowy rom, ale ni ewidze potrzeby narazie wszystko śmiga nie przycina , automapa perfekt i z bateria wygląda chyba ze tez bedzie dobrze mam go dopiero 3 dni i jestem zadowolony
pozdro

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 29, 2007, 09:53:15 »
Słusznie - najpierw poznaj ten ROM, który masz, a potem lepiej docenisz zalety OKI ROMów. Mówię poważnie i bez przekąsu. Ja zmieniłem ROM dopiero po miesiącu.

Odp: Z R64 na R65 i brak polskiego języka w MIO A701, nowy telefon , co robić ??
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 30, 2007, 07:34:17 »
mój A701 działał z oryginalnym Romem z polskim językiem tak około 3 tygodnie. Potem zaczął się syf. Następnie po ok 3 miesiącach wgrałem opisywane tu na forum jakieś śmieszne spolszczenie. Wtedy to się syf dopiero zaczął. Hard reset i znów wszystko śmiga. Nie radze instalować jakiegokolwiek spolszczenia. Pic na wodę; fotomontaż :P. To sie do nieczego nie nadaje a są z tym same problemy