Quick Position

  • 8 Odpowiedzi
  • 1009 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Quick Position
« dnia: Październik 18, 2006, 16:32:08 »
W modelu A701 jest quick postion (gps) służący do sciągania aktualnych efemeryd. W P350 nie ma. Czy jest jakaś możliwość zainstalowania tej aplikacji na P350? A może jest coś podobnego ?

Quick Position
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2006, 18:10:30 »
Moze warto sprobowac skopiowac program i biblioteki ktore sie tym zajmuja. Pytanie tylko czy odbiornik GPS bedzie korzystal z tak sciagnietych danych.

Quick Position
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2006, 09:12:53 »
Cytat: "spamcop"
Moze warto sprobowac skopiowac program i biblioteki ktore sie tym zajmuja. Pytanie tylko czy odbiornik GPS bedzie korzystal z tak sciagnietych danych.


Pewnie można tak zrobić. Tylko gdzie trzebaby zgrać je z modelu 701, którego nie mam. A w sieci tego programu oficjalnie nie ma.

*

Offline ciuxxxon

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire
Quick Position
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2006, 09:25:50 »
Mam a701 i na prawdę super sprawa z tym quick position.
Fixa łapie mi w około 5-10 sek nawet podczas jazdy !.
Zaraz poprosze kumpla żeby mi przyniósł mio 550 to sprawdzę czy na nim działa i jeśli tak to jak znajdę chwilkę to zrobię caba instalacyjnego a jak nie to tylko wrzućę wam gdzieś gołe pliki

Sprawdziłem już. przegrałem exe na mio 550 i uruchomiłem, programik ściągnął aktualen pozycje satelit. Wyszedłem na dworek i znalazł fixa po około 30 sek. .........hmmmm, u mnie trwa to szybcjiej chyba, ale nie wiem, sami sprawdźcie u siebie..

http://www.megaupload.com/?d=ZRMFKUUY

Powyżej jest link gdzie wurzuciłem pliki (exe i link).
Żeby ściągnąć to chyba trzeba jakiegoś toolbara zainstalować inaczej pokazuje, że sloty są zajęte.

Quick Position
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2006, 11:38:35 »
Wyglada, że uruchamia się na P350. Sprawdze w domu po sciągnięciu efemeryd.
Wielkie dzięki !!!   :D

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
Quick Position
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2006, 13:20:12 »
może to ktoś udostępnić w "normalnym" miejsu ?? z tym megaupload i slotami $^%$^$ można dostać.
Albo niech ktoś podeśle na info[at]rdestudio.pl to udostepnie.
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II

*

Offline ravel

  • *****
  • 1017
    • http://www.grom.org.pl
  • Sprzęt: FS Loox N560
Quick Position
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2006, 13:48:48 »
ravel.piwko.pl/quickposition.rar
lub
http://file4u.pl/plik-1294867088-quickposition.rar.html

Gdzie to wgrac w urzadzenie , w jaki katalog ?

*

Offline Powhatan

  • ****
  • 771
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.powhatan.republika.pl
  • Sprzęt: Mio P350, Loox n560 wyposażone w AM 3 i 5 oraz Garminy eTrex i GPSmap60CSx z GPMapą 2007.2
Quick Position
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2006, 12:21:49 »
Jak własciwie działa ten programik i co on własciwie daje odbiornikowi GPS? Jakos info w internecie na ten temat jest strasznie ubogie.

*

Offline ravel

  • *****
  • 1017
    • http://www.grom.org.pl
  • Sprzęt: FS Loox N560
Quick Position
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2006, 12:39:53 »
Zainstalowalem to na moim asusie , program jak masz polaczenie z internetem sciaga jakies dane ale co dalej to daje tego nie wiem i rowniez czekam na jakies info od tych , ktorzy cokolwiek wiedza na ten temat .


Dopisane dzis 21-10-2006r.

Heh dzis to sprawdzilem , to dziala , wlaczylem asuska i gps i zlapal mi fixa po doslownie 5 - 10 sekundach - rewelacja !!! ...