PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Mitac i jego klony => Wątek zaczęty przez: MUMINUX w Wrzesień 03, 2007, 11:07:26

Tytuł: jak sie podlaczyc do takiej sieci na p550??
Wiadomość wysłana przez: MUMINUX w Wrzesień 03, 2007, 11:07:26
witam!
mam problem gdyz chcialbym sie podlaczyc na swoim p550 do takiej sieci (podam adres instrukcji konfiguracji w pdf)

http://eduroam.polsl.pl/dokumenty/eduroam_polsl.pdf

Tak jak wszystko mniej wiecej rozumiem z wyborem szyfrowania i reszty tak nie wiem co zrobic by zainstalowac ten certyfikat ktorego instalacja i konfiguraca znajduje sie pod adresem

http://certyfikat.polsl.pl/

Sciagnalem na palmtopie ten plik certyfikatu capolsl.p7b dla internet explorera i nie da sie niczym tego otworzyc albo po prostu nie wiem czym go zainstalowac a jak ptwieram certyfikat dla mozilli i firefoxa i opery to rowniez nie da sie niczym tego otworzyc! z gory dziekuje za pomoc w instalacji tych certyfikatow w celu zalogowania sie do sieci na mojej uczelni!
dodam ze login i haslo posiadam wiec to nie jest problemem:) problemem sa te certyfikaty i konfiguracja tej sieci eduroam!
jeszcze raz dziekuje!!!!
Tytuł: Odp: jak sie podlaczyc do takiej sieci na p550??
Wiadomość wysłana przez: Wicked w Wrzesień 11, 2007, 21:03:07
Powiem ci tak, mam ten sam problem (jestem z polsl) i w spv m3000 udało mi się połączyć, po trudach ale nie pamiętam dokładnie jak, wiem że wgrałem 3 certyfikaty. Teraz mam acera n311 i niestety mogę wgrać tylko 2 certy i za cholerę nie moge się połączyć, też mam błąd autoryzacji certyfikatu prywatnego. Sęk w tym, że tam nie ma certyfikatów prywatnych:/. Jak się zacznie nowy rok będę dalej walczył.
Tytuł: Odp: jak sie podlaczyc do takiej sieci na p550??
Wiadomość wysłana przez: Sierpik w Październik 05, 2007, 17:12:38
Witam,

Mam ten sam problem na SPV M3000, nie da się zainstalować certyfikatów z POLSL.
Byłem wczoraj w CK POLSL oczywiście zero pomocy z ich strony.
Tytuł: Odp: jak sie podlaczyc do takiej sieci na p550??
Wiadomość wysłana przez: Makubo w Październik 06, 2007, 16:18:19
Zero pomocy bo mają inne zajęcie. Od zawsze piracono tam na masową skalę filmy i gry.
Tytuł: Odp: jak sie podlaczyc do takiej sieci na p550??
Wiadomość wysłana przez: Sierpik w Październik 07, 2007, 22:52:50
Pognębienie szukacza dało taki o to skutek -> http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=59090.0

Wystarczy zmienić wartości w rejestrze i nazwy plików i all działa. Jutro sprawdzę czy można się podłączyć ;]