PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Android OS => Motorola Android => Milestone => Wątek zaczęty przez: 2fast4you w Październik 21, 2010, 23:30:13

Tytuł: konfiguracja internetu w plusie
Wiadomość wysłana przez: 2fast4you w Październik 21, 2010, 23:30:13
Witam

Jestem od kilku godzin szczęśliwym posiadaczem milestona, niestety nie wiem jak skonfigurować  połączenie gprs  w tym sprzęcie. Na stronie plusa nie ma niestety ustawień do tej motoroli, a wpisywanie danych ręcznie nie daje żadnego efektu;s. W kaiserze przez dłuugi czas internet działał mi przez gprs po czym nagle przestał i wszelkie ponowne konfiguracje nie pomagały. Moze jakaś usługa odpowiedzialna za połączenia internetowe mi sie wyłączyła ?
  Z góry dziękuje za pomoc.
Tytuł: Odp: konfiguracja internetu w plusie
Wiadomość wysłana przez: notosiup w Październik 22, 2010, 11:47:23
http://pdaclub.pl/forum/android/ustawienia-internetu-i-mms/ (http://pdaclub.pl/forum/android/ustawienia-internetu-i-mms/)
musi działać.
Tytuł: Odp: konfiguracja internetu w plusie
Wiadomość wysłana przez: 2fast4you w Październik 22, 2010, 13:17:47
NIestety wszystko ustawione tak jak w linku i nadal nie chce połączyc z żadną strona.BTW  W motce trzeba jakoś włączyć transmisje danych cza automatycznie wszystko działa?.