Juice defender - problem

  • 7 Odpowiedzi
  • 3010 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Juice defender - problem
« dnia: Sierpień 31, 2010, 23:28:54 »

Kupiłem kamienia tydzień temu. Ponieważ bateria jeszcze nawet kilku pełnych cykli nie przeszła to generalnie jest padaka i pada pod koniec dnia. Mam nadzieję, że się to poprawi (szczególnie jak uda mi się soft zmienić). Póki co chciałem zainstalować juice defender, co by się pobawić ustawieniami i wiesza mi się podczas autokonfiguracji.

Konkretnie wiesza mi się "auto sync toggling available".

Ktoś doświadczył może podobnych problemów? Naprawdę nie chciałybym czyścić systemu dla jednej aplikacji ...

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Juice defender - problem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2010, 07:02:43 »
odpisałem o baterii już w innym wątku ale sprawdź w ustawieniach czy jakiś soft nie drenuje jej za bardzo
zdarzają sie takie programy niestety

Odp: Juice defender - problem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2010, 09:43:32 »
odpisałem o baterii już w innym wątku ale sprawdź w ustawieniach czy jakiś soft nie drenuje jej za bardzo
zdarzają sie takie programy niestety

Nie wiem dlaczego ale problem się rozwiązał, ale i tak po przeglądzie opcji w zasadzie chyba nie ma tam nic ciekawego DLA MNIE. Dlaczego? Bo ja potrzebuje ciągłego podłączenia, czy wyświetlacz jest zgaszony, czy nie zgaszony etc.

Niemniej chciałem zapytać o jedną opcję z wersji ultimate „CPU control” czy działa na milestone… tzn. czy da się robić tym programem undercklocking jak jest procek nie wykorzystywany?

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Juice defender - problem
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2010, 20:47:01 »
napisano Ci w innym topie, na set cpu da sie bez problemu. ja stosowalem w czsie nawi jak grzal sie na sloncu i mial podpieta sluchawke. dalem blokade 50 stopni - taktowanie 150mhz i nawe nawi sie nie ciela
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

Odp: Juice defender - problem
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2010, 01:46:45 »
A jakie miałeś odczucia odnośnie baterii związane z tą funkcją ... pytam, bo może i bym sobie płatną wersję sprawił. Bateria, to jak dla mnie najsłabsze element milestone, jak i innych androidów....

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Juice defender - problem
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2010, 19:34:24 »
zadne
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

Odp: Juice defender - problem
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2010, 22:31:57 »
zadne

W sensie  że nic nie pomaga, czy w sensie, że nie używałeś?

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Juice defender - problem
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2010, 09:59:42 »
zasilanie procka rzedu 150mhz i 48vsl do 800mhz i zasilaniu procka 56vsl nie wniesie zadnch oszczednosci
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.