PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Mitac i jego klony => Wątek zaczęty przez: Merlin13 w Marzec 17, 2008, 14:28:20
-
Witam serdecznie wszystkich.
Jestem niedawnym posiadaczem Mio P350 i mam parę pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi przeglądając posty. Bede wdzięczny za info.
1. Jaki szybki jest transfer z kard SD? ale samego PDA, bo nie wiem czy wydawać dwa razy więcej kasy za szybka karte SD skoro sam palmtop ma pewnie jakieś ograniczenia.
2. Czy po wyłączeniu ActiveSynca (jak to w opisach było podane) rzeczywiście on wraca za każdym razem do stanu aktywnego po podłączeniu do kompa?
3. I najważniejsze jeszcze czy w koncu jakas SD 4GB chodzi na p350?
-
AD 2.
u mnie wraca
-
A czy ktos na 100% ma 4GB na p350..bo juz kupilem jedna na allegro Kingstona elitepro 4GB i nie chodzi..wiec nie wiem czy ryzykowac..bede wdzieczny jak ktos napisze ze mu na 100% chodzi jakas 4gb...dzieki wielkie
-
Mam MIO P550m i na pewno używam na nim karty Transcend 4GB 150x (nie SDHC)
-
kupiłem tą:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=328268578
i trzymam kciuki aby chodzila :)