PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Mitac i jego klony => Wątek zaczęty przez: Palicki w Grudzień 03, 2008, 13:04:24
-
Witam, trafiło mi do rąk nie działające urządzenie TYPHOON 4500 SD. Po rozkręceniu, przeczyszczeniu wszystkich złącz, wyregulowaniu wyświetlacza ,naładowaniu akumulatora i zresetowaniu pojawia się obrazek (uśmiechnięty golfista) i dalej nic. Reaguje na reset, ładuje akumulator.
Kto wie o co chodzi i jak to naprawić ?
-
Wgraj od nowa ROM albo zrób HR.
-
Nie potrafię znaleźć opisu HR do tego modelu. Przy próbie resetu z różnymi kombinacjami klawiszy zawiesza się i pomaga tylko wyjęcie baterii. Na ROM nie mam chyba co liczyć.
-
Hard reset zrobił się sam, jak wyjąłeś baterię :) Jeśli mimo to nadal nie rusza, to oznacza jakieś poważniejsze uszkodzenie. Z tego co pamiętam z czasów mojego 4500 SD, to ten golfista dość długo na ekranie "wisiał" zanim się ekran kalibracji pokazywał. Czekałeś? Połączenia z PC nie ma?