PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Mitac i jego klony => Wątek zaczęty przez: bart_000 w Październik 08, 2006, 15:13:43
-
Witam
Moze problem wyda sie naiwny ale dopiero co kupilem pierwszego pocket pc.
Problem polega na tym iz po zainstalowaniu nakldaki BatMemTime 4.1 nie ma ikony do niej ani zadnych plikow procz batmemtime.dll i szczerze mowiac nie mam pojecia jak ta nakladke uruchomic jesli ktos wie bede wdzieczny za pomoc.
-
Nie znam konkretnie tej nakladki, ale moze to jest plugin today. W tym wypadku nalezy wejsc: Settings->Personal->Today, tam wybrac zakladke "Items" (na dole jest) i owa nakladka powinna byc na liscie.. wtedy wystarczy ja "zaptaszkowac" i juz :-)
-
Tak jest to nakładka na today ale niestety nie ma jej w seting - personal- today
-
Spróbuj zrobić miękki reset. Jeśli to nie pomoże zainstaluj raz jeszcze. Na początku miałem podobny problemik ale teraz "chodzi" bez załkóceń.