Dziwny komunikat - Urządzenie nie obsługuje słuchawek USB

  • 1 Odpowiedzi
  • 1090 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dziwny komunikat - Urządzenie nie obsługuje słuchawek USB
« dnia: Kwiecień 08, 2010, 11:09:34 »
Witam wszystkich. Z tego tytułu, że jest to mój pierwszy post na tym forum chciałbym przywitać się z jego użytkownikami.
Jednocześnie prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu. Co jakiś czas, a najczęściej gdy telefon jest na kablu podłączony do kompa wyskakuje mi ostrzeżenie: "Urządzenie nie obsługuje słuchawek USB. Należy je odłączyć." link do fotki ekranu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/978c7ac69a00af23.html. Czy spotkał się ktoś z takim ostrzeżeniem. Czasami wyskoczy taki komunikat bez podłaczania kabla USB do telefonu. Może macie pomysł jak to usunąć, bo żadnych słuchawek usb nie mam. a wielokrotne klikanie i zamykanie okna podczas odtwarzania video czy przeglądania sieci jest irytujące.

Odp: Dziwny komunikat - Urządzenie nie obsługuje słuchawek USB
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2010, 13:04:27 »
Ja miałem podobny problem, u mnie wyświetlało się to dlatego że do tego wejścia miniUSB wleciał mi kawalątek folii aluminiowej, pewnie jak miałem tel. w kieszeni. On powodował, że tel. wykrywał jakieś urządzenie
Pozdro